• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прогнози для України на 2017 рік: прогнози і пророцтва

Вже кілька років політична криза в Україні розбурхує розуми світової громадськості. Зараз країна проходить через період затяжної політичної та економічної нестабільності, а її майбутнє нікому не здається безхмарним. У спробах передбачити долю рідної країни, українці звертаються не тільки до експертів з геополітики, але і до тих, хто наділений даром ясновидіння. Передбачення екстрасенсів і астрологів у сучасної людини викликають недовіру. Однак точність, з якої здійснюються ці віщування, змушує багатьох з нас враховувати думку ясновидців. Пропонуємо ознайомитися з прогнозами відомих провидців про те, яких подій слід очікувати українцям у 2017 році.Передбачення Влада Роса


Одеський астролог Влад Рос ще в 2014 році передбачив повернення Донбасу до складу України. Згідно з його прогнозами, це станеться в кінці 2017 року. В цей час Володимир Путін залишить президентське крісло в ході політичного перевороту. На думку провісника, ці драматичні події обіцяють Росії проблеми в галузі економіки та ускладнення кризи .


Прогнози для України на 2017 рік: прогнози і пророцтва
Влад Росс передбачив відновлення миру на українських територіях

Для України в цьому полягає можливість відновити мир на всій території. А от Крим чекає кровопролитна війна. Рос впевнений, що півострів вже не повернеться до складу України і піддасться нападу з боку мусульманської країни — швидше за все, Туреччини. У 2017 році в Україні буде обраний новий парламент. Він внесе серйозні виправлення в Конституцію і принесе державі процвітання.


Передбачення Московченко Валерія


Один з провідних астрологів країни теж вважає, що у 2017 році нинішню владу змінить молоде покоління політичних лідерів. Віщун не виключає, що це може відбутися в ході масштабних акцій протесту. Разом з тим боротьба за Крим і Донбас може розгорітися з новою силою. Цілком можливо, що в цих регіонах відновиться українська влада.


Передбачення Московченко на 2017 рік ґрунтуються на положенні небесних світил. Зараз Сонце знаходиться у Тельці (символ діловитості і витримки), а Місяць у Терезах, які уособлюють витонченість і розважливість. Це і визначає позицію українців щодо конфлікту на Сході. Як зазначив астролог, народ готовий наполегливо працювати в надії на допомогу ззовні.


Прогнози для України на 2017 рік: прогнози і пророцтва
Валерій Московченко обіцяє Україні благотворний вплив Ваг

У той же час українцям варто активніше брати участь у житті власної країни, адже це найкращий спосіб змінити наявний стан. Як і Влад Росс, Московченко припускає, що в 2017 році Володимир Путін піде від влади. Але не з-за перевороту, а внаслідок важкої хвороби. Так чи інакше, довгоочікуваний мир в Україні наступить лише в 2018 році.


Пророкування Олени Осипенко


Астролог міжнародної категорії обіцяє, що 2016 рік для України буде складним і нестійким, але початок 2017 року знаменується змінами на краще. Осипенко віщує численні реформи і поліпшення економічних показників. За її словами, вже в лютому для України почнеться нове життя. А в 2018 році Україну чекає значний стрибок у фінансовій сфері.

Цікаво по темі:
загрузка...
Прогнози для України на 2017 рік: прогнози і пророцтва
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають