• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики

Поки весь автомобільний світ працює на схему «менший об'єм двигуна + турбо», Mazda гордо йде якимось своїм, таємничим і малозрозумілим шляхом. Поява Mazda RX-Vision навіть у вигляді концепту не пояснюється більше нічим іншим — цей автомобіль вибивається з усіх можливих правил і модних течій, поширених прийдешнім роком. А адже цей автомобільний нонконформізм з великою ймовірністю відправиться в виробництво, так що він навряд чи залишається просто сміливим планом. Концептуальна модель була продемонстрована на Токійському мотор-шоу. Очікувати серійного випуску незвичайного автомобіля можна буде в районі 2017-2018 року.


Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики
Концептуальний дизайн Mazda RX-Vision 2017 модельного року

Зовнішній вид


Як висловився головний дизайнер марки, Ікуо Маеда, «ця концепція представляє нашу мрію, але ми не хочемо, щоб вона залишалася мрією занадто довго». На повну розробку дизайну авто у відділу пішло близько 10 місяців. Візуально Мазда Ерікс-Візіон відсилає нас відразу до всіх спорткарам, випущеними маркою. До речі, модель приурочена до ювілею: в 2017 році легендарного спортивного автомобіля Mazda Cosmo виповниться рівно півстоліття.


Дизайн RX-Vision повинен викликати, за задумом його авторів, відчуття автентичності та наступності. Для створення концепту була використана також унікальна платформа SkyActiv. Фото демонструють нам яскраву і стильну модель з відкритими формами кузова, великої радіаторної гратами, великим бампером і хижими вузькими фарами, яка, безсумнівно, привертає до себе увагу. Збоку авто виглядає дуже низьким і витягнутим.


Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики
Хижий вигляд концепт-кара Мазда RX-Vision: вид збоку

Автомобіль буде двомісним і отримає дві двері. При створенні корпусу автовиробник планує використовувати велику кількість алюмінію і вуглецевого волокна, що забезпечить Мазді досить скромний вага – 1400 кг Шини, які були використані на тестовій моделі – R20–245/40 на передніх колесах і R20–285/35 на задніх. Очікувані габарити RX-Vision 2017 модельного року виглядають наступним чином:

довжина концептуальної моделі становить 4389 мм, але при переході в серійне виробництво вона втратить цілих 200 мм, склавши приблизно 4189 мм;
ширина – 1925 мм;
висота дорівнює 1160 мм;
довжина колісної бази – 2700 мм.Інтер'єр авто


Інтер'єр оформлений обмежено і стримано, але не позбавлений свого неповторного стилю. У салоні тестової моделі глядачі могли роздивитися трехспицевой кермо і три ряду датчиків, литі педалі, шкіряну оббивку приладової панелі і карбонову обробку, шкіряні ремені безпеки і металеву рукоятку перемикання передач. Салон буде досить просторий для двох осіб. Представлене в Токіо оформлення виглядає агресивно і контрастно – чорний з червоним, в тон вогненно-червоної емалі корпусу.


Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики
Зовнішня і внутрішня обробка Mazda RX-Vision виконана в квітах 2017 року

Технічні характеристики


На жаль, все це так само цікаво, як і банально. Шикарний дизайн і якісна обробка – приємна новина, але зовсім не рідкість, і не заслужило б саме по собі такої цікавості. Найцікавішим у Mazda RX-Vision видається технічна «начинка», так як в серце цієї моделі – вже забутий багатьма роторно-поршневий двигун. Доповнює цю інформацію повідомлення про те, що автомобіль оснащений заднім приводом.


Поки що компанія збирається використовувати для новинки механічну коробку передач, але, ймовірно, для подальшого росту їм потрібно і подвійне зчеплення. Тут варто підкреслити, що Масамичи Когай, президент і генеральний директор Mazda, особисто натякнув, що саме роторні двигуни вони і мають намір робити в майбутньому, так що, мабуть, Ерікс-Візіон – перша ластівка «генеральної лінії партії» на роки вперед.


Назва мотора позначено як SkyActiv-R, і розташовуватися він буде в передній частині. Подейкують, що це буде ротор нового покоління, позбавлений від трьох головних «гріхів» своїх попередників: неекономічність, ненадійності і неекологічність. Поки що всі особливості і характеристики цього двигуна є таємницею за сімома печатками.


Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики
Презентація моделі Мазда RX-Vision 2017 на автосалоні в Токіо

За попередніми прогнозами, потужність його становитиме близько 300 «коней», що, укупі з невеликою вагою автомобіля, дозволить їй досягти показника в 5 секунд при розгоні до ста кілометрів у годину. Марка розглядає також варіант використання турбонаддува. Згідно з твердженнями представників Мазди, ефективність цього двигуна зараз приблизно дорівнює класичного бензиновому, але йому ще є куди рости далі.


Старт продажів


Проект виходить досить дорогим і технічно замороченным, так що остаточне його поява ще під питанням. Якщо RX-Vision все ж піде в серійне виробництво, то запуск в 2017 році є оптимістичним прогнозом. Його головним конкурентом стане Porsche Cayman, і долю цього протистояння багато в чому буде вирішувати ціна. Зараз для компанії дуже важливі відгуки фанатів і їх очікування, так що, ймовірно, саме шанувальники будуть визначати, чи стане ця машина на конвеєр.


Відеозагрузка...
Mazda RX Vision: концепт-фото та відео, двигун, характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають