• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Особливості покращеної моделі Опель Інсігнія 2017 року

Чутки про те, що концерн «Opel» розробляє нове покоління «Insignia», з'явилися досить давно. Фанати Опеля висловлювали самі немислимі припущення, які сходилися лише в одному – автосообщество може чекати по-справжньому цікаву новинку. На сьогоднішній день у пресу просочилася достатню кількість подробиць, щоб відкрити автолюбителям завісу таємниці і представити деякі особливості «Insignia».


Особливості покращеної моделі Опель Інсігнія 2017 року
Продажі оновленого Opel Insignia стартують вже в 2017 році!

Особливості «Insignia» 2017 року


«Insignia» лише трохи змінить свій зовнішній вигляд і інтер'єр – модель буде виглядати стильно і елегантно, але не більше того. Шанувальникам цього кара обіцяють покращений дизайн і довгу похилий дах, що нагадує інший опельовський концепт – «Monza». За рахунок заниженого силуету седан буде схожий на так зване " чотирьохдверне купе. Також Опель обіцяє випустити «Insignia» у версії універсал. Чого ще чекати від новинки

Виробники повідомляють, що авто буде легше попередніх моделей. Застосування в конструкції полегшених матеріалів дасть можливість скинути до 130 кг!
Параметри Опеля змінюватися в більшу сторону. Так, в довжину «Insignia» обіцяє додати 15 см, а ширина колісної бази стане більше ще на 9 див. Таке збільшення габаритів, без сумніву, дозволить розширити салон і створити для пасажирів більш комфортні умови.Особливості покращеної моделі Опель Інсігнія 2017 року
Футуристичний концепт інтер'єру в рестайлінгової Opel InsigniaДля оновленого Опель Інсігнія будуть запропоновані на вибір трьох - і чотирициліндровий мотор. При цьому розробники обіцяють, що економічність кара порадує його власників. Базову версію забезпечать бензиновим двигуном об'ємом 1 л.
Більш дорогі комплектації будуть оснащені бітурбірованним дизельним агрегатом, який вмістить у себе міць 160 «конячок». При цьому виробник наполягає, що власники авто помітять підвищену економічність двигуна в порівнянні з нинішніми дизелями.
Не так давно від інсайдерів надійшла ще більш цікава інформація: фахівці з Опель працюють над варіантом агрегату з шістьма циліндрами для моделі «Insignia OPC». Цей монстр обіцяє показати своєму власникові, як поводиться під капотом табун з 400 коней!
Система приводу буде стандартною – крутний момент в новій моделі авто буде передаватися на передню вісь за допомогою автоматичної трансмісії, забезпеченою гідротрансформатором. Однак можна буде замовити і іншу комплектацію – повнопривідну 4x4.Тест-драйв Opel Insignia 2017


загрузка...
Особливості покращеної моделі Опель Інсігнія 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають