• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові

Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Скоро саме довгоочікуване свято – Новий 2017 рік, а, значить, час одержувати і, звичайно, дарувати подарунки своїм рідним і коханим людям. Що подарувати на Новий рік 2017 коханому – ось питання, яке хвилює більшу половину прекрасної статі, які дійсно хочуть зробити справжній і чарівний сюрприз своїй другій половині. Погодьтеся, до вибору подарунка теж слід підходити з усією відповідальністю, уважно продумувати кожну деталь до дрібниць, намагаючись нічого не пропустити і не забути.


Подарунок хлопцю, чоловікові, коханому.


Сьогодні, з вибором подарунків, напевно, не може бути жодних проблем, адже їх просто величезний і різноманітний асортимент. До речі, сучасні подарунки, а особливо на Новий 2017 рік можна сміливо класифікувати на кілька великих груп, причому, кожна включає в себе свої особливості. Головне, правильно визначитися в якому напрямку слід рухатися. Що ж це може бути?

Несподіваний подарунок, сюрприз, подарунок для справжнього трудоголіка, сюрприз для «великої дитини», презент для справжнього гурмана, сюрприз, пов'язаний з хобі і захоплень і т. д.


Але, давайте зупинимося на найбільш цікавих і незвичайних моментах.


Несподіваний сюрприз.


Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Як відомо 2017 рік пройде під символом Вогняного Півня, а саме тварина характеризується як любитель яскравих, гострих і оригінальних вражень, який не любить сидіти на місці і не терпить цього ж від інших. Ось чому вибираючи подарунок своїй другій половині можна і треба виходити саме з цього правила і особливості. Тобто подарунок повинен бути не просто оригінальним і незабутнім, а ще й обов'язково полоскотати нерви, щоб як кажуть адреналін зашкалював. Наприклад, цікавим стане подарунок у вигляді отримання сертифіката на стрибок з парашутом або ж тур, урок екстремального водіння. Якщо ви хочете вдвох весело провести час, то можна організувати катання на снігоходах або ж влаштувати кінну прогулянку. Іншими словами, тут не варто боятися втілювати в життя всі свої фантазії і мрії, ну, звичайно ж, в межах розумного.


Романтичний подарунок.


Якщо ваш обранець справжній романтик, то сміливо рухайтеся в цьому напрямку і не прогадаєте. Що ж можна подарувати на новий 2017 рік такому чоловікові, щоб подарунок при цьому був милий і душевний?1.Сучасний фото календар, на якому обов'язково слід, як то відзначити і виділити всі ваші важливі спільні дати.
2.Подарунок, зроблений вашими руками. Погодьтеся, подарунки з цієї серії навряд чи залишать когось байдужим. Тут кожна дівчина сама обирає те, що їй більше подобається і по силам, щоб в результаті вийшла акуратна і красива річ.
3.Романтичну вечерю тільки для вас двох в цю новорічну ніч. Все що потрібно, це заздалегідь продумати меню, але не варто вибирати занадто вишукані страви. Вони повинні бути простими і легкими, звичайно ж, свічки і приємна музика.
4.Влаштувати незвичайну еротичну лотерею з побажаннями на кожному листочку, що доведеться дуже до смаку вашому чоловікові.

І це лише мала частина того, що можна придумати в якості романтичного подарунка.


Подарунок для «великої дитини».


Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові


Погодьтеся, кожен чоловік в душі – це маленька дитина, який також з великим нетерпінням очікує новорічного подарунка. Як стверджують психологи, такі подарунки нагадує чоловікам дитинство, а, отже, ті емоції та враження, які вони відчували в дитячому віці. Ну що ж можна подарувати? Відповідь дуже проста, абсолютно будь-яку річ і іграшку. Наприклад, це може бути сучасна радіокерована машинка або ж вертоліт, які принесуть вашій другій половині багато яскравих вражень. Якщо ж чоловік є справжнім фанатом і шанувальником сучасних інноваційних систем і механізмів, то найбільш правильним стане вибір високотехнологічної штучки. Це може бути планшет, ігрова приставка, USB – холодильник для напоїв і багато інших оригінальних, цікавих і корисних речей.


Як видно новорічний подарунок на 2017 рік для другої половинки може бути абсолютно різним. Вибираючи презент і готуючи сюрприз, ні в якому разі не слід дотримуватися строгих шаблонів і традицій, зробите і придумайте дійсно щось новеньке і незвичайне.

загрузка...
Що подарувати на Новий рік 2017 коханому? Подарунок хлопцю, чоловікові, чоловікові
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають