• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тури до В'єтнаму на Новий рік 2017

Тури до В'єтнаму на Новий рік 2017


Скоро Новий рік, а, значить, саме час подумати про те, де найкраще провести новорічні канікули, щоб свято по-справжньому став незабутнім і неповторним. Сьогодні дуже модно вирушати в подорож, тому хорошою ідеєю і варіантом стане відвідування такої країни, як В'єтнам. Іншими словами, тури у В'єтнам на Новий рік 2017 користуються великим попитом і популярністю, так як мають ряд своїх плюсів і переваг. Але, про все докладніше.


Особливості Нового року у В'єтнамі.


Погодьтеся, в кожній країні є свої традиції звичаї святкування цього довгоочікуваного і всіма улюбленого свята і В'єтнам не став винятком із правил. Які ж цікаві моменти зустрічі Нового 2017 року можна назвати і відзначити?Підготовка до святкового торжества починається за кілька тижнів.


Тури до В'єтнаму на Новий рік 2017


Відкриваються різноманітні новорічні базари. Особливістю таких базарів є те, що тут можна знайти абсолютно будь-яку річ і сувенір, так як полки просто завалені не просто незвичайними та оригінальними речами, але і ліхтариками різних форм і розмірів.

Відкриваються квіткові базари, які вважаються найважливішим місцем для в'єтнамців напередодні свята. Запитаєте чому? Все просто, так як на Новий 2017 рік в кожному будинку і сім'ї обов'язково повинна бути гілочка або деревце персика. Згідно з повір'ям, саме це рослина відганяє злих духів і є свого роду абирегом і амулетом.

В будинках прийнято наводити чистоту, що допоможе вигнати старих і злих духів і очищає місце для нових.

Свято починають святкувати і відзначати, коли «небо сходиться з землею». Іншими словами, з настанням темряви.

Незвичайні новорічні страви, які обов'язково повинні бути на столі в кожній родині. Що ж це за страва? Звичайно ж, «Бань тинг», який являє собою пиріг з начинкою з цибулі, м'яса і подається з рибним соусом. Також прийнято подавати різні цукати і обов'язково з 5 або 10 фруктів, адже саме ці числа називаються і вважаються найщасливішими і вдалими, які до того ж символізують і позначають довге життя.


І це лише мала частина того, що чекає туристів у В'єтнамі. Але куди ж краще всього відправитися в це маленьке, але дуже захоплюючу подорож в 2017?1.Південь країни, де можна навчитися керувати серфом або кайтом. Найбільш популярними можна назвати такі місця, як курорт Муйне, Нячанга. Саме ці місця славляться своїми чудовими видами, аквапарками, дельфинариумамими і океанаріумами.
2.Північ країни. Це столиця Ханой, знаменита бухта під назвою Халонг, Сапа, де можна познайомитися з різними етнічними групами.
3.Місто Хошимін, де можна не просто відпочити, але і культурно збагатитися і розширити свої пізнання, дізнатися і відкрити для себе багато нового цікавого.

Варто зазначити, що кожне місце і місто у В'єтнамі добре і унікальний по-своєму, кожен вибирає те, що йому більше подобається і що він очікує від самого відпочинку.


Де відпочити.


Якщо торкнутися питання вартості відпочинку на 2017 рік у В'єтнамі, то все залежить від того, де ви вирішите зупинитися.


Давайте познайомимося з найбільш популярними місцями для відпочинку.Курорт Нячанг у В'єтнамі, готель «Art Boutique Hotel».
Тури до В'єтнаму на Новий рік 2017


Курорт Нячанг готель «Pha Le Xahn 1 Hotel».

Курорт Нячанг «Blue Sea Hotel».

Готель «Hong Duc Hotel».

Готель «Sea Breeze Hotel Nha Trang» поруч з яким є в 150 м піщаний пляж.


Новорічні канікули 2017 роки, проведені в цій місцевості і краї стануть по-справжньому чарівними, якщо з розумом підійти до цього питання і починати підготовку до відпочинку заздалегідь.


Новий рік у В'єтнамі – це мрія і казка, яку знову і знову захочеться втілити в життя.

загрузка...
Тури до В'єтнаму на Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають