• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Передбачення Вольфа Григоровича Мессінга на 2017 рік. Мессінг про майбутнє Росії

Феномен Вольфа Мессінга – найбільша загадка минулого століття. Хлопчик з родини польських євреїв прославився на весь світ як великий віщун, гіпнотизер і ілюзіоніст. Його надзвичайний дар не тільки створив навколо Мессінга містичний ореол, але і служив причиною постійних нападок з боку офіційної науки. Його неодноразово (і бездоказово) звинувачували в шарлатанстві і містифікації. Навіть великі вчені Альберт Ейнштейн і Фрейд не змогли розгадати феномен Вольфа Мессінга.


Відкриття унікального дару


Про те, що він володіє надприродними здібностями, Мессінг дізнався ще будучи хлопчиськом. Втікши з дому, Вольф попрямував до Берліна. Коли кондуктор зажадав пред'явити квиток, він простягнув простий клаптик паперу, подумки вселяючи контролерові, що це квиток, і той без зайвих слів його прокомпостирував.


Передбачення Вольфа Григоровича Мессінга на 2017 рік. Мессінг про майбутнє Росії
Вольф Мессінг знав про своїх феноменальних здібностях з раннього дитинства

У Берліні Мессінг постійно недоїдав, і коли одного разу він впав в голодний непритомність, лікарі констатували смерть. Проте хлопчик отямився, а потім був відправлений до психіатра Абелю, який під час консультації відкрив у майбутньому провидці ще одну унікальну здатність. Мессінг міг керувати власним тілом, сповільнюючи або прискорюючи серцебиття.


Доленосні зустрічі


Одну з ключових ролей в долі Вольфа Мессінга зіграло передбачення, за яке він ледь не поплатився життям. В 1937 році зі сцени Варшавського театру провидець передбачив не тільки початок Другої світової війни, але і її результат, проголосивши, що фашистський режим буде повалено, а Гітлер загине. Після цього пророцтва Гітлер оголосив особистим ворогом, і Мессінгові довелося бігти в Радянський Союз.


Незважаючи на те, що в біографії Мессінга реальні факти тісно переплітаються з домислами і легендами, у ХХ столітті його ім'я не сходило з вуст жителів Європи. У СРСР, де геть заперечували все містичне, за ним закріпилася слава телепата, віщуна і вмілого гіпнотизера. Сам Йосип Сталін захоплювався талантами Мессінга і взяв його під своє заступництво, всіляко заохочуючи публічні виступи і гастролі месира.


Передбачення Вольфа Григоровича Мессінга на 2017 рік. Мессінг про майбутнє Росії
Провидець дивно точно передбачив ключові події минулого століття

Це сталося після того, як Мессінг, доставлений до Сталіна прямо зі сцени, з успіхом пройшов всі перевірки Йосипа Віссаріоновича. Він зумів пройти непоміченим через охорону Кремля, отримати у держбанку 100 тисяч рублів, не пред'являючи жодних посвідчень, і дістати з держскарбниці золотий злиток.


Збулися пророцтва Вольфа Мессінга


В період Великої Вітчизняної війни, в 1943 році, на концерті в підтримку Радянської Армії Вольф Мессінг дав чітку відповідь на питання, терзающий кожного радянського громадянина: коли ж скінчиться війна Екстрасенс відповів: «восьмого травня». Проте рік закінчення війни не називав. Згодом Йосип Сталін телеграмою особисто дякував Мессінга за такий точний прогноз.


Одного разу Вольф сам прийшов на прийом до Сталіна з проханням зупинити гоніння на євреїв у Радянському Союзі. Однак Сталін не став слухати екстрасенса. Після цього Мессінг передбачив, що Сталін помре на великий єврейське свято Пурім. Так все і сталося – 5 березня 1953 року Сталін помер від обширного крововиливу в мозок.


Пророцтво Мессінга на 2017 рік


Самим страшним пророцтвом для будь-якого ясновидця вважається передбачення власної смерті. І Мессінг знав, коли точно йому належить піти з життя. Відчайдушно борючись за життя, великий провидець довірив себе лікарям. Збираючись на операцію, він передбачив свою смерть. Але перед цим він також озвучив знаменне пророцтво, яке стосується усієї Землі. Мессінг передбачив, що Третьої світової війни не буде. «Світ буде!» — сказав він.


Передбачення Вольфа Григоровича Мессінга на 2017 рік. Мессінг про майбутнє Росії
Мессінг передбачив, що 2017 стане роком змін і перетворень

Особиста справа екстрасенса до цих пір знаходиться в архівах ФСБ росії під грифом «цілком таємно», але деякі його передбачення все-таки відомі. Згідно з пророцтвом Мессінга, у 2017 році у всьому світі не буде спокою, однак світової війни можна не боятися. Людство зіткнеться з невідомими хворобами, але зможе перемогти їх. 2017 стане роком оновлення та пробудження. Людство перетвориться і вийде на новий щабель еволюції.


Крім того, Мессінг заявив, що в 2017 році прийде людина, який стане Спасителем для всіх. Цей рік буде періодом випробувань і перевірок на міцність. Світ чекає оновлення політичного і економічного устрою, і Росія зіграє в цьому оновленні одну з ключових ролей. 2017-й стане роком її світанку і виходу з темряви. Зміниться влада і економіка, зміняться навіть самі люди. І зміни ці будуть спрямовані в бік розвитку і процвітання.

Цікаво по темі:
загрузка...
Передбачення Вольфа Григоровича Мессінга на 2017 рік. Мессінг про майбутнє Росії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають