• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Будівництво нових доріг в Україні почнуть в 2017 році

Проблеми автодорожньої галузі – болюча тема для України. Нещодавно глава Міністерства інфраструктури країни Володимир Омелян заявив, що до осені відомство направить у Верховну Раду пакет законопроектів. У них будуть розглядатися основні напрямки будівництва нових доріг. Міністерство розраховує на активну підтримку депутатів і отримання в 2017 році Дорожнього фонду. Він гарантує стабільне фінансування галузі та можливість розпочати будівництво нових автомагістралей.


Фінансування дорожнього будівництва в 2017 році


За словами Володимира Омеляна, на відновлення доріг і розвиток галузі виділено 19 мільярдів гривень. Про повномасштабне будівництво автомагістралей з весни 2017 року розповів на брифінгу прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він гарантував, що тендери на закупівлю матеріалів будуть здійснюватися публічно, а роботи будуть фінансуватися з коштів держави та Світового банку.


Будівництво нових доріг в Україні почнуть в 2017 році


Розробляти стратегії будівництва будуть кращі фахівці галузі. Прем'єр акцентував увагу на тому, що першочерговим завданням є спорудження двох основних коридорів: з півночі на південь і з заходу на схід. Вони забезпечать комфортне і безпечне пересування українців, а також умови для міжнародних транзитних перевезень.


Стан українських доріг


Сьогодні в Україні ведуться ямкові ремонти доріг і планується реконструкція проблемних трас. Витрати на ці роботи складуть близько 4 млрд гривень. На прес-конференції Гройсман висловив надію, що коштів, які держава може виділити на реконструкцію і будівництво нових магістралей буде достатньо, і в Україні з'являться нові дороги високої якості.


Будівництво нових доріг в Україні почнуть в 2017 році
Вперше за довгий час українські дороги будуть не латати, а будувати

Найгірші дороги знаходяться на Заході і Півдні України. «Укравтодор» назвав десять найбільш проблемних ділянок. Сюди увійшли напряму «Тимково-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка»; «Одеса-Рені»; «Львів-Радехів-Луцьк»; «Чугуїв-Мілове»; «Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів»; «Одеса-Вознесенськ-Новий Буг»; «Дніпро-Миколаїв»; «Львів-Самбір-Ужгород»; «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв»; «Кіровоград-Платоново».

загрузка...
Будівництво нових доріг в Україні почнуть в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають