• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво

Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво


Відмінно провести зимові канікули на сьогоднішній день зможуть і дорослі і діти. Поїздки за кордон дуже актуальні, особливо якщо в цьому є якась конкретна мета. Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017 пропонують багато цікавого. Тури за кордон на Різдво на сьогоднішній день користуються попитом через дешеву вартость.


Досить цікавими вважаються розпродажі тематичних виробів, зокрема, виконаних своїми руками. Сувеніри та обереги в Європі сьогодні дуже цінуються, тому туристи прагнуть відвідати їх. Розглянемо, де краще провести час в цьому році на свята.


Ярмарок в Празі


Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво
Цікавим місцем для проведення тематичних новорічних ярмарків вважається саме Прага, яка до свята перетворюється і стає казковим місцем. Центральний ринок столиці неймовірно оформляється в новорічному стилі. На всіх площах міста проводяться ярмарки напередодні нового року. Тут ви можете придбати самі незвичайні товари, що символізують різдвяні свята.


Для дітей прекрасним розвагою стане прогулянка в кареті на білих конях. Разом з поїздками пропонуються новорічні та різдвяні фотосесії. Як для дітей, так і для дорослих в павільйонах за зниженими цінами пропонують товари різного походження. У магазинах можете придбати незвичайну посуд, фурнітуру для меблів, одяг та інші предмети, що підкреслюють різдвяний стиль.


Ярмарок в Братиславі


Легендарне місто пропонує багато можливостей скупиться кожному туристу. Разом з покупками ви поринете в мистецтво, так як в продажу є вироби з натурального дерева своїми руками, плетені предмети з лози, цікаві варіанти кошиків, меблів та предметів інтер'єру.


Для домашнього вжитку пропонуються барвисті новорічні фартухи, рукавички-прихватки та інші приналежності. Також в Братиславі ви можете оновити деякий перелік посуду. Використовувати її не за призначенням, а в якості предмета для краси в кухонному інтер'єрі.

Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво


Ярмарок в Будапешті


Передноворічна і різдвяний розпродаж в Будапешті супроводжується цікавими стравами. Туристам і жителям міста пропонуються вишукані оладки, пиріжки з гусячою печінкою, смачні, пишні паляниці. Зазвичай це готуватися в домашніх умовах і виходить приємним на смак.


Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво
Повстяні іграшки, брошки, сувеніри доступні практично кожному. Розписна одяг, оздоблений під свято у вас на батьківщині буде дуже привабливо виглядати одяг та інші предмети, придбані на подібній ярмарку.


Ярмарок у Берліні


На таких заходах все присвячене німецьким традиціям. В рамках цієї події, яке триває близько місяця перед новорічними святами, передбачаються змагання прикрашання ялинок і підготовці святкових програм для проведення свята в центрі міста. Кожному туристу пропонується можливість скуштувати глінтвейн і спробувати традиційні прянощі, які готують тільки в Німеччині.

загрузка...
Різдвяні ярмарки в Європі 2016-2017. Тури за кордон на різдво
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають