• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017

Святкування Нового року і Різдва неможливо без красуні-ялинки, про вбрання для неї треба подбати заздалегідь – продумати, як красиво прикрасити ялинку 2017, купити мішуру, ялинкові іграшки, що відповідають останнім тенденціям ялинкової моди. Так-так, новорічна ялинка, як справжня дама, велика модниця і воліє стильний наряд.

Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017


Мода на новорічні іграшки

Ялинкова мода мінлива. На початку XX століття була актуальна природність, простота – прикраси для ялинки виготовляли з фарбованого картону і соломи. Потім лісову красуню почали наряджати в гірлянди та іграшки, маючи абсолютно різну тематику і фактуру:

- прозорі, золотисті і сріблясті кулі;

- ліхтарики з фольги;

- намисто, блискуче з переливами вогнів;

- хлопавки і прапори з пунцового і срібного паперу.


У радянський час новорічну ялинку густо завішували нитками дощу, верхівку обов'язково п'ятикутна зірка вінчала.

Кілька років тому до нас прийшла західна тенденція прикрашати ялинку іграшками двох кольорів. Але все швидко змінюється і монохромність прикрас вже не так популярна. Мода не така категорична, можна змішати сучасні і бабусині іграшки і нарядити ялинку, але навряд чи хаотичний наряд когось зачарує. Набагато цікавіше обрати одну тему і слідувати їй.

Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017

Композиції можна скласти з яскравих різнокольорових гірлянд, наборів новорічних іграшок в стилі ретро, шикарних сучасних куль. Або повісити на ялинку цукерки, фрукти, загорнуті в блискучі обгортки. Актуальні саморобні іграшки з соломи, тканини, дерева. Це можуть бути клоуни, ляльки, гноми, вази, фігурки тварин, виготовлені з любов'ю і вірою в диво.

Незалежно від того, якій ви віддаєте перевагу новорічні прикрасі, ялинка повинна органічно вписатися в інтер'єр. На час новорічних і різдвяних свят вона стає головним предметом і не повинна дисонувати з дизайном кімнати. Щоб новорічна красуня виглядала гармонійно, дизайнери радять дотримуватися деяких правил.

Розміри ялинки повинні відповідати площі приміщення. Маленька ялиночка у величезній вітальні просто загубиться і, навпаки, велике дерево в малогабаритній кімнаті буде виглядати безглуздо. Пишну ялинку не слід перевантажувати іграшками, вона сама по собі красива. Якщо ялинка «лиса», то густо навішана мішура приховає всі недоліки. Намисто, серпантин, гірлянди треба вішати горизонтально, а не зверху вниз.

Розмістіть скляні кулі біля електрогірлянди з лампочок, світло буде відбиватися в кулях і створить гарне загадкове мерехтіння. Намагайтеся іграшки розподілити рівномірно, на однаковій відстані одина від одної. Великі іграшки пустіть низом, дрібні повісьте вгорі. На верхівку поставте Віфлеємську зірку. Підфарбуйте кінчики гілок золотистою або сріблястою фарбою-аерозолем. Такий прийом додасть лісовій красуні парадності. І не забудьте прикрасити ялинку символом Нового року, в 2017 році це Вогненний Півень.
Цікаво по темі:
загрузка...
Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають