• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Привітання з роком Півня 2017

Привітання з роком Півня 2017


Скоро Новий 2017 рік, а, значить, час задуматися не тільки у виборі подарунка, але і про те, як красиво і незвично його піднести. Звичайно ж, у цьому випадку на допомогу кожному з нас приходить своя фантазія і творча кмітливість. Але, погодьтеся, будь-який сюрприз і подарунок просто неможливо собі уявити без будь-яких душевних і теплих вітальних слів і рядків, які актуальні у всі часи. Вивчивши привітання з роком Півня 2017 можна сказати, що всі вони яскраві, цікаві, незвичайні і оригінальні. Іншими словами, кожен зможе підібрати і знайти собі той варіант, який найбільше влаштовує і підходить для новорічного сюрпризу та подарунка, адже разом вони обов'язково повинні складати єдине і гармонійне ціле.


На сьогоднішній день новорічні вітання на 2017 рік радують своєю різноманітністю і пишністю. Але, щоб не заплутатись серед такого вибору, всі поздоровлення можна сміливо класифікувати за кількома групами і категоріями, для кожної з яких характерні свої особливості, а також свої рядки та побажання.

Це звичайні та традиційні побажання, смішні привітання, жартівливі поздоровлення, короткі привітання, цікаві та оригінальні смс послання.


Але, про все докладніше.


СМС послання з Новим, 2017 роком.


Сьогодні такий вид вітання найбільше затребуваний і популярний, так як дозволяє швидко і легко привітати людину, яка знаходиться далеко від вас.Хай буде Новий 2017 Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Погодьтеся, почути такі вітальні рядки буде радий кожен, адже це перша ознака того, що ви про нього не забули і пам'ятайте.


Жартівливі привітання.


Якщо ви хочете чимось здивувати і привітати свою близьку людину, так і просто друга, то найбільш правильним стане скористатися привітаннями з цієї групи. Запитаєте чому? Все просто, адже вони не тільки оригінальні, але і здатні підняти настрій, подивитися на ситуацію з іншої сорони.Привітання з роком Півня 2017
Була ти, звичайно ж, не без вад!

Хай тобі в Новому 2017 Році
Добре спиться і на боці,
Й горілиць, і носом вниз,
Й в гостях, і вдома - скрізь.
Хай тобі насняться гроші
Й начальники хороші.
Хай насниться найсолодше,
Й не раз, не два - щоночі.
Але щастя - хай не сниться,
А шкребе тебе по спинці.

Як видно, такі вітальні рядки також можуть стати хорошим варіантом для тосту за святковим столом у 2017 році. Адже у них є все те, щоб ми хотіли побажати кожному з нас, причому в цікавій формі.


Прикольні поздоровлення.


Як правило, такі привітання найкраще адресовывать близьким та рідним людям, які зрозуміють все те, що ви хочете сказати і побажати, та не образяться на те, в якій формі ви це зробили. Адже погодьтеся, у кожного своє почуття гумору.З Новим Роком! З Добрим роком!
Що ступив широким кроком
На поріг у вашу хату
І веселу, і багату.
Новорічне Вам вітання
І найкращі побажання:
Щоб були завжди здорові,
Жили в радості й любові,
Щоби гарно Вам велося,
Все задумане – збулося,
Хай Вас бог благословить,
В Новім році – хай щастить!

Традиційні, класичні привітання.


Як правило, такі привітання найчастіше звучать у віршованій формі і вважаються досить універсальними. Чому? Все просто, адже згідно з їх змістом їх можна адресувати абсолютно будь-якій людині, тобто начальнику, колезі, рідним і друзям. Тільки попередньо, все ж краще прочитати і ознайомитися із змістом.

Привітання з роком Півня 2017Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

Погодьтеся, читаючи ці рядки, одразу ж розумієш, що вони наповнені душевним теплом і турботою, якого часом в наше метушливе і квапливе століття просто-напросто не вистачає.


Вітання на Новий 2017 рік дійсно радують своєю різноманітністю і пишністю, а, головне, читаючи такі рядки, кожен буде розуміти і усвідомлювати, що його пам'ятають, люблять, поважають і цінують не за щось, а просто так, за те, що є. Погодьтесь, а це дуже багато вартує і дорожче будь-яких подарунків, адже увага – це є самий безцінний подарунок, який можна подарувати рідній і близькій людині.

Цікаво по темі:
загрузка...
Привітання з роком Півня 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають