• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017

Новий рік не за горами, і підготовка до новорічній вечірці у самому розпалі. Ялинка вже прикрашена кулями і гірляндами будинок наповнений ароматом імбирного печива, а запрошення на свято розіслані друзям. Значить, прийшла пора скласти розважальну програму. В такий вечір ніхто не повинен сумувати! Навіть якщо ви плануєте тематичну вечірку з чітким сценарієм, кілька універсальних конкурсів будуть цілком доречні. При підборі розваг потрібно звернути увагу на вік, кількість і навіть характер гостей. Ваша бабуся не зможе взяти участь у перетягуванні каната, а п'ятнадцятирічний племінник навряд чи проявить себе у вікторині на знання радянських абревіатур.


Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017
Приймаючи гостей, забезпечте їм новорічну розважальну програму

Новорічні конкурси та призи переможцям


Вибирайте нескладні нейтральні гри, щоб ніхто не залишився осторонь. Відмінно підійдуть рухливі, музично-танцювальні конкурси, які відвернуть присутніх від банкету. Звичайно, вишукану вечерю теж дуже важливий. Але вдалим вважається тільки той свято, на якому весело. Врахуйте, що для деяких розваг вам знадобиться спеціальний реквізит, і не забудьте про призовий фонд. Це може бути що завгодно: від банальних солодощів і маленьких сувенірів до найбільш оригінальних презентів.


Упакуйте їх у паперові або тканинні мішечки, щоб приз став справжньою несподіванкою і приємно порадував переможця. Протягом вечора можна присвоювати бали учасникам ігор. В кінці свята підрахуйте окуляри і визначити єдиного переможця. Для такого випадку заготовте спеціальну грамоту (зразки є в Інтернеті) або шоколадну медаль.


Конкурс побажань


Кожен з гостей мав привітати своїх друзів фрази в алфавітному порядку. Перший гість говорить побажання на букву «А», другий – на «Б» і так далі. Наприклад: «А» — «Абсолютного щастя вам!» «Б» — «Будьте пильні: скоро Новий рік!» і так далі. Коли гра доходить до літер «Е», «И», «Ь», стає особливо весело. Перемагає той, хто придумав саме смішне привітання.


Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017
Обов'язково заохочуйте переможців маленькими подарунками!

Танець на газеті


Старий-добрий конкурс не втратив актуальності навіть сьогодні! Учасники діляться на пари. Кожна з них стає на газетку і, коли вмикають музику, починає з нею танцювати. Це потрібно робити так, щоб не вийти за межі майданчика» і відповідати ритму і стилю музики. Через декілька хвилин газетку складають удвічі, зменшуючи простір для танцю. Через 1-2 хвилини «танцмайданчик» згортається ще раз. Перемагає та пара, яка зуміла протриматися довше всіх і не вийти за межі паперу.


Сюрприз з кульки


Для цього конкурсу потрібно заготовити повітряні кулі. Їх кількість повинна відповідати кількості гостей. У кожен шар вкладається записка з веселим новорічних завданням. Потім кульки надувають, а гості вечора повинні проткнути куля без допомоги рук і виконати умову на аркуші. Завдання можуть бути наступними:

озвучити бій курантів
стати на стілець і сповістити всіх, що до нас їде Дід Мороз
танцювати рок-н-рол
відгадати загадку
з'їсти лимон без цукруЗавдання можна придумати самостійно. Переможця виберіть народним голосуванням.


Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017
Підберіть конкурси так, щоб кожен зміг взяти в них участь

Маскарадний костюм


В сумку завчасно складається різна одяг: спідня білизна, тюбетейки, панчохи, рукавиці. Чим різноманітнішими будуть ваш гардероб, тим цікавіше. Учасники танцюють під музику і, поки вона грає, передають один одному баул. В момент паузи той конкурсант, в руках якого опинилася сумка, повинен витягнути одну річ і надягти на себе.


Музика і танці тривають до тієї пори, поки не закінчаться речі. Переможця тут немає, зате всім учасникам гарантовані сміх і веселощі. У цю гру можна залучити гостей, які проігнорували святковий дрес-код і прийшли в гості без карнавального костюма.


Конкурс скульптур


Учасники діляться на дві команди: хлопці та дівчата. Кожній видають багато повітряних куль різного розміру і форми, а також двосторонній скотч. Завдання для жінок – зробити з куль чоловіка за певний час (10-15 хвилин). Хлопці повинні створити з тих же матеріалів даму. Сама оригінальна скульптура стає переможцем і дістається своїм творцям.


Мандаринові гонки


Рухливий і кумедний конкурс для кількох команд, побудований за типом естафети. В одному кінці приміщення поставте підноси з мандаринами для кожної команди. Учасники по черзі біжать до мандаринам, кладуть фрукт на столову ложку і як можна швидше повертаються до товаришів, щоб передати ложку наступному учаснику. Команда, яка першою перенесе всі мандаринки, стає переможцям. Призовий фонд – на підносі.


Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017
Активно використовуйте у конкурсах символи і атрибути Нового року

Санта Клаус і північний олень


Це парне змагання. «Олень» зав'язує очі хусткою, а до пояса чіпляє мотузку. «Санта Клаус» знаходиться позаду і тримає в руках інший кінець мотузки. З допомогою кеглів чи простих пластикових пляшок формується траса. Ведучий дає сигнал до старту. Перемагає та упряжка, яка першою прийде до фінішу і не зіб'є кеглі. Змагання проводиться у великій кімнаті.


Моторні рукавички


В забаві беруть участь кілька пар. Хлопцям дають щільні зимові рукавиці, в яких вони повинні застебнути гудзики на халаті або кофті партнерки. Одяг із застібкою надівається поверх наряду учасниці. Переможцем стає та пара, якій вдалося за певний час застебнути найбільшу кількість гудзиків.


Новорічний комплімент Снігуроньці


Конкурс для чоловіків. Дід Мороз чи ведучий свята кладе на вії учасника сірник, а той починає говорити компліменти Снігуроньці або іншій дівчині. Це продовжується до тих пір, поки сірник не впаде. Перемагає той, хто зуміє вимовити найбільше приємних слів.


Мішок Діда Мороза


В дім приносять червоний мішок Діда Мороза. Кожен гість повинен взяти з собою якийсь сувенір і непомітно покласти всередину. Коли зберуться всі запрошені на гуляння, мішок буде наповнений. В кінці вечора когось переодягають Дідом Морозом і Снігуронькою, і ті навмання витягають презенти і дарують їх гостям. Але попередньо потрібно заспівати дідусеві веселі частівки або прочитати святковий віршик!

загрузка...
Новорічні ігри для дорослих і підлітків на Новий рік Півня 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають