• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Фільм Чужий: Заповіт 2017. Актори, дата виходу, дивитися трейлер

Фільм Чужий: Заповіт 2017. Актори, дата виходу, дивитися трейлер


У продовженні пріквела будуть задіяні такі актори:

 • Майкл Фассбендер в ролі андроїда Девіда.

 • Кетрін Уотерстон — Деніелс.

 • Денні Макбрайд.

 • Кармен Эджого.

 • Деміан Бішір.


 • Ролі більшості затверджених акторів ще невідомі, але питань у зв'язку з кастом і за синопсису виникає досить багато. Що сталося з персонажем Нумі Рапас — не ясно, але залишається сподіватися на те, що майбутній фільм не залишить нового шлейфа питань, як сталося з першим.
  Планувалося, що у фільмі Бломкампа, який повинен був зніматися паралельно, візьме участь сама Сігурні Вівер. Саме вона знімалася в перших частинах, але, судячи з таймлайну нового «Чужого», її персонажу місця не буде. Сам фільм також змінив дві назви. Спочатку він був просто «Прометей-2», потім став «Чужий: Втрачений Рай», фінальним назвою проекту стало «Alien: Covenant».
  Режисерське почесне місце займає Рідлі Скотт, який займався і першими «Чужими», і самим «Прометеєм». Сценарій пишуть Майкл Грін, Джек Паглен і Джон Логан. Вже зараз можна дивитися самий перший тізер до майбутнього «Чужого» українською онлайн.
  Фільм Чужий: Заповіт 2017. Актори, дата виходу, дивитися трейлер

  Теоретично, між таймлайном цього фільму і першим «Чужим» проходить близько ста років. Тому не так і складно уявити, що фільм закінчиться. Якщо б хтось з дослідників все ж дістався живим до людей, проблем з Чужими через стільки років не виникло б. Хоча, тут може ховатися якась інша таємниця, яку не зможуть відкрити для глядача нові частини. Залишається тільки дочекатися, коли вийде фільм, щоб підтверджувати свої особисті здогадки і будувати нові теорії.

  Передісторія фільму


  В «Прометеї» команда вчених також натрапила на планету, де і були виявлені Чужі. Вони були створені завдяки суті інопланетної раси, яка поширила свою ДНК і ритуально себе приніс таким чином в жертву. Повноцінних Чужих у фільмі немає, тільки істоти на них схожі, так і вагітність інопланетним незвичайною істотою одного з жіночих персонажів. Передісторія більше являє собою психологічну наукову фантастику ніж трилер.
  Команда вчених стикається з самим Творцем, захищає свою планету і своїх багато в чому жахливих дітей. Виживає буквально пара персонажів. Персонаж Нумі Рапас — в тому числі. Але актриси в касті майбутнього фільму немає, в синопсисі нічого про неї не йдеться. Персонаж Майкла Фассбендера — андроїд, називати його вижив можна лише умовно.
  Підготовка до зйомок продовження почалася з лютого 2016 року. Перший трейлер буде доступний після того, як основна частина матеріалу вже буде відзнято і зведена. Поки залишається дивитися вступні відео з кадрами з попередніх фільмів і сподіватися на те, що Рідлі Скотт витримає планку і подарує шанувальникам по-справжньому потужний науково-фантастичний хоррор.

  Офіційний відео тизер


  загрузка...
  Фільм Чужий: Заповіт 2017. Актори, дата виходу, дивитися трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають