• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Короткі привітання з Новим роком 2017. Прикольні та смішні

Короткі привітання з Новим роком 2017. Прикольні та смішні


Скоро Новий рік, а, значить, саме час вітати один одного з цим довгоочікуваним і всіма улюбленим святом. Звичайно, кожен з нас готує своїм рідним і близьким дорогі подарунки і справжні новорічні сюрпризи. Але, погодьтеся, традиційним подарунком, яким можна привітати абсолютно будь-кого залишаються вітальні новорічні рядки. Саме тому короткі привітання з Новим роком 2017 є найбільш затребуваними та актуальними вже не одне десятиліття.


Сьогодні напередодні 2017 року асортимент таких вітальних рядків просто величезний і різноманітний, тому є з чого вибирати і чим порадувати.

Але, мабуть, з усього списку можна назвати і відзначити найбільше смс послання, які можуть бути представлені абсолютно в різних формах і форматах, а кожен вибирає, що більше подобається і підходить.


Це можуть бути послання рідним і просто знайомим, в традиційній формі з побажанням і напутніми словами, прикольні і смішні, колезі по роботі або ж начальнику, коханому або коханій, або ж просто хорошому другу.


Прикольні та смішні привітання.


В чому особливість прикольних і смішних привітань? Перш за все, в тому, що їх по праву можна назвати універсальними, так як вони стануть відмінним рішенням для рідної людини, головне, щоб всі вони володіли хорошим почуттям гумору. В іншому випадку, такі вітальні рядки стануть лише причиною сварки і розладу.Короткі привітання з Новим роком 2017. Прикольні та смішні
Але, щоб під ялинку не звалитися.

Знов на землю падає сніг
Знову радість усіх зустрічає
Знов святкуємо ми Новий рік
З чим сердечно усіх нас вітаю!

***

Щоб у хаті все було
І грошики й бабло
Щоб шаманське відкривали
І кожний день гостей стрічали.
З Новим Роком!


***

Вітаємо З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Бажаємо щоб у банку і в кишені були гривні і зелені,
Щоб був успіх і зростання, були сили для кохання!!!

Як видно, короткі привітання з Новим, 2017 роком дійсно дуже оригінальні і красиві і їх також можна використовувати в якості новорічних тостів за святковим столом. Але, якщо ваша рідна і близька людина знаходиться від вас дуже далеко, а так хочеться її порадувати і привітати теплими і ніжними словами, і при цьому підняти настрій, то саме час звернути увагу на смішні смс послання, які на передодні Нового 2017 року також популярні і затребувані як ніколи.


Новорічні смс послання.


Якщо говорити про найбільш затребуваних і найбільш яскравих, то, мабуть, можна відзначити, назвати і виділити наступні варіанти смс послань в прозі.Бажаю щастя , от і все , а буде щостя буде ВСЕ!! З Новим роком!! :-)

Незабаром Новий рік Переступить Ваш поріг! Хай до Вас він завітає З тим, що серце забажає.

Короткі привітання з Новим роком 2017. Прикольні та смішні


З Новим роком!
З новим щастям!
Хай завжди в очах іскряться
Усміх, радість і кохання,
Хай здійсняться всі бажання!

Хай Новий Рік і білий сніг принесе тобі лиш радість і сміх!

З Новим Роком в добрий час Дід Мороз іде до нас, А до тебе хай завітає З тим що серце забажає, Хай принесе тобі у хату, Щастя й радості багато Хай здоров’я повний міх Покладе на твій поріг!

Як видно, короткі привітання з Новим, 2017 роком можуть бути абсолютно будь-якими і абсолютно на будь-який смак. Але, вибираючи таке послання, не варто поспішати і зупиняти свій вибір на першому-ліпшому, потрібно уважно його вивчити і прочитати, щоб справді воно припало до душі і по смаку вашому адресату. З Новим роком!

загрузка...
Короткі привітання з Новим роком 2017. Прикольні та смішні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають