• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сімейка Крудс 2 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори

Не секрет, що наступаючий рік буде багатий на мультиплікаційні прем'єри — від зарубіжних ( «Гидке я 3» до перспективних вітчизняних ( «Баба Яга» ). Продовження чергового мультика не за горами! Прем'єра другої пригодницької стрічки про дружному доісторичному клані відбудеться влітку 2017 року. А поки ми сумуємо в очікуванні трейлера і докладних доповідей від студії, вже можна дізнатися, які сюжетні перипетії чекають шанувальників «Сімейка Крудс»!


Прем'єра (світ): 20 червня 2017

Прем'єра (Україна): 21 грудня 2017


Сюжет мультфільму


«Сімейка Крудс» – це захоплююча історія про життя родини печерних людей. Основна вимога авторитарного глави клану Купа – проводити весь час у печері. Але землетрус руйнує житло сімейки, і їй доводиться залишити рідний дім. У пошуках нового життя героїв чекають пригоди, відкриття і важкі випробування.


Сімейка Крудс 2 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
Фанатський постер мультфільму «Сімейка Крудс 2»

Винахідливі персонажі намагаються вижити в скрутних умовах. Крудсы сміливо йдуть назустріч своєму майбутньому і готові протистояти будь-яким викликом долі! Цього разу клану належить зустріч і суперництво з іншими доісторичним племенем, в якому правлять жінки. Чим це знайомство обернеться для Крудсов, стане ясно в день прем'єри.


Команда творців


Біля керма проекту стоять сценаристи і режисери Кірк де Мікко і Кріс Сандер. Перу останнього належать успішні мультфільми «Король Лев», «Мулан» і «Як приручити дракона». Як і в першому фільмі, ролі озвучать Емма Стоун, Райан Рейнольдс і Ніколас Кейдж. Комедійні актриси Леслі Манн («Трішки вагітна») і Кет Деннінг («Дві дівиці на мілині») подарують голоси новим героїням – матері і дочки відповідно.


Сімейка Крудс 2 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
В озвучці беруть участь такі зірки, як Райан Рейнольдс і Ніколас Кейдж

Перший фільм про дружну сімейку вийшов у 2013 році. З тих пір глядач дізнався і встиг полюбити винахідливих Крудсов. Мультик завоював серця не лише малечу, але й дорослих глядачів — і тепер усі вони з нетерпінням чекають виходу нової стрічки, яка повідає про пригоди меткою сімейки.

загрузка...
Сімейка Крудс 2 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають