• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тости на Новий рік 2017 для корпоративу

Рік Мавпи підходить до кінця, вже скоро ми будемо відзначати прихід Вогняного Півня, але до головної ночі року багатьох чекає корпоративне святкування. Хочеться привітати колег і при цьому блиснути дотепністю, або просто щиро побажати їм найкращого, уникнувши банальності? Тоді вам припадуть дуже до речі оригінальні, веселі і дотепні тости з різноманітними побажаннями.

Класичні корпоративні тости


Новий рік — це чистий аркуш в житті. Це не означає, що треба кинути все, що почали в цьому. Просто почнеться наступна сторінка. Нехай наше життя буде цікава і барвиста, як велика книга з красивими і яскравими картинками. Бажаю всім нам чудового нового року, колеги!
***
Ніколи не розумів привітання "З Новим роком, з новим щастям". Новим може бути автомобіль, відмінна робота, навіть любов. Чого вам, до речі, бажаю. А щастя — воно або є, або буде! З Новим роком, друзі, і будьте щасливі!
***
Новий рік — маленька замальовка ідеального життя. Ми щасливі, коли поруч дорогі, близькі і приємні люди. Любимо одягатися красиво і смачно їсти. Нам подобається отримувати подарунки і приємні сюрпризи. Так давайте ж вип'ємо за те, щоб працювала здавна відома прикмета, і зустрінемо рік Півня так, як хочемо його провести.
Тости на Новий рік 2017 для корпоративу

Прикольні тости на Новий рік 2017 для корпоративу


Якщо стрілянина — то пробки від шампанського. Якщо вибухів яскравого салюту. Якщо тяжкості — то повних пакетів з покупками. Якщо втома від танців до упаду! Святкової життя, друзі! З наступаючим!
***
Ви помічаєте, що довкола стає все більше людей, обурено питаючих: "Куди котиться цей світ"? Давайте поставимося з розумінням і в наступному році розповімо всім, хто цікавиться ледарям, куди ми його котимо і як нам це вдається! З Новим роком!
***
Символ року, знаєте, це вам не дружина, його не вибирають. Будемо працювати з тим, що є. По-перше, Півень вранці кукурікає. Відмінно, зекономимо на батарейках для будильника. По-друге, ця бойова птах не пускає чужинців до себе додому. Чудово, за вірність другої половинки можна не хвилюватися. Ну і по-третє — Півень яйценосність курей збільшує. Здорово! Кар'єрний зліт і зростання прибутку гарантований. З Новим роком Вогняного Півня, друзі!

Тости про Півня для новорічного корпоративу 2017


Ми добре підготувалися до святкування року Півня. Ялинка прикрашена яскравими і різнобарвними іграшками, як його пір'я. Бенгальські свічки і салют забезпечать вогонь, що необхідно, адже саме така стихія у 2017 року. Стіл повний смакоти. Успіх, прибуток і досягнення в прийдешньому році нам гарантовані! Давайте ж піднімемо келихи і погуляємо на славу, щоб життя було легким і сповненим радості.
***
Рік 2016 закінчується, мавпочка скоро відправиться в свої джунглі, хто встиг з нею подружитися. У кого-то в житті вона за цей час нашкодила. Тепер ми чекаємо Півня: яскравого, несучого себе велично і пильно стежить за благополуччям свого гніздечка і зграї. Давайте радісно й доброзичливо зустрінемо його, а він, у свою чергу, неодмінно подарує нам благополуччя в 2017 році. З наступаючим, колеги!
***

Вітаю з наступаючим роком Вогняного Півня. Нехай світло принесе ясність і вкаже дорогу. Буде зігрівати в негоду і дарувати теплі почуття. Дзвінкий крик прожене всі проблеми як поганий сон. Успіхів, любові, щастя і благополуччя!
***

Півень — славна, красива і весела птах. Хай таким і буде 2017 рік. Все задумане легко вдається. Безліч приємних сюрпризів наповнюють життя яскравими враженнями, а всі складнощі вирішуються граючись. Навколишні захоплюються вашим пишністю. А улюблені завжди знаходяться поруч і затишне гніздечко в'ють. З Новим роком!
Цікаво по темі:
загрузка...
Тости на Новий рік 2017 для корпоративу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають