• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як правильно і де ставити новорічну ялинку

Вже зовсім скоро настане найулюбленіше й сімейне свято. У будинках і квартирах поступово з'являються гірлянди, всілякі прикраси і, звичайно ж, новорічні красуні – ялинки. Як же правильно, а головне, в якому місці встановити лісову красунню?

Як правильно і де  ставити новорічну ялинку


Не дарма кажуть, як зустрінеш новий рік, так його і проведеш. Ось і від того, де стоятиме ялинка, багато що може змінитися в наступаючому році. Здавалося б, все просто – приніс, поставив, прикрасив і можна милуватися і чекати настання свята. Але виявляється, від того, куди ви поставите новорічну ялинку, залежить, що принесе вам новий рік, і яким він буде для вас. Якщо зробити все з розумом, в наступному році вас обов'язково чекає удача і везіння.

Існує таке повір'я, якщо поставити ялинку навпроти входу в квартиру або будинок, в наступаючому році ваша кар'єра піде в гору і обов'язково буде підвищення по службі.

Якщо трапилося так, що в родині розлад або сварки стали приходити у ваш будинок занадто часто, поставте зелену красуню зліва від входу в кімнату, де ви найчастіше проводите сімейні вечори. Це допоможе зберегти сім'ю і зміцнити сімейні відносини.

Хочете поповнення в сімействі – сміливо ставте ялинку праворуч.

Хто ж не мріє розбагатіти або поправити своє фінансове становище. Якщо ви з їх числа – ставте ялинку в самий дальній кут приміщення. А ще краще, якщо ялинка буде прикрашена сріблястою мішурою, дощиком і блискучими кулями. До основи можна покласти монетки різної цінності і величини.
загрузка...
Як правильно і де ставити новорічну ялинку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають