• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тачки 3 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, фото

Юним шанувальникам мультфільмів дуже пощастило. До виходу на екрани готується продовження «Тачок» — захоплюючої історії, розказаної не від імені людей, а від особи гоночних автомобілів! Довгоочікувана третя частина буде показана вже влітку 2017 року. Готуйтеся підкорювати дороги разом з улюбленими героями! А поки до прем'єри залишається ще багато часу, можна дізнатися перші новини про сюжет і творців третього мультфільму.


Прем'єра (світ): 15 червня 2017

Прем'єра (Україна): 15 червня 2017


Сюжет мультфільму


Події серії розгортаються на гоночному треку, де проходять змагання на звання кращого гонщика. Між претендентами на цей титул зав'язується неабияка боротьба. Автомобілі готові пройти будь-які випробування заради перемоги! Головний герой, гоночний автомобіль Блискавка Макквін, простоїть своєму злому ворогові, долаючи труднощі і перешкоди.


Тачки 3 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, фото
Офіційний постер фультфильма «Тачки 3» від «Pixar»

Про сюжетної лінії третього фільму поки відомо мало. Актори озвучення розповіли журналістам, що в кадрі з'являться 6699 магістраль – одні з головних шосе в США. Також у стрічці будуть представлені нові персонажі. Інші відомості поки тримають в секреті. Але ми сподіваємося, що мультфільм буде не менш веселим і барвистим, ніж його попередники.


Команда проекту


Над створенням фільму працює кіностудія «Pixar». Продюсерами картини стали Поллі Коен Джонсен і Денис Рим, які подарували нам цілий ряд чудових мультиків. Музику напише Ренді Ньюман — дворазовий володар «Оскара» в номінації «За кращу пісню до фільму». Актор Майкл Воллис (Шериф) повернеться до озвучення свого персонажа.


Тачки 3 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, фото
Блискавка Маккуїн вже втретє стане особою франшизи!

Авторами сценарію стали Роберт Л. Бейрд, Ден Фогельман, Деніел Герсон і інші кінематографісти. Новий фільм покажуть у 3D-форматі, так що глядачі зможуть оцінити всі можливості сучасних анімаційних технологій. «Тачки-3» напевно припадуть до душі юним глядачам і всім поціновувачам душевних анімаційних картин.

загрузка...
Тачки 3 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають