• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що можна замовити в Діда Мороза на Новий 2017 рік? Лист-список бажань

Що можна замовити в Діда Мороза на Новий 2017 рік? Лист-список бажань


Настання новорічних свят, а, особливо, цієї самої чарівною і по-справжньому казкової ночі чекають з великим нетерпінням і дорослі, і діти. Адже погодьтеся, у кожного з нас Новий рік асоціюється ще з самого дитинства з чаклунством, часом, коли здійснюються всі бажання і мрії. Саме в цю ніч всі чекають найбільш довгоочікуваних подарунків, про які вони мріяли весь рік. Що можна замовити діда Мороза на Новий 2017 рік, щоб бажання здійснилося, адже дорослі добре знають і розуміють, що диво і казку вони роблять себе самі, а ось для малюків необхідно зробити так, щоб вони ще довго вірили в існування цього новорічного та зимового чарівника.


Про що мріє дитина?


Якщо ви хочете, щоб у вашого малюка збулося найзаповітніше бажання і мрія, то необхідно бути гранично уважним, щоб правильно вибрати подарунок. Саме ваша уважність допоможе вам побачити і дізнатися всі заповітні мрії дитини. Приміром, у магазині ви помітили, що вас дитина вже не перший раз звертає увагу на одну і ту ж річ, іграшку. А ще найкраще влаштувати гру бажань, в якій малюк напевно розповість про всі свої таємниці і мріях. Але і це ще не всі способи, адже малюки дуже люблять писати листи Діду Морозу зі своїми мамами, з яких можна дізнатися напевно, що попросив і загадав ваша дитина. Іншими словами, можливостей дізнатися про те, що хоче отримати дитина на новорічні свята 2017 року велика безліч, головне, проявити кмітливість і творчий підхід, адже казка має стати справжньою і чарівною.


Лист-список бажань.


Погодьтеся, часом діти загадують на новий рік безліч різних подарунків і з цього списку мамам і татам необхідно вибрати щось одне, причому їх вибір повинен виявитися єдино правильним і точним. Що робити в цьому випадку? Як не прогадати?

Відповідь дуже проста, необхідно враховувати інтереси і захоплення малюка, а також орієнтуватися у відповідності з його віком.


Отже, що можна включити в список бажань за віковими групами.

Що можна замовити в Діда Мороза на Новий 2017 рік? Лист-список бажань1 група – діти 3-х років. Тут вибрати подарунок не складе великої праці, так як діти в цьому віці не надто вибагливі і їм доведеться за смаком абсолютно будь-яка річ, головне, щоб вона була барвиста і яскрава. Але пам'ятайте, подарунок ні в якому разі не повинен складатися з дрібних деталей або ж гострих кутів, адже такою іграшкою можна завдати істотної шкоди здоров'ю. До чого ж варто придивитися? Це м'які іграшки, бажано говорять, музичний килимок, машинка або ж лялька. Якщо ви хочете вибрати щось із серії розвиваючих, то це може бути відповідна віком гра, дитячий ноутбук, планшет з казками та піснями, говорящая книга і багато інших захоплюючих речей, вибір яких величезний.

2 група – діти т 3-х до 7 років. Тут вже дозволяється дарувати дітям іграшки з дрібними деталями для розвитку моторики. Але, не варто купувати для малюка звичайну і дуже просту іграшку, яких у нього, швидше за все велика кількість, проявіть фантазію, придбайте чого у малюка немає, а можливо він чи вона хотіли б мати.

1. Великий будиночок для ляльок.

2. Гараж для машинок.

3. Набір дитячої косметики, яка до того ж повинна бути дуже яскравою і барвистою.

4. Для дівчинки можна підібрати гарний одяг, як у маленької феї, що приведе її теж великий захват.

5. Радіокеровані літаки і машини.

6. Оригінальна залізниця з усіма станціями і населеними пунктами.

7. Хлопчикові, якщо він любить футбол, можна подарувати комплект спортивної форми разом з самим справжнім м'ячем.


Як видно ідей новорічного подарунка в цьому віці велике безліч, головне бути уважним до своєї дитини.


Що можна замовити в Діда Мороза на Новий 2017 рік? Лист-список бажань3 група – дітям-школяра, тобто у віці від 8 років. У цьому випадку у багатьох батьків не виникає жодних проблем, адже більша частина дітей, стаючи старше, перестають вірити в казку і існування діда Мороза і чудово усвідомлюють, хто робить їм подарунки. Саме тому на новий 2017 рік можна просто запитати у своєї дитини, що він хоче отримати. Якщо ж ваша дитина все ще вірить у Діда Мороза, то потрібно гарненько постаратися, щоб порадувати і здивувати його незвичайним і довгоочікуваним подарунком. Наприклад, можна подарувати хлопчикові сучасні електронні годинники, ігрову приставку, модний смартфон або ж фотоапарат, якщо це творча натура і особистість, щось пов'язане з розвитком таких здібностей, щоб в кінцевому результаті принесло йому масу задоволення. Для дівчинки також список подарунків на Новий 2017 рік просто великий. Насамперед, це подарунки, пов'язані з її інтересами і захопленням, різноманітні творчі набори, косметика, різноманітні елегантні і незвичайні аксесуари.


Іншими словами, вибираючи на Новий рік подарунок своєму малюкові. Насамперед, варто просто до нього придивитися, адже дуже важко назвати і виділити якусь одну єдину річ, яка б припала до душі кожному. Спілкуйтеся зі своїм малюком, і тоді у вас не виникне жодних проблем з новорічним списком подарунків.

загрузка...
Що можна замовити в Діда Мороза на Новий 2017 рік? Лист-список бажань
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають