• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Якого числа Пасха в 2017 році

Одним з найважливіших свят серед християн вважається Пасха. Саме в цей день всі бенкетують та співають, прославляють Воскресіння Ісуса. У кожній країні є свої традиції святкування Великодня, в Україні фарбують яйця і б'ються ними, а в Європі повсюдно можна побачити великодніх кроликів. Але проблема полягає в тому, що день Пасхи щороку змінюється. І дізнатися, коли буде Пасха в 2017 році, можна тільки за допомогою спеціальної таблиці.

Якого числа Пасха в 2017 році


Як визначається дата Пасхи?

Дату святкування Пасхи можна визначити тільки, використовуючи Пасхалію. Цей метод бере за свою основу дату Старозавітної Пасхи, коли була здійснена остання і жорстока єгипетська кара. Наступної неділі за цим днем в сонячному календарі і є днем християнської Пасхи. Важливо знати, що для того щоб визначити коли буде Пасха потрібно використовувати григоріанський календар, юліанський або олександрійський календар.

У Пасхалії існує певне правило, завдяки якому розуміння визначення дати Пасхи стає легше. Щоб дізнатися, коли буде Пасха потрібно знати коли буде весняне рівнодення. Потім визначити перший повний місяць після цього дня і знайти найближче за повним місяцьом воскресіння. Це число і буде святом Великої Пасхи.

Повний місяць і рівнодення при визначенні дати Пасхи є не астрономічними явищами, а датами, обчисленими за допомогою Метонового циклу.

Якого числа Пасха в 2017 році


Коли Пасха у 2017 році у православних?

Не варто зневірятися, якщо метод визначення Великодня незрозумілий. Дати вже давно вирахували і зараз можна без всяких труднощів дізнатися, коли буде Пасха в 2017 році у православних. Свято Воскресіння Христового у 2017 році відзначається 16 квітня. Перед Пасхою тиждень називається Страсним і вважається найважчим у всьому Великому пості.

Свято Пасхи є пишним закінченням Великого посту, тривалість якого 48 днів. Під час посту людина повинна очищатися духовно, молитися, їсти тільки легку рослинну їжу і відмовлятися від поганих думок. А в день Пасхи зазвичай накриваються столи з різноманітними м'ясними і святковими стравами. Традиційно на столі в день Пасхи повинні бути паска, яйця і кулич. Добре якщо вони були освячені в церкві під час нічного богослужіння.

Якого числа Пасха в 2017 році


Католицька Пасха в 2017 році

Дуже рідко трапляється таке, що католицька і християнська Пасхи співпадають. І 2017 рік став саме таким. Католицька Пасха в 2017 році відзначається 16 квітня. Богослужіння в церкві починаються заздалегідь з четверга. Підготовка до католицької Пасхи схожа з православною. Люди готують святкові страви, фарбують і прикрашають яйця. Чистота повинна бути як у думках віруючих, так і в будинку. Люди запрошують один одного відзначити це велике свято.

Якого числа Пасха в 2017 році


Єврейська Пасха в 2017 році

В Єрусалимі свято Великодня вважається одним з головних свят. Іудеї вірять, що саме в цей день, званий Песах був врятований весь їхній народ. Свято Пасхи у євреїв масштабно відзначається з дотриманням усіх традицій. Не дарма ж Єрусалим є центром для всіх прочан, віруючих в Бога. Єврейська Пасха в 2017 році відзначається весь тиждень в квітні з 11 по 17 число.

Крім накритих столів, молитов і богослужінь у іудеїв прийнято в цей день допомагати незаможним і пригощати їжею бідних.

Якого числа Пасха в 2017 році
загрузка...
Якого числа Пасха в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають