• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Кінець світу в 2017 році. Чи буде апокаліпсис у рік Півня 2017?

За останні кілька століть відомі провидці не раз пророкували людству кінець світу. На думку знаючих людей той факт, що кінець світу ще не настав, пояснюється неточної розшифровкою прогнозованих подій і конкретних дат. Але одне з пророцтв на 2017 рік викликає серйозні побоювання — а все тому, що його висловила свята Матрона , до слів якої досі прислухаються мільйони віруючих по всьому світу.


Чи варто вірити прогнозу Матрони про кінець світу


У 1881 році в невеликому селі, розташованому неподалік від Тули, з'явилася на світ дівчинка, яку батьки назвали Матроною. Вона народилася дуже слабкою і позбавленою можливості бачити. Мати Матрони, у якої до того часу вже було троє дітей, збиралася віддати дитину на виховання в притулок. Але їй прийшло бачення у вигляді білосніжного незрячою птиці, яке змінило материнську волю – дівчинку вирішили залишити в сім'ї.


Кінець світу в 2017 році. Чи буде апокаліпсис у рік Півня 2017
Крім пророкувань Матрона допомагала стражденним радою і зціленням

З часом стало ясно, що Матрона – незвичайний дитина. З допомогою дотиків вона могла полегшувати біль і приносити зцілення, вміла передбачати майбутнє і передбачати події. Досі до Матрони, яка після смерті була канонізована, звертаються за порадою і заступництвом стражденні, які шукають зцілення і допомоги. За своє життя Матрона зробила безліч пророкувань . Наприклад, вона побачила наближення Жовтневої революції і поступовий розпад країни після смерті Сталіна.


Чи буде кінець світу в 2017 році


Одне з останніх прогнозів Матрони досі є предметом суперечок між астрологами та езотерикою. Нібито перед своєю кончиною Мотрона прийшла в сильне сум'яття – їй прийшло бачення, що в 2017 році людству загрожує велика біда. Причини цього досі не ясні – провісники висловлюють свої думки дуже метафорично і алегорично.


Кінець світу в 2017 році. Чи буде апокаліпсис у рік Півня 2017
Передбачення провидців часто можна трактувати по-різному

Одні трактування кажуть, що мова йде про наближення великої комети або астероїда. Інші дотримуються думки, що людство саме зживе себе, погіршуючи екологію. Цю версію підтримують шанувальники Нострадамуса , який передбачив, що в 2017 році людство відчує гостру нестачу питної води, що може привести до його загибелі. Треті вважають, що мова йде про небезпеку епідемій, а четверті стверджують, що Матрона побачила, як все більше людей опиняється за межею бідності і не живе, а виживає.


Звичайно, кілька разів людство вже переживало «кінець світу». Проте варто взяти до уваги той факт, що 21 століття на думку багатьох провісників є переломним і обіцяє смертельні небезпеки для всього населення Землі. Залишається лише сподіватися, що передбачення ясновидців були невірно потрактовані, і 2017 рік не готує для людства ніяких катаклізмів.

Цікаво по темі:
загрузка...
Кінець світу в 2017 році. Чи буде апокаліпсис у рік Півня 2017?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають