• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік: прогнози для Росії і світу

З часів глибокої старовини людина вивчав зоряне небо, щоб передбачити, які радості і прикрості чекають його в майбутньому. Найвідомішим з астрологів є Нострадамус, або Мішель де Нострдам (1503 – 1566). Ім'я цього французького вченого, поета і медика залишається на слуху навіть через п'ять століть після його смерті. Ще в 16 столітті астролог вивчив рух небесних тіл та його вплив на майбутні події за що здобув негласний титул «короля пророків». Якщо вірити переказам, вчений був здатний передбачити долю конкретної людини, цілої країни і навіть світу. Вважається, що він передрік дату власної смерті.


Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік: прогнози для Росії і світу
Нострадамус – астролог і пророк, чиї прогнози не втрачають актуальності

Пророцтво Нострадамуса на 2017 рік


Прогнози, що стосуються долі світу, Нострадамус виклав у книгах пророцтв під назвою «Центурії», перша з яких була опублікована в 1555 році. Збірники містять по 100 віршів-катренів. Кожне з них проливає світло на події певного року. Отже, подивимося, про що провісник говорить у катрені, присвяченому 2017 році:


«З люті хтось буде чекати води,

Військо схвильовано великим сказ.

Благородні занурені на 17 кораблів

Вздовж Рони; вісник прибув пізно».


Варто зауважити, що послання великого астролога рідко несуть у собі конкретні дані. Розуміти їх можна по-різному, адже вірші Нострадамуса насичені яскравими метафорами і відсиланнями до минулого. Як же тлумачити загадкові слова про військо і кораблях На думку укладачів книги «Пророцтва Нострадамуса»:

1-2 терміни відносяться до екологічної проблеми забруднення водойм, з-за чого вода стане непридатною для пиття. З цієї причини можливі протести і невдоволення в рядах військових.
3-4 рядки можуть вказувати на виїзд представників влади в райони, найменш уражені тектонічної катастрофою. Рона – велика річка, що протікає в Швейцарії і Франції. Можна припустити, що описані події відбудуться на кордоні двох держав.Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік: прогнози для Росії і світу
Деякі писання великого пророка вже отримали своє підтвердження

Чи збуваються пророцтва Нострадамуса


У більшості сучасних людей точність пророкувань французького провидця викликає певні сумніви. Однак багато чого з написаного в «Центуріях» вже стало реальністю. Наприклад, пророцтво про дитині з бідної західноєвропейської сім'ї, який захопить багатьох своїми промовами і прославиться навіть на далекому сході, нагадує про Адольфа Гітлера. Батьки майбутнього диктатора дійсно не відрізнялися багатством, а влада над Німеччиною він отримав багато в чому завдяки таланту оратора.


Саме укладення союзу з Японією принесло фюреру славу на Далекому Сході. А слова «голодні люті звірі перейдуть річки» – явна відсилання до подій Другої світової війни. Дослідники праць Нострадамуса довели: вчений передбачив такі епохальні події, як падіння веж-близнюків в США, вбивство Джона Ф. Кеннеді і випробування атомної бомби. Але довіряти знаменитому провидцеві чи ні, кожен вирішує для себе сам.

Цікаво по темі:
загрузка...
Пророцтва Нострадамуса на 2017 рік: прогнози для Росії і світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають