• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Революція в Росії в 2017 році призначена на 5 листопада. Чи буде революція в РФ?

Російська Федерація стоїть на порозі державного перевороту, — так вважають багато аналітиків і провидці. В умовах економічного занепаду , конфліктів на Близькому Сході і санкцій з європейської сторони ці прогнози звучать правдоподібно. Що ж належить Росії в наступаючому році?


Другий більшовицький переворот


У 2017 році виповниться сто років з дня Жовтневої революції. Політична ситуація вікової давнини до болю схожа на сьогоднішню, — переконаний аналітик Євген Гонтмахер. Свою думку він висловив два роки тому в газеті «Московський комсомолець». На рубежі XIX і XX XX і XXI століть Росія отримувала всі шанси для нового старту. Але імператор Микола ІІ, а потім і Володимир Путін не втілили в життя обіцяні реформи, що позначилося на настроях росіян. Прірва між багатими і бідними поглиблювалася.


Революція в Росії в 2017 році призначена на 5 листопада. Чи буде революція в РФ?
Згідно з прогнозами, у 2017 році може повторитися Жовтнева революція

Більшовики заручилися підтримкою знедолених верств населення – городян-«люмпенів» і жебраків селян. Саме вони, розлючені діями Миколи ІІ, привели його супротивників до влади. Нескладно уявити таку ситуацію сьогодні, коли мільйони росіян переступили межу бідності. Євген Гонтмахер вважає, що позиції російської влади спираються тільки на вплив Володимира Путіна. Але давайте знову звернемося до історії.


Є багато прикладів того, як після смерті вождя, який правив більше десятиліття, країну охоплювали затяжні конфлікти. Наприклад, мексиканський лідер Порфіріо Діас пробув при владі 30 років і залишив після себе семирічну громадянську війну. Шейх Ірану Реза Пехлеві керував країною майже чотири десятиліття, але втратив всі повноваження під час ісламської революції 1979 року. Такі приклади можна знайти в історії багатьох держав Азії, Африки і Південної Америки.


Сьогодні ми насилу уявляємо майбутнє Росії без Путіна. Президент давно перетворився із звичайного політика національного лідера. За результатами всеросійського опитування, 52% громадян «скоріше довіряють» президенту, а 21% – «повністю довіряє». І, хоча рейтинги Володимира Путіна падають з кожним роком, їм позаздрить будь-західний політик.


Революція в Росії в 2017 році призначена на 5 листопада. Чи буде революція в РФ?
В'ячеслав Мальцев вважає, що революція почнеться 5 жовтня 2017 року

Революція в Росії 5 листопада 2017 року


Цю дату «призначив» російський опозиціонер В'ячеслав Мальцев. Він став популярним завдяки політичному шоу, яке веде на YouTube в режимі онлайн. В одному з випусків Мальцев заявив, що революція почнеться не пізніше 5 листопада. Виповниться сто років з дня Жовтневого перевороту, і росіяни дозріють до зміни влади.


Мальцев відкрито критикує Путіна і називає себе «другом України». Але заслуговує провідний довіри? Адже канал опозиціонера на YouTube з'явився незадовго після того, як його товариш В'ячеслав Володін став главою Адміністрації президента РФ. Мальцев підтверджує знайомство з чиновником, хоча й каже, що тепер вони по різні сторони барикад.


Пророкування ясновидців


В Інтернеті ми постійно бачимо похмурі «пророцтва» Ванги , Нострадамуса і інших провидців про майбутнє Росії. Насправді більшість цих висловлювань шахраї придумали. Екстрасенси рідко робили передбачення, прив'язані до певних дат, і тим більше – до дат, сильно віддалених у часі.


Революція в Росії в 2017 році призначена на 5 листопада. Чи буде революція в РФ?
Головна проблема — відокремити фейки від реальних політичних прогнозів

Більш чіткі прогнози дають сучасні віщуни і астрологи. Приміром, Павло Глоба вважає, що у 2017 році Росія вийде з затяжної кризи і посилить позиції на світовій арені. Ванга пророкувала світле майбутнє для Росії і возз'єднання СРСР. Правда, сліпа провидиця не сказала, коли відбудуться ці події.


Станеться переворот?


Незважаючи на схожість із 1917 роком, передумов до революції зараз менше. У опозиції все ще немає лідера, подібного Леніна чи Троцького. За статистикою 2015 року, 67% громадян РФ упевнені, що в країні «все нормально», і тільки 14% думають, що «все погано». Враховуючи схильність росіян до песимізму, такі результати нікого не дивують. Але показники погіршуються з кожним роком, і, цілком можливо, одного разу невдоволення жителів РФ досягне точки кипіння.

загрузка...
Революція в Росії в 2017 році призначена на 5 листопада. Чи буде революція в РФ?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають