• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік: пророцтва для світу

Цікавість і бажання дізнатися, що відбудеться в найближчому майбутньому – риса, притаманна всім поколінням. З незапам'ятних часів наші предки ворожили самостійно або зверталися за допомогою до ясновидців. Одним з найбільш шанованих провидців всіх часів і народів є Едгар Кейсі. Американський медіум жив і працював у першій половині минулого століття, але інтерес до його пророцтв не вичерпується досі. Кейсі вдалося передбачити дві світові війни, економічна криза 1929 року і прихід до влади Адольфа Гітлера. Чим примітні праці ясновидця, і що в них «заплановано на 2017 рік


Життя і пророкування Едгара Кейсі


Кейсі – одна з найяскравіших особистостей в історії ясновидіння . Майбутній пророк народився в 1877 році в штаті Кентуккі, США. З дитинства хлопчик відрізнявся замкнутим характером і стверджував, що чує голоси і бачить привидів померлих родичів. В молодості Кейсі захворіла ларингітом, з-за чого повністю втратив голос. Вилікуватися йому допоміг місцевий гіпнотизер Ел Лейн.


Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік: пророцтва для світу
Свої надздібності Едгар Кейсі розкрив, допомагаючи людям

Після короткого занурення в транс до Едгара повернулася здатність розмовляти, і разом з Лейном він зайнявся лікуванням жителів свого міста. Незабаром його робота знайшла віддалену форму. Перебуваючи в трансі, Кейсі ставив діагнози і прописував лікування хворим, які жили в тисячах кілометрів від Кентуккі. Талант цілителя прославив Едгара Кейсі на всю країну, а з-за незвичайного методу роботи його називали «сплячим пророком».


Крім діагнозів, які підтверджувалися з дивовижною точністю, медіум часто говорив про реінкарнацію (переселення душ), загибель Атлантиди і долю її жителів. Він згадував і про прийдешні війни, перевороти і природних катаклізмів. Всі пророцтва і міркування зануреного в транс Кейсі записувала дружина медіума (або ж його стенографістка), після чого ці «читання» розліталися по світу величезними накладами.


Прогнози Кейсі на найближче майбутнє


У своїх пророцтвах медіум рідко прив'язувався до конкретних дат, тим більше – таким віддаленим, як початок 21 століття. Так що всі статті про пророцтва Кейсі на 2017 рік є вигадкою шахраїв. Однак справжні передбачення медіума здаються цілком реалістичними і варті нашої уваги. Одна з тем, що хвилювали Кейсі, – зміни клімату, що відбуваються в планетарних масштабах. Медіум був упевнений, що в новому столітті прибережні території Америки, Північної Європи і Японії підуть під воду.


Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік: пророцтва для світу
Пророк пророкує людству період численних бід і потрясінь

З лиця землі зникнуть Нью-Йорк та Сан-Франциско, а також більша частина Гренландії. Руйнування не минуть і центральні райони США. По всьому світу відбудуться розломи земної кори, в районі Карибського моря утворюються нові землі. Від нищівних землетрусів постраждає велика частина Південної Америки, що також перекроїть карту планети. Боротьба зі стихією в корені змінить політичну та економічну ситуацію в світі.


Землі загрожує глобальне потепління. Регіони з помірним і субтропічним кліматом перетворяться в тропіки. На початку нового тисячоліття на Землі з'явиться П'ята Корінна Раса. Її представники будуть мати більш досконалою формою ДНК, високим рівнем енергії і здатністю до самовідновлення. Також в їх організмі буде міститися висока кількість фосфору. Назва цього елемента перекладається з давньогрецької як «світлоносний», що натякає на особливу місію нової раси.


Пророцтва Кейсі для слов'янських країн


У своїх «читаннях» медіум нерідко зачіпає долю Росії . Завдяки вдалому географічному положенню держава постраждає від природних катастроф менше, ніж інші країни. Згідно думку Кейсі, простори від Уралу до Байкалу стануть Ноєвим ковчегом для їх мешканців. Західну Сибір медіум називає місцем накопичення чистої енергії, яка захистить край від стихійних лих.


Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік: пророцтва для світу
Едгар Кейсі вважає Західну Сибір нової колискою людства

Кейсі був упевнений, що саме в слов'янських країнах зародиться новий світогляд, засноване на свободі кожної людини і взаємної допомоги. Мислитель підкреслює, що ця філософія не буде комунізмом чи більшовизмом. Головне завдання слов'ян Кейсі бачить у зміні суті людських відносин, відмову від самолюбства і пристрасті до матеріальних благ.


Чи варто вірити пророцтвам Едгара Кейсі


Багато хто з нас вже звикли скептично ставитися до пророкувань ясновидців. Однак на користь пророцтв Кейсі свідчать реальні події. Приміром, вчені відзначили, що магнітний полюс планети в останнє сторіччя переміщається з рекордною швидкістю. Якщо цей процес продовжиться, північне сяйво будуть спостерігати не жителі Аляски, а мешканці Європи! Зміни клімату, викликані цим процесом, не здаються перебільшенням.


Що стосується політичних подій, то медіум звертав увагу на посилення Китаю. Провидець говорив, що країна володіє величезними можливостями і скоро «прокинеться». Дійсно, в останні десятиліття економіка КНР зробила різкий ривок вперед. ВВП держави поступається тільки американського, а до кінця 2040 р. може збільшитися в три рази. Але варто розуміти, що передбачення Кейсі можуть тлумачитися по-різному. Так що радимо не опускати руки і зберігати оптимістичний настрій за будь-яких обставин!

Цікаво по темі:
загрузка...
Передбачення Едгара Кейсі на 2017 рік: пророцтва для світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають