• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічний стіл 2017 року що повинно бути на столі

Наближається Новий рік 2017, багато господинь задаються питанням – що ж має бути на столі в цей святковий день? Наближається рік Півня, варто дізнатися, що буде за смаком символу наступаючого року, а що краще виключити з меню.

Новорічний стіл 2017 року що повинно бути на столі


Страви з риби

Рибні страви можуть бути присутніми на святковому столі в цей день. Можна приготувати холодець з рибкою, зробивши його різнобарвним за рахунок різноманітних овочів. Адже в рік Червоного Вогняного Півня має бути яскравий новорічний стіл!

Крупи та борошняні вироби

Але все-таки найбільше за смаком задорному Півневі будуть страви, які містять борошно, крупи, рис, кукурудзяні зерна. Так що можете приготувати канапе з хлібом або приготуйте домашню піцу. З м'ясних страв можете приготувати жарке. Ось тільки куряче м'ясо не варто подавати в цьому році на стіл. Символ року оцінить, якщо ви прикрасите салати зверху пшеничними сухариками.

Напої для новорічного столу


Напої теж повинні бути різнокольоровими, піднімати настрій і радувати кольорового Півня! Звичайно, шампанське – це вже традиційний напій. Але крім нього на столі повинні бути присутніми різні соки, морси, крюшони, коктейлі. Окремо можете до напоїв подавати різнобарвний лід, зробивши його з додаванням харчових барвників.

Овочі, фрукти та інше

Додайте в меню новорічного столу 2017 гриби, овочі, фрукти, червону ікру. Півень ж вогненно-червоний, так що стіл повинен рясніти продуктами червоного кольору. Приготуйте червоний фарширований перець, подайте помідори. Прикрасьте готові салати фігурками з моркви і буряків. Подайте окремо червоні яблука, ягоди. Ну і, звичайно, не забудьте про мандарини! Вони на новорічному столі завжди доречні! Як же обійтися без аромату свіжих мандаринів?

Прикраса новорічного стола

Декор для столу вибирайте з символом наступаючого року. Наприклад, скатертина може бути вишита півнями. Оформіть красиво посуд, наприклад, червоними стрічками. Поставте свічки у вигляді символу року. І не забудьте про новорічну ялинку – невелика ялинка повинна бути на самому столі, а якщо ви збираєтеся прикрасити і велику зелену красуню, то прикрасьте її іграшками у вигляді символу Нового року.

Додайте у святкове меню побільше випічки, тоді ви доб'єтеся прихильності символу Нового року! У новому році вас у всьому буде супроводжувати удача – відзначте свято яскраво, щоб запам'ятати це світле свято надовго!
загрузка...
Новорічний стіл 2017 року що повинно бути на столі
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають