• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як прикрасити свічки для новорічного декору будинку

3 простих способи як прикрасити свічки для новорічного декору будинку

Як прикрасити свічки для новорічного декору будинку


Свічки - неодмінний атрибут новорічного столу або декору будинку. Але набагато цікавіше прикрасити будинок свічками, декорованими своїми руками, ніж звичайними, в магазинних свічниках.

1. Кольоровий папір

Дуже просто прикрасити свічки з допомогою спеціального паперу, який продається в магазинах для творчості. Просто виберіть папір з дрібним візерунком (абстрактним або з новорічною тематикою), відріжте від аркуша смужку шириною 3-7 см (в залежності від довжини свічки), оберніть свічку папером і зафіксуйте декор скотчем або клеєм. Декор свічки можна доповнити бантиком з атласної стрічки, яскравою смужкою тасьми або вузького мережива.

Як прикрасити свічки для новорічного декору будинку


2. Тканина та мереживо

Дуже оригінально і кілька вінтажно ваша свічка буде виглядати, якщо при її оздобленні використовувати декілька видів тканин і мережива. Знайдіть клаптик небіленого льону, тканини в дрібну клітинку або квіточку, смужку вузького мережива (важливо, щоб воно було не капроновим, машинним, а бавовняним, ручної роботи). Оберніть свічку в декілька шарів тканини - починаючи з широкої смуги грубої тканини, закінчуючи мереживом і вузенькою тасьмою поверх. Закріпіть декор прозорим клеєм. Поверх пришийте красивий гудзик або приколіть непотрібну брошку.

Як прикрасити свічки для новорічного декору будинку

3. Їстівні прикраси

Обкладіть кожну свічку паличками кориці або довгими кольоровими льодяниками, а поверх зав'яжіть акуратний бантик з візерункової тасьми, грубою льняною ниткою, атласною стрічкою або ніжним мереживом. Така свічка не тільки додасть затишок вашій кімнаті, але і буде виділяти приємний аромат. До речі, для декору свічок можна також використовувати маленькі гілочки ялинки або сосни, часточки засушеного лимона або апельсина, листя м'яти та інші подібні матеріали.
Цікаво по темі:
загрузка...
Як прикрасити свічки для новорічного декору будинку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають