• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новорічні тури в Прагу 2017. Новий рік

Новорічні тури в Прагу 2017. Новий рік


Придбати новорічні тури в Прагу 2017 новий рік відзначити — це значить зробити незабутню поїздку в Чехію. У Празі до нового року збирається предостатньо туристів з Росії, Китаю, Японії та інших багатих країн. Відвідувачів міста приваблює різноманітність розваг. Кожного постояльця чекає оформлена готель у новорічному стилі. У зимові канікули ви не пропустите конкурсів і змагань, довідаєтеся про історичні події і побачите безліч визначних пам'яток, приготовлених безпосередньо до зимового свята.


Погодні умови в Празі на майбутній Новий рік


Новорічні тури в Прагу 2017. Новий рік
Зрозуміло, що передбачити, якими будуть погодні умови до Новорічних свят в прийдешньому в 2017 році дуже складно. Але порівняти з минулими роками можна. По всій видимості гостей міста чекає невеликий заморозок в діапазоні від -4 до -6 градусів. У денний час пік температури повітря досягає нульової позначки.


Всі ці позначки частіше супроводжуються мінливою хмарністю, іноді йде сніг. З великою часткою ймовірності можна сказати, що в ці свята буде стояти схожа погода. Хоча глобальні зміни ще ніхто не відміняв. Тому краще віддати перевагу теплим речей і в міру зручним.


Місце зустрічі свята


Напередодні Нового року, ви можете відвідати головну міську площу Праги. Тут збирається в чарівну ніч дуже велика кількість населення, в тому числі і гостей міста. Тому ваше святкування може закінчитися новим знайомством або романтичною історією.


У свята можна відвідати найбільш популярні ресторани Праги. Тут вас чекає привітний персонал і незабутньо смачна кухня. До нового року вам подадуть самі вишукані та неповторні страви. Традиційними у цей час вважає часниковий суп, різні гострі і пікантні закуски.


Грандіозну вечірку ви можете відвідати, зупинившись в одному з готелів Праги. Тут ви подивитеся на розважальне шоу з місцевими традиціями, найімовірніше теж прийміть участь у цьому святі.


Не забудьте відвідати місцеві театри і послухати оперу. Після цього заходу вам запропонують вишукане частування. Ті, хто цікавляться водними подорожами, зможуть напередодні Нового року відвідати річковий круїз з гідом, і дізнатися історію освіти міста і багато інші пізнавальні моменти.

Новорічні тури в Прагу 2017. Новий рік


Вартість святкування Нового року 2017 в Празі


Підвищення цін у Празі перед Новим роком стало традицією. Це відбувається в очікуванні туристів. Відпочити в готелі в період урочистостей ви зможете за 100-150 євро, залежно від зірковості закладу. Якщо ви бажаєте відвідати святковий захід в центрі Праги, з людини це обійдеться близько 130-450 євро.


Повечеряти в елітному ресторані в Новий рік ви зможете за 200-400 євро. Якщо виберіть заклад трохи скромніше, то за стіл заплатите 170-250 євро. Середня вартість турів в Прагу на прийдешній рік складе від 25 до 35 тис. грн на 14-16 днів.

Цікаво по темі:
загрузка...
Новорічні тури в Прагу 2017. Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають