• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)

Новорічний стіл – місце зборів рідних і друзів, місце їх спілкування і, звичайно, частування різноманітними стравами, приготованими господинею. Але це не всі його характеристики. Новорічний стіл – це ще і поле для фантазії. Адже недостатньо правильно сервірувати і подати страви. Чим більш оригінально і святково прикрашений стіл, тим веселіше настрій гостей, тим більше позитивних моментів залучається до життя в новому році. Особливо це стосується 2017 і його покровителя Червоного (Вогненного) Півня, дуже яскравого, експресивного, товариського, активного і лідируючого знака.
Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)

Сервіровка столу на новий 2017 рік


Прикраса столу на новий рік 2017 може бути настільки захоплюючим, як і наряджати ялинку. Звичайно, він не зобов'язаний затьмарювати її красу, але принципи використання всіляких предметів декору так само актуально.
Почати можна з вибору скатертини. Півень любить все натуральне, тому найбільш підходящими тканинами будуть льон, шовк, рогожка. А оформлення столу в сільському стилі стане як не можна до речі. Тут доречним буде використання фігурки самого Півня, прикрас з колосків, гілочок, подача свіжого хліба і пророслого зерна, великої кількості фруктів, овочів і зелені. Скатертина може бути вишита, прикрашена намистинами, бісером, мереживом. Головне – актуальність кольору. У 2017 краще вибрати білий, червоний, коричневий, тобто максимально натуральні відтінки. Оздоблення – більш яскрава – червона, зелена, темно-червона, жовта, але виконаної зі смаком і почуттям міри. Прикладом можуть стати варіанти новорічних скатертин та оформлення на фото.

Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Сервіровка в романтичному стилі


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Стримана сервіровка


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Елегантна сервіровкаСервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Сервіровка в сільському стилі


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Сервіровка з яскравими штрихами


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Сервіровка з символом року


Сервірування столу має відповідати всім прийнятим канонам: тарілки різних розмірів розмітити по центру, ножі і келихи для неміцних напоїв – праворуч, вилки і чарки – зліва. Елементом декору тут можуть стати серветки. У 2017 році актуальними будуть червоні. Можна використовувати спеціальні кільця для серветок, виконані в новорічному стилі, столові прибори ж можна «одягнути» в святкові шкарпетки і рукавички, як на фото.

Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Прилади в панчішках


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Кільце для серветок


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Яскрава сервіровка


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Носочок з серветок

Краса новорічного столу – в дрібницях. Необов'язково купувати дорогі прикраси, іграшки, якщо їх можна зробити своїми руками.

Варіанти прикрас новорічного столу 2017 своїми руками з фото


В якості декору часто використовується вічний супутник новорічних канікул – апельсин. Його можна використовувати для виготовлення центральної композиції на стіл з гілками, шишками, горіхами і іншим. Для цього цитрусовий попередньо ріжуть невеликими шматочками (кільцями, півкільцями) і просушують. Зробити це можна в духовці і просто на батареї, але для цього знадобиться пара днів. Просушений фрукт можна посипати корицею – так він створить ще більший ароматичний ефект.Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Свічки і фрукти


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Свічки і горобинова гроно


Для створення композиції з гілок ялини або сосни потрібно спочатку залишити їх в концентрованому розчині солі на ніч. За цей час вони підсохнуть і будуть готові до використання.


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Композиція з ялини


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Шишки в новорічному декорі


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Декор в ніжних відтінках


Створити романтичну, таємничу атмосферу свята за столом допоможуть новорічні свічки. Вони є в продажу у вигляді різноманітних новорічних персонажів, прикрашені, в свічнику і без. Але щоб композиція власного столу була однорідною, завершеною і унікальною, досить легко перетворити звичайні свічки-туби у твір мистецтва. Як прикрасити свічки до святкового столу – підкажуть фото.


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Декор свічок пряжею


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Декор свічок горішками


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)Ароматичні свічки


Як видно, свічки можна помістити у високі прозорі скляні вази, насипавши всередину горіхів, шишок, конфетті, соснових гілок і т. д. Можна пов'язати простенькі «рукави» з вовняних ниток і «одягнути» в них свічки. А можна декорувати воскові прикраси сніжинками, намистинами, бантами, стрічками, гіллям, паличками кориці з допомогою клею. Головне – поєднання кольорів і акуратність в роботі.
Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)

Оригінальною ідеєю для сервірування новорічного столу може стати використання розписних керамічних і дерев'яних предметів посуду, глечиків з зерном, посудин, прикрашених мішковиною, підставок під гаряче з соломи – всього того, що виконано в сільській тематиці. Такі речі здатні створювати додаткове відчуття затишку в будинку і припадуть до смаку любителю природи і всього натурального, Півню.

Інші ідеї прикраси новорічного столу і не тільки


Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)

Крім самого столу, святкову атмосферу створюють інші деталі інтер'єру. Ці дрібниці здатні показати гостям, що їм раді в цьому домі, що їх тут чекали і хочуть створити для них відчуття свята.

 • Крім розписного посуду і серветок напередодні 2017 року будуть актуальні подушки, пледи, накидки на стільці в сільському стилі. Коштував говорити, що взимку вони мають ще й функціональне значення, не тільки естетичне. Не підійдуть лише предмети з хижою розфарбуванням – тигровій, леопардового. Півень цього не любить.

 • В якості декору можна зробити солом'яні кубла для столу, в які покласти новорічні кулі (бажано, червоні), мішуру, цукерки в золотих обгортках, яблука.

 • Прикрасити можна і люстру. Досить прикріпити до неї на стрічках новорічні кульки (краще виглядає, якщо вони розташовані на різній висоті), а з ялинових гілок зробити вінок і теж помістити його навколо люстри.

 • Приємним завершенням новорічного вечері є, звичайно, вручення подарунків. І це можна зробити оригінально – прикріпити до спинок стільців були пов'язані або зшиті з натуральної тканини мішечки.

 • Сам посуд також можна прикрашати. Доречно це, якщо вона однотонна. Приміром, обв'язати ніжки келихів стрічками, що зробить їх більш ошатними.

 • Важливе нагадування – девізом для тих, хто займається декором свого житла до 2017 повинен стати «Просто і зі смаком!». Варто пам'ятати про поєднанні кольорів (їх краще не брати більше 3). Наприклад, червоний, білий і зелений – ідеальне новорічне поєднання. Краще не робити більше однієї великої композиції — центр уваги повинен бути один, все інше – дрібниці, виготовлені йому під стать.


 • Новорічне свято – чарівний і таємничий. І для того, щоб він приніс виконання всіх задуманих мрій і планів, потрібно створити таку атмосферу комфорту і радості, щоб всі думки були спрямовані на реалізацію бажаного. У цьому обов'язково допоможуть такі нескладні рекомендації, як сервірувати і прикрасити стіл до Нового 2017 році.
  загрузка...
  Сервіровка столу на новий рік 2017 (з фото)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають