• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як нараховуються субсидії в Україні 2017

Під час економічної кризи багатьом українцям не завжди вистачає доходів на нормальне життя, в якій можна набрати вагу ту, що необхідна для повноцінного життя. Сімейні доходи не збільшуються або збільшуються, але зовсім трохи, а комунальні платежі і ціни в магазинах зростають з великою швидкістю. Тому все більше людей, навіть ті, хто раніше цього не робив, стали замислюватися про подачу документів на оформлення субсидії. У всіх У них виникло питання про те, як нараховуються субсидії в Україні 2017. Адже перш ніж подавати заяву на субсидію краще розібратися, що конкретно варто писати в цій заяві, чи реально отримати субсидію чи всі зусилля будуть марними. Адже буде дуже прикро, якщо людина відстоїть у величезній черзі у відділ субсидій, витратить свій час і нерви, а в підсумку нічого не вийде.
Як нараховуються субсидії в Україні 2017

Зразок заповнення заяви на субсидію в Україні у 2017 роціІснує стандартний бланк для оформлення субсидії. Як правильно його заповнити, можна подивитися у відділі субсидії кожного району будь-якого міста України. Також можна знайти приклади заповнення заяви в інтернеті. На нашому сайті також є можливість подивитися зразок заповнення заяви на субсидію в Україні у 2017 році. Праворуч вгорі аркуша розміру А4 потрібно написати точну назву відділу соціального захисту населення та вказати адресу, за якою він знаходиться. У самій заяві потрібно написати прізвище, ім'я та по батькові людини, на якого оформлена квартира або будинок, тобто на ім'я кого приходять всі квитанції на оплату комунальних послуг. Також потрібно вказати адресу проживання цієї людини, серію і номер паспорта, ким був виданий, контактний телефон (краще мобільний) і написати ідентифікаційний номер. Далі підкреслити який вид субсидії потрібно отримати. Після цього в таблиці потрібно написати всі номери рахунків у всіх комунальних службах і назви цих служб. Все це можна переписати з квитанцій, які приходять кожен місяць. Далі потрібно підкреслити розглядати чи не розглядати. Пункт розглядати потрібно підкреслити якщо:
 • була здійснена покупка на суму п'ятдесят (50000) і більше тисяч за останній рік;
 • в квартирі не проживає прописана там людина;
 • людина, яка оформляє субсидію, проживає одина у квартирі, площа якої більше сорока дев'яти (49) метрів квадратних, і вона є недієздатним людиною.
 • Внизу під заявою потрібно обов'язково вказати дату подання заяви і залишити підпис. Заяву необхідно заповнювати українською мовою. Писати зрозуміло і розбірливо. Перед тим, як віддати її у відділ субсидій, слід уважно перечитати всі рядки для того, щоб не було помилок. Це допоможе у прискорення рішення про нарахування субсидії.  Як розраховувати субсидію  Нарахування субсидій в Україні у 2017 році буде проводитися на ім'я особи, на ім'я якого приходять квитанції на оплату комунальних послуг. При підрахунку субсидії будуть враховуватися плата за квартиру за попередній рік, скільки людей зареєстровано в квартирі і їх сумарні доходи за минулий рік. До цих доходів належать зарплати, пенсії, стипендії та інші доходи без податків. До сімейних доходів не відносяться разові державні матеріальні допомоги, депозити в банках, державна допомога дітям, батьки яких були позбавлені батьківських прав, допомога дітям-сиротам, а також державна допомога переселенцям.
  Однозначно нарахування субсидій 2017 в Україні не буде тим людям, члени сімей яких за минулий рік придбали щось на суму п'ятдесят тисяч (50000) або навіть більше. Зате, на відміну від попередніх років, субсидію зможуть отримати люди, які володіють двома(2) або більш машинами, ніде не працюють та не перебувають на обліку в Центрі зайнятості, що є власником декількох квартир або будинків. Субсидія видається на дванадцять (12) місяців. По закінчення цього часу подання заяви на оформлення субсидії вже не потрібна.
  Цікаво по темі:
  загрузка...
  Як нараховуються субсидії в Україні 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають