• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Новинки кондиціонерів 2017 року

Новинки кондиціонерів 2017 року

На кліматичній виставці «Світ клімату 2017» в сфері кондиціонування повітря було представлено чимало новинок. Кожен виробник намагався здивувати наявністю нових функцій, оригінальним дизайном внутрішнього блоку, а також створенням спліт-систем на новому холодоагенті, більш екологічному фреоні марки R32.

Безумовно, найбільш яскравою новинкою на виставці стали спліт-системи серії Premium Inverter від Mitsubishi Electric. Внутрішні блоки представлені в трьох колірних рішеннях, кожен з яких виконаний з комбінованого пластика з покриттям «металік». Колір і тип пластику внутрішнього блоку гармонує з пультом ДУ.
Крім яскравого дизайну, преміальна серія Mitsubishi Electric володіє багатим набором функцій і можливостей. Датчик "3D I-SEE" сканує приміщення, визначає місце в ньому людини і автоматично створює комфортні температурні умови, дозволяючи позбавитися від переохолодження та протягів.
Ефективне очищення повітря від пилу, алергенів, вірусів і бактерій досягається за рахунок плазмової системи фільтрації Плазми Quad Plus. Під дією іонізованого газу (плазми) інактивуються бактерії і віруси, а також руйнуються білки-алергени. Вбудований дезодоруючий фільтр поглинає неприємні запахи.
Додатковою перевагою кондиціонерів серії Premium Inverter є наявність вбудованого онлайн-контролера. Перебуваючи поза домом, можна через мобільний додаток управляти мікрокліматом в будинку, або використовувати смартфон з встановленим додатком в якості пульта.

Новинки кондиціонерів 2017 року

Кондиціонер Electrolux поповнилися двома неінверторними серіями.
Серія Prof Air відрізняється принципово новим підходом до конструкції внутрішнього блоку. Спрощена конструкція теплообмінника істотно полегшує процес монтажу, а також дозволяє здійснювати технічне обслуговування прямо на стіні. Пиловий фільтр витягується просто одним рухом і промивається в проточній воді, а процес чищення внутрішнього блоку займає лічені хвилини.


Серія Atrium оснащена всіма режимами і функціями, якими повинен бути наділений будь-який сучасний кондиціонер: детектор витоку фреону, пам'ять налаштувань, таймер, дисплей з індикацією роботи на внутрішньому блоці. Повітряний фільтр який очищає повітря від дрібних частинок пилу розміром до 0,3 мкр і вимагає промивання два рази в рік з нейтральним миючим засобом.
Серія адаптована для українського клімату і здатна обігріти в міжсезоння при вуличній температурі до -7°. При цьому, в серії передбачена функція автоматичного розморожування, завдяки якій виключається процес зледеніння на зовнішньому блоці.

Новинки кондиціонерів 2017 року

Компанія Ніѕепѕе випустила лімітовану лінійку ексклюзивних спліт-систем в глянцево-чорному кольорі. Дві серії - інверторна Black Star DC Inverter і неінверторна BLACK Star Classic A оснащені системою бездоганного очищення повітря. Повітря фільтрується від великого та дрібного пилу, алергенів, а фільтр Negative Ion запобігає появі мікробів і бактерій в повітрі. Крім того, вбудований іонізатор наповнює приміщення корисними для здоров'я негативно зарядженими іонами. За комфортний розподіл повітря в приміщенні відповідають рухливі вертикальні і горизонтальні жалюзі, керовані з пульта ДУ. Пульт ДУ має вбудований температурний датчик, який контролює температуру безпосередньо поруч з користувачем, тим самим підказуючи системі куди направляти потік повітря.

Інверторна серія в класичному білому корпусі Hisense Expert EU DC Inverter виконана за європейськими стандартами з високим класом енергоефективності А+. Завдяки інверторній технології шум внутрішнього блоку знижено до 23 дБ, а показання температури регулюються більш плавно, без різких перепадів і протягів.
Кондиціонери серії Expert EU DC Inverter оснащені повністю автоматичними жалюзіями 4D AUTO Air, які управляються з пульта і відповідають за комфортний розподіл повітряного потоку. Триступенева система очищення, плюс іонізатор повітря, створюють в приміщенні атмосферу чистого гірського повітря.


Кондиціонери серії Hisense Premium FUTURE Design Super DC Inverter виділяються своїм мінімалістичним елегантним дизайном внутрішнього блоку. М'які форми в світопрозорому двошаровому пластику вигідно підкреслюють внутрішній блок в інтер'єрі. Великий MIRAGE-дисплей показує поточну робочу температуру і згасає, коли кондиціонер вимкнений. Як і попередні серії, кондиціонери Premium FUTURE Design Super DC Inverter оснащені трьома фільтрами очищення повітря і іонізатором, а погойдуючі жалюзі рівномірно розподіляють охолоджуючий потік.

Новинки кондиціонерів 2017 року

Інверторні кондиціонери LG серії Mega Plus відповідають енергоефективності класу А і економлять до 60% споживаної електроенергії в рік. Внутрішні блоки оснащені дезодоруючим фільтром, який ефективно поглинає сторонні запахи, а іонізатор повітря PLASMASTER IONIZER PLUS насичує повітря киснем і сприяє створенню оптимального мікроклімату. У спекотні дні актуальною стає нова технологія LG - JET COOL. Вона дозволяє протягом 5 хвилин швидко і рівномірно охолодити приміщення, оптимізувавши повітряний потік, і тим самим уникнути «мертвих зон».


Новинки кондиціонерів 2017 року

Компанія Mitsubishi Heavy представила свої новинки спліт-систем — це інверторні моделі Standart (ZSPR-S Series) і Premium (SRK-ZS-S). Кондиціонери оснащені новим DC-інвертором, який увібрав в себе кращі характеристики аеро - і гідродинаміки, в слідстві чого внутрішній і зовнішній блоки стали працювати ще тихіше, знизивши рівень шуму до 19дБ (на супернизькій швидкості).
Кондиціонери даних серій оснащені посиленим режимом HI POWER, завдяки якому за короткий час досягається необхідна температура. Даний режим запускається однією кнопкою на пульті і в лічені секунди охолоджує приміщення навіть в сильну спеку. Тривимірний розподіл повітряного потоку дозволяє створити комфортні умови для людей у приміщенні. Погойдуються жалюзі змішують холодний потік з теплим кімнатним повітрям, рівномірно розподіляють його по всьому периметру кімнати і, тим самим, виключають появу холодних зон з ризиком застудитися. Щоб обігріти приміщення в міжсезоння, застосована нова передова технологія, що дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні, навіть якщо вікном -15°.


Серія Premium (SRK-ZS-S) від Mitsubishi Heavy оснащена унікальною і потужною антиалергенною системою. Спеціальний антиалергенний фільтр бореться з вірусами і бактеріями, ефективно справляється з побутовими алергенами, такими як пилок рослин, алергенні білки тварин, що містяться в слині і вовні. Фотокаталітичний і дезодоручий фільтри усувають великий і дрібний пил, пилових кліщів, а також нейтралізують неприємні запахи.
Щоб попередити появу бактерій всередині теплообмінника, всі побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy забезпечені функцією самоочищення. Після відключення кондиціонера, протягом двох годин вентилятор просушує весь внутрішній простір теплообмінника, таким чином очиститься від вологи і пилу. Антимікробний вентилятор протистоїть виникненню цвілі і бактерій навіть у момент, коли кондиціонер знаходиться у вимкненому стані.


Новинки кондиціонерів 2017 року

Побутові кондиціонери Hitachi Premium — представники особливої серії, вишуканий дизайн і висока продуктивність яких підкреслює їх приналежність до люксових класу. Кожух вентилятора, вертикальна заслінка і фільтри виготовлені з нержавіючої сталі, теплообмінник внутрішнього блоку покритий оксидом титану, а вентилятор оброблений складом на основі срібла.

Кондиціонери Hitachi Premium оснащені вбудованими датчиками, що працюють в інфрачервоному діапазоні. Завдяки їм, система сканує приміщення на факт присутності людей та в автоматичному режимі підбирає найбільш комфортні умови для присутніх і оптимально підлаштовує енергоспоживання.
В кондиціонерах Hitachi Premium очищення повітря відбувається завдяки плазмової обробки. Плазмовий електрод випромінює негативні іони, які оточують частинки бруду і вловлюються мікроячеєстим фільтром з нержавіючого матеріалу. Дана технологія дозволяє з точністю до 99,9% боротися з вірусами, бактеріями, грибками, а також усувати сторонні запахи.

Новинки кондиціонерів 2017 року


Спліт-система Pioneer Vektor - представник самої нової серії цього бренду, органічно втіливши в собі всі ключові функції неінверторних кондиціонерів. Кондиціонери серії Vektor відповідають енергоефективності класу А, тихо працюють і точно підтримують задану температуру.
Стильний, але стриманий дизайн внутрішнього блоку забезпечений світлодіодним дисплеєм, на якому відображається робоча температура. В наборі програм присутні всі необхідні: нічний режим, Turbo режим, автопереключення нагрівання/охолодження, оптимальний розподіл повітряних мас у програмі "Автосвінг", таймер і інші не менш корисні опції.

Стаття підготовлена на замовлення Кондиціонери Чернівці
Цікаво по темі:
загрузка...
Новинки кондиціонерів 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають