• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Санкції проти Росії можуть бути зняті в 2017 році

За оцінками деяких експертів, російський фондовий ринок у 2017 році може охарактеризувати деяким підйомом. Пожвавлення серед інвесторів виникло після оголошення недавньої новини: Італія виступила проти того, щоб у новому році санкції Євросоюзу проти Росії були пролонговані в автоматичному режимі! На сьогоднішній день італійські представники пропонують винести дане питання на обговорення.


Санкції проти Росії можуть бути зняті в 2017 році
Італія виступила на користь Росії, запропонувавши скасувати європейські санкції

Прогноз майбутньої динаміки російської економіки


Нагадаємо, що терміни дії санкційного режиму підходять до кінця до початку 2016 року. Висока ймовірність того, що санкції будуть діяти і в новому році. Однак сам факт можливого обговорення їх подальшої дії дає російській економіці надію. Цілком можливо, що вони будуть пролонговані не на річний термін, а на один квартал.


Після цього можлива ініціація обговорення їх подальшої доцільності. Експерти вважають, що до 2017 року може початися процес поступового зняття санкцій, що призведе до пожвавлення російського ринку цінних паперів. Аналітики відзначають, що російська економіка починає пристосовуватися до поточних нафтовим цінам, однак повна адаптація потребує деякого часу.


Процес обіцяє бути болючим, але ніхто не очікує настання економічної кризи. Вже в 2016 році фахівці прогнозують поступове зростання ВВП (в межах 1%). Російська економіка повинна стати за цей час більш стабільною, щоб у 2017 році почати рости. За словами представників компаній-трейдерів, зростання фондового ринку вони очікують вже в 2016 році, адже цей сектор завжди працює з певним випередженням.


Санкції проти Росії можуть бути зняті в 2017 році
На думку аналітиків, економіка пристосуватися до ситуації на ринку нафти

Трейдери, що працюють у валютному секторі, розраховують на стабілізаційні заходи, що проводяться Центробанком. Із-за нафтових котирувань сьогодні відбувається занадто великий тиск на вітчизняну валюту. Згідно думку експертів, згладити негативні тенденції могла б висока процентна ставка на депозитні вклади. У теорії вона могла б спровокувати попит на рубль і стати підтримуючим фактором у валютній сфері.


Паралельно висловлюються думки на користь поточного рівня процентної ставки, оскільки необхідно враховувати різку девальвацію національної валюти і негативний ефект від введеного проти турецького продовольства ембарго. Експерти також кажуть, що рубль дешевшає не тільки щодо долара і євро. Спостерігається зниження курсу рубля до юаня. Цей факт фахівці валютного ринку також схильні пояснювати значним падінням нафтових котирувань після засідання країн-членів ОПЕК.


Нагадаємо, що наслідком цього зібрання стало продовження нафтових квот у розмірі 30 мільйонів барелів на день. Ще одним важливим моментом є той факт, що в грудні російські компанії повинні заплатити за зовнішніми зобов'язаннями суму, що обчислюється 246 млрд. доларів. Даний факт зовсім не сприяє зміцненню рубля.

загрузка...
Санкції проти Росії можуть бути зняті в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають