• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні

Кожен рік рано чи пізно закінчується. І саме грудень стає періодом, коли ми підводимо підсумки минулого року, з нетерпінням чекаємо настання новорічних свят вирушаємо на пошуки подарунків для рідних і близьких. Грудень – це напружений час на роботі, адже за підсумками трудового року керівництво нараховує премії, підвищує оклади і роздає нові посади. Крім того, це один з найбільш довгоочікуваних місяців для маленьких українців, адже саме у грудні до них приходить добрий Святий Миколай, обов'язково одаривающий діточок подарунками в нагороду за гарну поведінку.


Календар вихідних в Україні за грудень 2017


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі Снідом


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні
Червона стрічка — символ боротьби зі Снідом

СНІД – страшна хвороба, названа чумою 20 століття, яка, незважаючи на всі досягнення сучасної науки і прогрес у методах лікування, так і залишається непереможним захворюванням. Статистика свідчать, що рахунок цієї хвороби перевалив за мільйони загублених життів, а її поширення викликає у світової спільноти глибоку тривогу.


Щоб поширити знання про методи захисту від вірусу, тридцять років тому співробітниками Загальносвітової програми по боротьбі зі Снідом Джеймсом Бунном і Томасом Неттером була висунута ініціатива створення і проведення такого дня. Щорічно 1 грудня по всьому світу проходять акції, спрямовані на те, щоб якомога більше людей дізналося про цю загрозу з метою захисту себе і своїх близьких. Символом цього дня є червона стрічка, як знак взаєморозуміння і солідарності.


9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні


Ініціатива створення такого дня була висунута ООН у 2003 році, коли підписали Конвенцію щодо протидії корупційним проявам. Цей документ зобов'язав підписали його держави проголосити хабарництво, розкрадання бюджетних коштів і відмивання грошей кримінальним злочином. Дана міра характеризується особливою важливістю для країн, в яких висока корумпованість владних структур завдає шкоди національному добробуту і не дає розвиватися бізнесу .


10 грудня – Всесвітній день футболу


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні
День улюбленої гри мільйонів людей відзначають 10 грудня

Фанати футболу мають свій власний свято, яке проходить 10 грудня кожного року! Дана ініціатива була висунута ООН, щоб віддати шану цьому популярному виду спорту, який є не тільки грою, але і спосіб життя. Цікаво, що перші відомості про футбол дослідники виявили ще в літописах стародавнього Китаю, що належать до 2 століття до нашої ери. В ті часи це була військова гра, яка проводилась між воїнами для підтримки форми і розвитку витривалості.


Інші історичні відомості говорять про те, що предком футболу була саксонська гра, яку навряд чи можна було назвати забавою. Справа в тому, що у войовничих та агресивних саксів був звичай штовхати голови повержених ворогів. Крім того, історики кажуть, що в подобу футболу грали греки, а потім і римляни в період, який датують 2 століттям до нашої ери. На сьогоднішній день ця гра б'є всі рекорди популярності, а світові чемпіонати приковують до телеекранів увагу мільйонів уболівальників по всьому світу.


14 грудня – День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні
Данину пам'яті ліквідаторам чорнобильської аварії віддають 14 грудня

В цей день Україна згадує тих, хто ціною власного здоров'я боровся з катастрофічними наслідками вибуху атомного реактора на ЧАЕС. Саме 14 грудня 1986 року було зроблено оголошення, що саркофаг, зведений над аварійним реактором, введений в експлуатацію. З цього приводу всі, хто брав участь у ліквідації зібралися разом, відзначаючи першу перемогу в цій нелегкій боротьбі. Пам'ятна дата повинна нагадати про подвиг, який звершили рятувальники заради нашого майбутнього.


19 грудня – День Святого Миколая


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні
Слухняні діточки під подушкою виявлять подарунки від Святого Миколая

Це свято виникло приблизно у 345 році від Різдва Христового як нагадування про дні, коли один з найвідданіших послідовників вчення Ісуса був покликаний на Небеса. Микола проживав у древньої Лікії і був єпископом місцевої церкви. Сам він походив з заможної родини, але всі свої кошти та сили спрямував на те, щоб піклуватися про знедолених.


Великий благодійник користувався величезною повагою пастви і уславився надзвичайно доброю і чуйною людиною, у якого для кожного перебувало ласкаве слово розради. Святий був особливо ласкавий до дітям, оберігаючи їх від зла і спокус навколишнього світу. До цих пір Святий Миколай вважається покровителем всіх малят. В Україні він виконує ті ж функції, що і Дід Мороз чи Санта-Клаус. В ніч на 19 грудня він ходить по домівках, нагороджуючи слухняних дітей подарунками, які залишає під подушкою.


25 грудня – Католицьке Різдво


Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні


Католицтво має в Україні величезна кількість послідовників, тому не можна не згадати про світлому святі Різдва Христового за католицьким календарем. Це свято, що нагадує про чудесну подію – народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Це свято належить до категорії найдавніших релігійних урочистостей. Перші згадки про святкування Різдва можна знайти у джерелах, що датуються 4 століттям нашої ери.


У католиків Різдву передує п'ять передсвяткових днів. Свято починається з вечора 24 грудня, до якого всі віруючі дотримуються суворого посту. На Святий вечір, Святвечір, обов'язково їдять коливо – варені з медом зерна пшениці або ячменю. Пост закінчують в момент, коли на небосхилі засяє перша зірка, що знаменує те, що Ісус народився.


Віруючі в цей день обов'язково відвідують три служби, що символізує народження Спасителя в лоні Бога, Богоматері і в душі кожного з нас. З 13 століття з'явився і швидко поширився звичай ставити в храмах різдвяні ясла. Обов'язковою католицькою традицією є розпалювання особливого різдвяного поліна, а урочиста трапеза починається з ламання хліба – прісних облаток, освячених під час Адвенту.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в грудні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають