• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Рейтинг уєфа на 2017 рік. Клубні прогнози

Рейтинг уєфа на 2017 рік. Клубні прогнози


Рейтинг УЄФА-2017 на даний момент тема, яка у всіх на слуху. Це питання актуальне в усьому світі, адже футбольні клуби є в більшості країн світу. Рейтингом УЄФА зацікавились ще більше після визнання футболу найпопулярнішою в світі грою. А самі гравці у футбол стали заробляти величезні гроші.


Для тих, хто у футболі розбирає не дуже добре, УЄФА – союз, який контролює футбол в Європі і все, що до нього відноситься. В УЄФА входять всі відомі команди Європи.У організації є деякі обов'язки:• УЄФА організовує матчі з футболу, які проходять в Європі і Азії.

• Обов'язок організації контролювати бюджет, що формується з допомогою трансляцій та реклами. Всі команди, які змагаються між собою, обов'язково повинні складатися в організації.

В даний момент УЄФА – це найбільш багата і впливова корпорація футболу. Вона є членом ФІФА. Рейтинг УЄФА розраховується виходячи з підсумків минулих матчів між європейськими збірними з футболу.


Прогнози експертів з футболу


Рейтинг уєфа на 2017 рік. Клубні прогнози


Мало хто знає, як насправді роблять рейтинг УЄФА. В першу чергу організація формує таблицю коефіцієнтів. Ця таблиця включає в себе всі голи забиті на минулих матчах. Цю таблицю і використовують при розподілі місць футбольних клубів під час жеребкування.


Цей рейтинг формується виходячи з результатів команд після гри. У кожному сезоні всі команди отримують по два бали, у випадку перемоги в матчі. Якщо клуб проходить в наступний тур, також нараховуються бонусні очки. У разі програшу бали не нараховують, також можуть позбавити їх. Підсумковий рейтинг публікується в кінці футбольного сезону.


Особливості прогнозів футбольних клубів


Рейтинг уєфа на 2017 рік. Клубні прогнози


Які особливості існують у клубних прогнозів, потрібно розглянути докладно.

Є три види змагань, які є основними:• Ліга Європи УЄФА;

• Суперкубок УЄФА;

• Ліга чемпіонів УЄФА.

З цього року в силу вступили поправки, тепер участь одразу три команди, які виявилися кращими у фейр-плейе брати участь не зможуть.


В цьому році програли в матчах третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів УЄФА, буде брати участь 15 команд. Також ще 10 команд, що програли в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА. Крім того, ще візьмуть участь вісім команд, що зайняли третє місце в груповому раунді.


Існує таблиця, в якій розміщено розклад ігор нового сезону. В ній вказані дати майбутніх матчів, раундів і жеребкувань. А також там можна побачити попередні прогнози від аналітиків.


Ті, хто знаються на футболі зможуть без особливих проблем розрахувати рейтинг, улюбленої команди в турнірній таблиці УЄФА 2017. А підставою для цього стануть всі результати минулих ігор.


Зараз залишається тільки з нетерпінням чекати майбутнього футбольного сезону, в якому змагатимуться найсильніші футбольні команди Європи за першість. Якщо подивитися декілька матчів, то без праці можна буде визначити, хто з найпотужніших світових збірних зможе поборотися за звання кращого.

загрузка...
Рейтинг уєфа на 2017 рік. Клубні прогнози
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають