• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото

Новий сезон для «Манчестер Юнайтед» може стати в деякому роді визначальним. Від команди чекають перемог на всіх фронтах – як у внутрішній першості, так і на європейській арені. І очікування подібного штибу цілком виправдані – посилення в особі чотирьох різнопланових гравців повинно посприяти більшій варіативності в атакуючих і оборонних побудовах команди. А наявність «Особливого» на тренерському містку робить МЮ колективом, здатним вирішувати амбітні завдання. У новий сезон «Манчестер Юнайтед» зробить крок в оновленому складі. Жозе Моурінью в літнє міжсезоння закликав під прапори команди таких гравців – Еріка Байї, Генріха Мхітаряна, Златана Ібрагімовича і Поля Погба. Кожен з них буде виконувати свою роль на полі.


Нові гравці Манчестер Юнайтед 2016-2017


Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото
Ерік Байї — захисник Манчестер Юнайтед і збірної Кот-д'івуара

Ерік Байї – центральний захисник, який був придбаний у «Вилльяреала» з підписанням чотирирічного контракту. Цей швидкісний і, разом з тим, атлетичний захисник буде цементувати в МЮ центр оборони.


Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото
Генріх Мхітарян — талановитий півзахисник зі Збірної Вірменії

Генріх Мхітарян перебрався в Манчестер з Дортмунда, а контракт з ним був підписаний на чотири роки (з можливістю продовження ще на один). Вірменський півзахисник креативного спрямування допоможе МЮ в побудові атак, посприяє підвищенню мобільності в атакуючих перебудуваннях.


Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото
Златан Ібрагімович — нападаючий боснійсько-хорватського походження

Златан Ібрагімович – футбольна величина, яка не потребує представлення. Досвід шведського нападника, який прийшов в клуб в якості вільного агента, укупі з його харизмою здатні перетворити колись сумну і нудну гру «дияволів» у щось видовищне і привабливе для вболівальників.


Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото
Поль Лабиль Погба — центральний півзахисник клубу Манчестер Юнайтед

Поль Погба – найдорожчий футболіст планети, – уклав з «Манчестер Юнайтед» п'ятирічний контракт. Цей гравець – сполучна ланка між захисними і атакуючими редутами. Один з кращих «box-to-box» футбольного світу тепер буде допомагати команді вирішувати різні завдання по ходу сезону.


І не варто забувати про те, що, крім новачків, в МЮ залишаються перевірені часом майстри: це і Уейн Руні, і Хуан Мата, і Давид де Хея, та інші. Збережений кістяк в сукупності з прийшлими гравцями – сплав старого і нового, за допомогою якого можна перемагати. Вже зараз зоряний (по іменах) склад команди можна порівняти з провідними клубами Старого Світу.


Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото


Виходячи зі слів Моурінью, не раз виголошених у всіляких інтерв'ю, клуб буде боротися у всіх турнірах лише за перемогу. Ні про яке потраплянні в Лігу Чемпіонів мови не йде. Боротьба за трофеї – ось головна мета клубу. Англійська Прем'єр-Ліга, Ліга Європи, Кубок Англії, Кубок англійської ліги – скрізь «Манчестер Юнайтед» буде намагатися йти «чемпіонського» шляху.


Сімейство Глейзерів не поскупилася виділити великі кошти на проведення повномасштабного поновлення складу, яке завершилося задовго до закриття трансферного вікна в Європі. Три роки, протягом яких МЮ кидало з вогню та в полум'я, повинні бути забуті. Сьогоднішній Манчестер – головний претендент на перемогу в «тренерському» чемпіонаті, як його вже встигли охрестити журналісти. І такі котирування багато про що говорять

загрузка...
Склад команди Манчестер Юнайтед 2016-2017 з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають