• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як зробити новорічні композиції зі свічками

Свічки - невід'ємний елемент новорічного декору. Але просто розставляти свічки в свічниках на столі з новорічним частуванням нудно. Давайте створимо просто і швидко кілька новорічних композицій зі свічками.
Як зробити новорічні композиції зі свічками


Страви зі свічками

Замість традиційних свічників візьміть широке блюдо і поставте в нього кілька свічок різних розмірів. Доповніть композицію ялиновими гілками (натуральними або штучними), невеликими ялинковими іграшками, блискучою мішурою. Цікаво будуть виглядати в такій композиції шишки (особливо якщо їх пофарбувати в різні кольори), горіхи, фігурне печиво, цукерки, яскраві стрічки або помпони.

Непоганий також варіант з наповненням свічками плоскої металевої або скляної вази. Також блюдо можна замінити невеликим металевим підносом.
Як зробити новорічні композиції зі свічками


Свічки і широкі вази


Дуже красива композиція може вийти, якщо свічки поміщати в широкі прозорі вази або салатниці. Приклейте парою крапель воску товсту свічку до дна вази, після чого засипте навколо неї дрібні новорічні іграшки, великі намистини. Непоганий варіант з їстівним декором - горіхами, шматочками кориці, листям і ягодами горобини.

Як зробити новорічні композиції зі свічками


Свічки і келихи

Дуже красиво виглядатимуть на столі невисокі свічки, встановлені на перевернуті келихи. Під келих покладіть яскраву новорічну іграшку, шишку, гілочку ялини. Вдалим доповненням композиції під келихом будуть маленькі фігурки Діда Мороза або Снігуроньки, сніговика, інші маленькі пластмасові іграшки.

Як зробити новорічні композиції зі свічками


Увага! При створенні композицій зі свічками для новорічного столу не забувайте про заходи пожежної безпеки. Не залишайте запалені свічки без нагляду. Якщо в будинку є маленькі діти або тварини, які можуть дотягнутися до новорічної композиції зі свічками, візьміть не звичайні, а світлодіодні свічки.
загрузка...
Як зробити новорічні композиції зі свічками
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають