• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Качині історії (мультфільм 2017 року): сюжет, новини

Студія «Уолт Дісней» оголосила про намір перезапустити телеротацію популярного мультиплікаційного серіалу «Качині історії», головними героями якого були найбагатший селезень світу Скрудж МакДак і його невгамовні племінники — Хьюї, Дьюї і Луї (в російськомовній озвучці – Біллі, Віллі і Діллі). Ця багатосерійна стрічка стала одним з лідерів у сфері анімаційних телесеріалів 1987-1990 років, завоювавши дві престижні нагороди «Еммі». В основу фільму лягли комікси авторства Карла Баркса.


Історія мультсеріалу


Серед численних героїв «Історій» можна згадати не тільки Скруджа і проказливых каченят-племінників, але й інших, не менш харизматичних персонажів: незворушного дворецького Даквота, турботливу няню-економку місіс Клювдию і хоробру маленьку Поночку, забудькуватого, але геніального винахідника Гвинта Разболтайло і відчайдушного льотчика Зигзага МакКряка. Не менш різноманітними та характерними були і головні антагоністи мультфільму.


Качині історії (мультфільм 2017 року): сюжет, новини


Скрудж і його друзі регулярно стикалися з невмілими злодюжками братами Гавс і їх деспотичної матусею, конкурентом за звання найбагатшої селезня – Флинтхартом Гломгольдом, підступним магом Мерлоком і злою відьмою Магикой. На пострадянському просторі «Качині історії» транслювалися з 1991 року. Мультфільм завоював величезну популярність, а щотижневі випуски програми «Уолт Дісней представляє» збирали біля телеекранів не тільки маленьких глядачів, але і їх батьків.


Перезапуск «Качиних історій»


У 2017 році ми зможемо знову спостерігати за пригодами улюблених героїв, які самим неймовірним чином виплутуються з численних таємничих і небезпечних пригод. Перезапущенные «Історії» продовжать сюжетну лінію старого серіалу, тому основний склад героїв, вже відомий телеглядачеві, залишиться без змін. Своє рішення про створення продовження «Качиних історій» диснеевцы пояснюють дуже просто.


Качині історії (мультфільм 2017 року): сюжет, новини
Перший кадр з перезапуску, злитий в мережу студією «Уолт Дісней»

Згідно з офіційною заявою представників студії, даний проект є прикладом анімації, яка в змозі зацікавити як маленьких, так і дорослих глядачів, розповідаючи їм про добро і зло, підступність і відвагу, сім'ї та взаємовиручку. Творці висловили надію, що оновлена анімаційна стрічка зможе посісти належне місце у всесвіті Дісней і успадкує від свого прабатька запам'ятовується енергетику.

Цікаво по темі:
загрузка...
Качині історії (мультфільм 2017 року): сюжет, новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають