• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію

Пророцтва старців і святих цікавлять багатьох людей. Навіть скептики, трапляється, ні-ні та й прислухаються до таких джерел. До цих пір в ходу пророцтва Нострадамуса і давно відійшла в інший світ Ванги. Що вже говорити про сучасників, які ділили з нами епоху, бачили за вікном ту ж картину, що жили тими ж ідеями, що і ми. Матінка Матрона якраз з таких. Вона відійшла в кращий світ всього два покоління тому, а поруч з нами ще знаходяться ті, хто знав її особисто. Матрона допомогла багатьом людям — зорієнтувала в житті, поділилася мудрістю і стала наставницею, тому їй і її пророцтвам вірять. Хоча картина майбутнього в них малюється не найприємніша


Хто така Матрона Московська


Блаженна Матрона прожила довге життя — вона з'явилася на світ у 1881 році (Тульська губернія), а відійшла в інший світ в 1952-му (Московська область). Доля відвела їй 70 років, 62 з яких вона провела, допомагаючи іншим людям. Вперше Матрона зрозуміла, що має дар, коли їй було всього вісім. Життя майбутньої святий не була легкою — Матрона народилася незрячою, так що її мама і тато, до того моменту вже люди у віці, збиралися відмовитися від доньки і передати її в притулок, який знаходився у сусідньому селі.


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
Матрона з раннього дитинства присвятила себе допомоги всім нужденним

Так би і сталося, якби не дивний сон, який приснився мамі Матрони. На її груди села сліпучо-біла птах чудової краси, тільки незряча. Жінка побачила в такому сні прикмета і не зважилася віддавати дівчинку в дитячий будинок. Матрона залишилася з батьками. У 18-річному віці у неї відмовили ноги. Але так склалося, що дівчина могла подорожувати. Разом з дочкою місцевого поміщика Матрона їздила до святих місць, у тому числі які перебували далеко від рідної Тульської губернії.


Побувала вона і в Кронштадтському соборі, де відбулася доленосна зустріч з Іоанном Кронштадтським. Після служби він звернувся до присутніх у храмі людям і попросив пропустити Матрону, назвавши її своєю зміною і восьмим стовпом Росії. За п'ять років до революції батько Матрони помер. Після перевороту вона була змушена шукати прожитку в Москві, де жила спочатку неподалік від Арбата, а потім у родичів у Сходні. Все це час Матрона була дуже віруючою, брала таїнства сповіді і причастя.


Ченці Троїце-Сергієвої лаври поважали і шанували цю жінку. Свою кончину Матрона передбачала – вона знала про те, що їй належить перейти в інший світ, за три дні до сумної дати. Але й після цього не переставала допомагати тим, хто приходив до неї за порадою. Після смерті до місця її упокоєння на Даниловському кладовищі (перше місце поховання Матрони; після канонізації її мощі перенесли в Покровський монастир) стали прибувати прочани. У 1999 році Російська православна Церква канонізувала Матрону Московську в чині блаженної (її також називають Матронушкой). Матінку вважають однією з головних російських святих і чудотворців.


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
Провидиця передбачила значущі події минулих років

Збулися пророкування провидиці


Серед справджених прогнозів Матрони називають наступні:

втрата Південного Сахаліну і Ляодунського півострова внаслідок Російсько-японської війни (1894 рік);
хвиля грабежів, розорення Росії і втеча великої кількості людей (революція 1917 року — передбачення від 1899 року);
гоніння на віру в наступному ХХ столітті;
війна, загибель жахливого кількості ні в чому не повинних людей і ворог, що прийшов із Заходу (Друга світова і Велика Вітчизняна війни);
смутний час 90-х;
панахиди за сім'ї Миколи Другого.Крім цього, свята пророчествовала, що її ім'я буде на багато років забуте, але потім його знову згадають. Так і сталося: спершу книга Зінаїди Жданової, її колишньої сусідки в Москві, а потім канонізація церквою повернули ім'я Матрони Московської із забуття. Сьогодні її передбачення та пророцтва на майбутній рік викликає багато інтересу.


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік


Насамперед варто сказати, що Матрона не давала чітких географічних зазначень. Все, що не є цитатою з її промов, може вважатися тільки інтерпретацією, а в цьому необов'язково покладатися на кого-небудь іншого – можна тлумачити і по-своєму. Що ж стосується пророцтв, то картина світу на 2017 рік від Матрони Московської виглядає похмурою і апокаліптично. Свята пророчествовала про те, що людство вирушило в свій останній шлях. Ці слова від Матрони чула черниця Антоніна Малахова:


«У 2017-му без війни всі помруть. Моліться, рятуйте свою душу, поменше думайте про гроші: вони не врятують.»


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
Згідно прогнозу Матрони, 2017 рік обіцяє похмурі події

Є і ще одна цитата:


«Без війни всі помрете, жертв буде багато, всі мертві на землі будете лежати. Ввечері все буде на землі, а вранці повстанете – і все піде в землю. Без війни війна йде.»


Це пророцтво, за словами свідків, було одним з останніх в життя блаженної: його почули від неї за кілька днів до відходу в інший світ. Страшні кадри швидкої загибелі людства доповнюються питанням: від чого ж саме судилося загинути цивілізації Про що йдеться Про зіткнення Землі з іншим небесним тілом Біологічну зброю Смертельний вірус На жаль, деталей в пророкуванні Матрони Московської немає.


Єдине, що зрозуміло з її інших висловлювань – люди загрузли в пороках, від яких варто якомога швидше позбутися. Зміна системи цінностей, нерівномірний розподіл благ, антикультура споживання – все це залишило без їжі та притулку величезна кількість людей. Наука безсила перед вірусами начебто ВІЛ і супербактериями. Так чому б не повірити в загибель величезної кількості людей без війни На жаль, такі картини навіть без деталізації виглядають більш ніж правдоподібними


Передбачення Матрони на 2017 рік для Росії


Пророкуючи, Матрона Московська чітко не вказувала місця, де повинні відбутися побачені нею події. Так що все, згадане щодо 2017 року для світу, може в рівній мірі стосуватися і Росії. Проте росіянам свята встигла дати безліч цінних порад, завдяки яким кожен може врятувати себе сам і вберегти родину від прийдешньої катастрофи. Її рекомендації стосуються переважно способу життя і системи цінностей, головну роль в якій, на думку Матрони, повинна займати віра.


«Як мені вас шкода, доживете до останніх часів. Життя буде все гірше і гірше. Тяжка. Прийде час, коли перед вами покладуть хрест і хліб і скажуть – вибирайте!»


– так пророчествовала матінка. Мабуть, попереджаючи про те, що людям доведеться вибирати між своїми ідеалами і можливістю фізично виживати, очевидно, маючи на увазі і угоди з совістю. Матрона нарікала, що абсолютна більшість проблем, з якими стикаються її сучасники, кореняться у відмові від щирої віри в Бога і його заповіді.


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
Провидиця закликала майбутнє покоління до праведного життя і віру

«Народ під гіпнозом, сам не свій, страшна сила живе в повітрі, проникає скрізь, раніше болота і ліси дрімучі були обитанием цієї сили, як люди ходили до храмів, носили хрест і будинки були захищені образами, лампадами і освяченням, і біси пролітали повз таких будинків, а тепер бісами заселяються і люди по невірі і відкинення від Бога.»


Саме у вірі Матрона бачила істинне спасіння і росіян ( «Моліться, вірте в Господа, кайтеся, він допоможе і збереже землю руську» , – говорила матушка), і всього людства. Адже остання ідея, по суті, повторює сказане матінкою про світову катастрофу 2017-го:


«Моліться, рятуйте свою душу.»


Вірити прогнозам Матрони Московської


Це питання можна задавати кожен раз, коли мова заходить про провісниках, екстрасенсів, святих, юродивих і багатьох-багатьох інших людей, які стверджують, що вони знають більше за інших, і пояснюють це знання факторами, які неможливо оцінити з допомогою раціональних інструментів. І відповідь на нього завжди один: хочете – вірте, хочете – ні. Ні тіні іронії: питання про те, як сприймати пророцтва, лежить в площині віри, а вона ірраціональна. Тому, хто хоче і готовий повірити, легко прийняти як даність будь-яку казку, але скептик-сноб не повірить і в очевидне, якщо не хоче його визнавати.


Пророцтва матінки Матрони, як і багато інших, можна оцінити тільки одним способом: перевірити те, що можна перевірити, а решта пропустити через фільтр критичної свідомості. Факти залишаються фактами: деякі події, передбачені святий, дійсно збулися. Перевірити майбутнє можна тільки одним способом – дожити і подивитися. Це те, що стосується подієвої складової. А в іншому настанови Матрони стосувалися цілком буденних речей: моральних якостей, ціннісних орієнтирів, способу життя і віри в Бога. І якщо останнє залишається справою глибоко особистим для кожного, то перші три моменти стосуються кожного з нас.


Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
Майбутнє багато в чому визначають наші власні вчинки і спосіб життя

Зацикленість на матеріальних цінностях і девальвація моральних не здатні зробити світ краще. З цим можна посперечатися, і неважливо, хто про це скаже – сліпа московська свята або голлівудський режисер. Так що вірити чи не вірити саме Матрони, залежить від світогляду. Але прислухатися до порад, якими щедро обдаровувала приходили до неї з проханнями про допомогу, все-таки варто. Може бути, якщо кожен з нас стане трохи мудрішими і чистіше, людство не влаштує нову війну, не стане пускати в хід біологічну зброю, а замість цього знайде час і спосіб уникнути зустрічей з астероїдами

Цікаво по темі:
загрузка...
Передбачення Матрони Московської на 2017 рік. Пророцтва святої Матрони про Росію
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають