• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017

Новий рік – найулюбленіше і довгоочікуване свято для всієї дітвори. Дітлахи починають активно готуватися до свята вже з перших днів грудня, як тільки випаде сніг. Малюки пишуть листи Діду Морозу , вчать віршики для ранку і чекають не дочекаються, коли ялинка засяє чарівними вогниками. Дорослим теж треба як слід підготуватися, щоб не розчарувати хлопців і добре провести свято.


Як правило, ранки та інші розваги проводяться в дитячих садах, школах та будинках культури. Все відбувається за затвердженим сценарієм. У заході задіяні професійні артисти та аніматори, а всі конкурси і вікторини продумуються заздалегідь організаторами. Якщо ви вирішили самі влаштувати дитяче новорічне свято, вам знадобляться не тільки хороший сценарій і Дід Мороз зі Снігуронькою!


Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017
У Новий рік діти чекають активні ігри та конкурси

Доведеться підготувати цілий арсенал забав щоб хлопчикам і дівчаткам було цікаво і весело. Адже вони так довго чекали Нового року! Озброїтеся парою-трійкою розважальних конкурсів – і ви створите в компанії гарний настрій. При підборі розваг обов'язково враховуйте вік і індивідуальні особливості дітей. Постарайтеся заздалегідь дізнатися про інтереси та захоплення юних гостей, щоб вибрати тематичні вікторини.


Хоровод


Всі діти стають навколо ялинки, беруться за руки і під музичний супровід ведуть хоровод. Коли у новорічній пісні прозвучить слово «ялинка», малюкам потрібно зупинитися і плескати в долоні. Коли скажуть «Новий рік» – помахати ручкою, «вовк» – тупнути ніжкою. Ключові слова можуть бути й іншими, їх вибір залежить від текстів пісень. Дитина, який пропустив «кодову» фразу, виходить з гри. Хоровод триває 10-15 хвилин. Для конкурсу використовують 3-4 тематичні пісеньки. Перемагає самий уважний учасник.


Прикрась ялинку за хвилину


Діти діляться на дві команди. Кожній групі вручають по ящику з ялинкової мішурою , прикрасами та прищіпками. За одну хвилину, поки б'ють куранти (найзручніше використовувати запис на You Tubе), учасники повинні прикрасити одного члена команди. Перемагають ті, хто встигне використовувати всі іграшки за відведений час і більш оригінально розвісити їх на ялинці».


Прилепи ніс сніговикові


Намалюйте сніговика на великому аркуші паперу, а з помаранчевого або червоного пластиліну зліпіть для нього ніс-морквину. У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі по черзі. Конкурсанту зав'язують очі, трохи розкручують його і пропонують приліпити намальованому сніговикові пластиліновий ніс. Малюнок треба заздалегідь прикріпити до стіни. А для тих учасників, які зможуть впоратися із завданням, приготуйте нагороду – солодку морквину.


Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017
Заготовте для учасників та переможців солодкі призи!

Шкідливі мухи


Для цього веселого конкурсу знадобляться 10-15 надувних кульок різного кольору. Розділіть дітей на дві команди і дайте кожній однакову кількість куль. Потім визначте, кулі якого кольору стануть «шкідливими мухами». Від них потрібно буде позбутися. По команді ведучого учасники починають перекидати один одному непотрібні кулі.


Кімнату для цієї забави розділіть линів. Гра триває 5-7 хвилин, після чого ведучий оголошує про її завершення. Тепер потрібно визначити переможця. Ним стане команда, на території якої виявиться менше «шкідників». Призами за перемогу можуть служити ті ж кулі, якщо вони не задіяні в інших конкурсах.


Фотопроби


Конкурс підійде для розваги дітей 6-10 років. Зараз всі хлопці люблять позувати для фото і відео. Запропонуйте їм кастинг з фотопробами на ролі:

доброго Діда Мороза
жадібного Діда Мороза
найкрасивішою Снігуроньки
хитрої Баби Яги
злого Кощія
найсильнішого богатиря
примхливої принцеси
милою сніжинкиСписок можете доповнити своїми варіантами. Сміх та хороший настрій гарантовані вам два рази: перший – під час кастингу, другий – коли знімки будуть готові.


Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017
Підберіть конкурси, в яких можна буде задіяти всіх малюків

Конкурс зі стільцями


У цій грі брали участь ще наші бабусі. Але і сьогодні вона користується популярністю і веселить дітей. Для конкурсу знадобиться певна кількість стільців — на один менше, ніж конкурсантів. Табурети ставлять по колу, а учасники водять хоровод навколо них під музику. Коли пісенька зупиняється, всі повинні швидко зайняти собі місця. Той, кому стілець не дістався, вибуває з гри. Кількість стільців потрібно кожен раз зменшувати на один.


Знайди черевичок


Всі гості знімають з однієї ноги взуття і складають туфлі у велику коробку. Потім діти по черзі зав'язують очі хусткою і просять знайти в ящику свій черевичок на дотик. Виграє найвлучніший дитина. Особливо весело, коли до дітей приєднуються батьки, і в коробці перемішується взуття різних розмірів.


Вгадай героя


Цей конкурс особливо порадує малюків. Дітей саджають в гурток. Ведучий по черзі пропонує дітям продовжити ім'я казкового або мультяшного персонажа. Наприклад: «Крокодил», «Гаррі», «Снігова». Учасник, який не зможе відповісти, вибуває з гри. Перемагає самий ерудований малюк.


Збирачі сніжків


Рухлива гра для дітей будь-якого віку. Запасіться пластмасовими відрами або пакетами і великою кількістю сніжків з вати, білої тканини або ниток. Кожному учаснику дають відерце. Ведучий висипає на підлогу всі сніжки, а хлопці повинні зібрати якомога більше «снігу», кожен у своє відерце. Гра продовжується до тих пір, поки «снігові замети» не будуть розчищені. Переможе той, у кого виявиться більше сніжків, ніж у інших.


Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017
Комбінуйте рухливі ігри з конкурсами на кмітливість

Конкурс на кращий карнавальний костюм


Дівчатка і хлопчики із задоволенням приходять на новорічні ранки у костюмах казкових героїв і милих звірят. Кожна дитина вважає себе самим красивим та ошатним. Але щоб стати кращим, недостатньо оригінальної одежинки. Потрібно зуміти «захистити» свій образ! Дитина повинна проявити творчі здібності: виконати пісню свого героя, прочитати його монолог або скласти про нього віршик. Про це конкурсі організатори повинні заздалегідь попередити дітей, щоб вони змогли підготуватися належним чином.


Підведемо підсумки


Гарні конкурси стануть в нагоді не тільки на час зимових свят. Їх можна влаштовувати і на інших дитячих заходах. За перемогу в конкурсах учасники повинні нагороджуватися символічними призами — для цього підійдуть шоколадні медальки, солодощі, мандарини, невеликі іграшки, олівці, фломастери і так далі.


Щоб вони не сумували, придумайте заохочувальні призи і роздайте їх всім учасникам гуляння за «особливі» досягнення. Придумайте кілька номінацій: «Кращий вірш», «Сама весела пісенька», «найоригінальніший костюм» та інше.

загрузка...
Новорічні конкурси для дітей на Новий рік Півня 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають