• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як з'явилася ялинка і її раніше прикрашали?

Новий рік - це свято, яке люблять не тільки діти, але і дорослі. Новорічні клопоти, подарунки, прикраси, що може бути краще. А чи знаєте ви, як і коли з'явилася традиція ставити вдома на Новий рік ялинку і чим раніше її прикрашали.

Як з'явилася ялинка і її раніше прикрашали?


Ось і настала зима, хто любить цю пору року, хтось не дуже, адже влітку все-таки тепліше. Зовсім скоро настане чудове і всіма улюблене свято. Так, так ви правильно зрозуміли, я про Новий рік. Це означає, що знову потрібно діставати новорічні іграшки, мішуру, дощик і гірлянди різнобарвних лампочок і готуватися в черговий раз прикрашати свій дім і ялинку.

Вважається, що вперше прикрашати ялинку стали при Петрі I і навіть не ялинку, а соснові і ялинові гілки. Новорічна красуня стала прикрасою будинків тільки в середині 19 століття. Ялинку з самого початку стали прикрашати різноманітними солодощами, фруктами, цукерками, яблуками, апельсинами, горіхами і намистом. Замість різнобарвних гірлянд використовували невеликі свічки, але вже незабаром їх почали встановлювати в ліхтарі з різнокольорового скла. Таку прикрасу, звичайно, не можна було назвати безпечною.

У багатих будинках вже в кінці 19 століття стали з'являтися іграшки – вершники, ляльки, солдатики. А в 20 столітті стали виготовляти скляні новорічні іграшки, в тому числі і кулі. Після того, як радянська людина вперше полетіла у космос, стали з'являтися іграшки у вигляді ракет, літачків і космонавтів, а пізніше і машинок, всіляких овочів і фруктів.

Сьогоднішня ялинка, звичайно ж, відрізняється від своїх попередниць, але, як і раніше саме завдяки їй створюється атмосфера свята.
Цікаво по темі:
загрузка...
Як з'явилася ялинка і її раніше прикрашали?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають