• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 рік в Україні

Сьогодні багатьох громадян хвилює питання, що чекає Україну в 2017 році. Не секрет, що простому народу в Україні живеться зовсім непросто. Чи зміниться ситуація в 2017 році і як будуть розвиватися події на політичній арені.


2017 рік в Україні


Передбачення екстрасенсів і астрологів

Сьогодні тільки ледачий екстрасенс не зробив свого прогнозу про долю Незалежної України на 2017 рік. Думки висловлюються різні, але є у них одне спільне зерно, яке говорить, що життя в майбутньому році в цій країні налагодиться. Політики будуть здійснювати все меньше помилок. Розглянемо передбачення найбільш відомих екстрасенсів.

Валерій Московченко

Український Астролог пророкує відхід російського президента в 2017 році. За його словами В. Путін впаде від важкої хвороби і в цю мить на Україні настане нова ера процвітання та стабільності. Донбас і Крим, на його думку, повернуться до української влади, і вже в 2018 році в країні відновиться мир і стабільність.

Передбачення Влада Роса

У більш світлих фарбах бачать майбутнє рідної сторони українські віщуни. Одеський астролог Влад Рос ще в 2014 році передбачив повернення Донбасу до складу України. Згідно з його прогнозами, це станеться в кінці 2017 року. В цей час Володимир Путін залишить президентське крісло в ході політичного перевороту. На думку провісника, ці драматичні події обіцяють Росії проблеми в галузі економіки та ускладнення кризи.

Передбачення Московченко Валерія

Один з провідних астрологів країни теж вважає, що у 2017 році нинішню владу змінить молоде покоління політичних лідерів. Віщун не виключає, що це може відбутися в ході масштабних акцій протесту. Разом з тим боротьба за Крим і Донбас може розгорітися з новою силою. Цілком можливо, що в цих регіонах відновиться українська влада.


Пророкування Олени Осипенко

Астролог міжнародної категорії обіцяє, що 2016 рік для України буде складним і нестійким, але початок 2017 року знаменується змінами на краще. Осипенко віщує численні реформи і поліпшення економічних показників. За її словами, вже в лютому для України почнеться нове життя. А в 2018 році Україну чекає значний стрибок у фінансовій сфері.
загрузка...
2017 рік в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають