• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як цікаво прикрасити новорічний стіл

Новий рік – це особливе свято, очікування веселощів і радості. У передчутті свята люди наряджають ялинку, приводять будинок в порядок, готують смачні страви. Крім планування меню хороші господині замислюються і про прикрашання новорічного столу.

Як цікаво прикрасити новорічний стіл

Як цікаво прикрасити новорічний стіл

Основа сервірування – це красивий посуд і скатертина. Головний секрет – оформлення в єдиному стилі, тільки в цьому випадку стіл буде виглядати по - справжньому святково. Продумайте заздалегідь, в якій стилістиці і колірному рішенні ви хочете оформити новорічний стіл. Є традиційні кольори – зелений, червоний з золотим або синій з срібним.

Гарні серветки – невеликий, але важливий штрих, який підкреслить стилістику свята. Зараз у продажу безліч серветок різних розмірів і забарвлень. Можна придбати тематичні серветки з новорічними малюнками.


У центрі столу поставте святкову ікебану або свічки. Композицію можна купити в магазині або зробити самостійно з ялинових гілок і шишок і прикрасити її ялинковими іграшками. Якщо стіл невеликий і немає місця для новорічної ікебани, просто розкладіть їх на скатертину і дрібні новорічні іграшки, хороший варіант – розставити фігурки - символи наступаючого року. Пляшку шампанського і фужери теж можна цікаво задекорувати.

А щоб створити аромат свята зробіть натуральний ароматизатор. Приблизно за годину до приходу гостей візьміть кілька апельсинів, помийте їх, зробіть проколи в будь-якому порядку (можна у формі малюнка) і вставте гвоздику в апельсинові осередку. «Гвоздичні апельсини» покладіть на красиві блюдця і поставте в кімнаті.
загрузка...
Як цікаво прикрасити новорічний стіл
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають