• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Конкурси на Новий рік 2017 | Нові ігри та розваги

Після спекотного, спекотного літа і золотої осені приходить зимонька-зима, в супроводі веселих новорічних вогнів і святкових феєрверків. Настав час задуматися про те, як провести Новий рік, в якій компанії, що і кому подарувати і, найважливіше – які розваги придумати, щоб кожному, і дорослому, і дитині, було цікаво.
Настає рік Півня , а всі ми знаємо, що півень – задерикуватий, але грайливий тварина східного гороскопу. А це означає, що правильніше всього зустрічати Новий рік з іграми, жартами і гучним веселощами. А краще всього, як для сімейного відпочинку, так і для святкування завзятою компанією підійдуть конкурси на Новий рік 2017 .

У сімейному колі


Конкурс «Ялинка»


Для цієї веселої забави потрібно підготувати дві невеликі штучні або живі (в даному випадку – ялинові гілочки) ялинки. Розділившись на дві команди, слід засікти час і наряджати ялинки дістаючи з одного ящика іграшки, гірлянди, зірки, сніжинки і мішуру. Чия команда швидше впорається із завданням, та і перемогла.
Процес вручення подарунків також можна зробити веселим: слід розвісити на нитках маленькі сувеніри, запакувавши їх попередньо в подарунковий папір. Учасники з зав'язаними очі повинні зірвати сувеніри кожен собі. В якості призів підійдуть статуетки півників, свічки, блокнотики і навіть цукерки.
Конкурси на Новий рік 2017 | Нові ігри та розваги

Гра «Новорічна казка»


Щоб всією сім'єю потрапити в казку, потрібно взяти з полиці будь-яку дитячу художню книгу. Це може бути «Ріпка» або «Рукавичка». Ведучий повинен розподілити ролі між сидячими за новорічним столом і читати книгу, а герої, згадувані в тексті, повинні видавати характерні звуки. Наприклад, мишка буде пищати, двері скрипіти, а кіт муркотіти.

Конкурс «Сніжки»


Для цієї чудової гри потрібно розділитися на дві команди. З вати слід заздалегідь скачати 32 кульки – це і будуть «сніжки». Також треба підготувати два відра. Команди повинні розташуватися гуськом на однаковій відстані від відер і, по одному учаснику з кожної команди, кидати сніжки у відра. Який метнув сніжок йде в кінець ланцюжка. Команди можна розділити на дорослих і дітей або ж на жіночу і чоловічу.

Гра «Чорний ящик»


В принципі, для цього конкурсу підійде абсолютно будь-який ящик, або коробка. Весь сенс полягає в тому, щоб кожен з присутніх за новорічним столом гостей і домочадців, по черзі, зображуючи досвідченого мага або екстрасенса, запускав руку в цей ящик і намагався вгадати – що ж знаходиться всередині. Можна торкатися знаходиться там якийсь предмет і артистично видавати здогадки. Виходить дуже цікава і весела гра. Окремий приз дається за артистизм.

Новорічні ігри для дітлахівКонкурс «Стрічки»


Для гри знадобляться три учасника, двом з яких даються стрічки. З пов'язкою на очах діти з стрічками повинні зав'язати на третьому учаснику бантики. Після того, як всі стрічки, зав'язані – потрібно розв'язати банти, однак тепер не можна використовувати руки.
Конкурси на Новий рік 2017 | Нові ігри та розваги

Гра «Лабіринт»


Дітлахи обожнюють рухливі ігри. Можна влаштувати їм веселощі, організувавши складний лабіринт, шириною всього 10 сантиметрів, з мішури. Потрібно, щоб малюки пройшли по вузьких ходах, намагаючись не наступати на огорожі. В кінці кожного лабіринту минулого нехай чекає солодкий приз.

Конкурс «Перукар»


На стільцях потрібно розсадити «жертв» і по команді юні перукарі повинні спорудити на головах клієнтів красиві зачіски, використовуючи заколки, резинки і гребінця. Найкраща зачіска виграє. В якості новорічної атрибутики можна додати зачісок ялинкового лиску: використовувати невеликі іграшки на ялинку, мішуру і дощик.

Конкурс «Пантоміма»


Серед дітей цей конкурс користується великою популярністю. Потрібно просто сказати дитині на вушко речення з трьох слів, щоб він показав його дорослим, не кажучи вголос і не ворушачи губами (не вимовляючи пошепки). Гості повинні вгадати сказану малюкові фразу. Коли пропозицію вгадано – дитини-переможця (а адже він переміг, раз добре показав фразу) обдаровують чимось солоденьким.

Конкурс «Мозаїка»


Щоб трохи підбадьорити дітей, можна запропонувати їм захоплюючу «їстівну» гру. Для цього слід заздалегідь підготувати нарізані кубиками, трикутниками і пластинками шматочки фруктів. Перед дитиною треба поставити дві миски: одну порожню, а на іншу викласти порізані фрукти. Тепер треба лише запропонувати дитині самостійно зібрати на порожній тарілці з шматочків фруктової мозаїки портрет Дідуся Мороза.

Конкурси для дорослої компанії


Конкурси на Новий рік 2017 | Нові ігри та розваги

Гра «Новорічний Крокодил»


Ця забава подобається кожному, незалежно від віку, до того ж, вона ніколи не набридне. А в новорічну ніч можна надати їй якогось святкового сенсу. Суть гри проста: потрібно показати загаданий предмет або явище без допомоги вербальної мови. Отгадавший йде на місце показує. В честь свята нехай всі загадані слова будуть так чи інакше ставитися до Нового року. Можна розділитися на дві команди, якщо дозволяє кількість гравців і влаштувати колективні змагання. А можна робити і індивідуальний заплив «зелених зубастиків». У цьому випадку слово загадує не ціла команда, а попередній «крокодил».

Конкурс «У кого довше»


Трохи фривольна гра, в яку краще грати з хорошими друзями. Отже, потрібно сформувати дві команди і кожна, по ланцюжку, повинна зняти з себе все, що душі завгодно (в рамках пристойності, природно). У кого ланцюжок з одягу вийшла довшою – та команда і перемогла.

Конкурс «Передбачення»


Всім нам іноді стає цікаво дізнатися наше майбутнє. В період новорічних свят бажання це особливо сильно. У прекрасну ніч з 31 грудня на 1 січня можна спробувати відкрити завісу в майбутнє або, хоча б, помріяти – що ж нас чекає в наступаючому році
Для цієї загадкової гри потрібні записочки з передбаченнями (можна роздати кожному гостю по олівцю і аркушу паперу) і повітряні кулі. Записки слід кинути в кульки і надути їх, після чого – розвісити по кімнаті або у всій квартирі. Кожному гостю по черзі треба зав'язати очі і дати в руки ножиці. Нехай оберуть собі прогнози на майбутній рік. Звичайно, всі вони повинні бути позитивними і добрими.
загрузка...
Конкурси на Новий рік 2017 | Нові ігри та розваги
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають