• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 - рік вдови чи вдівця: чи правда це і чи можна одружуватися в цей час?

Найчастіше роком вдови чи вдівця в народі називають перший і другий роки, наступні за високосним. Це обумовлено тим, що високосний рік прийнято вважати важким періодом, обіцяє нещастя і катаклізми, у тому числі з безліччю людських жертв. Якщо звернутися до офіційних даних, то можна переконатися, що високосний рік дійсно нещасливий — історія сповнена потрясінь, прив'язаних до певних часових періодів. Але як це впливає на статус 2017 року, і чи можна в цей час одружуватися


Що рік високосний нам готує


Давайте коротко ознайомимося з історичними фактами. У високосному 1905 році під час Революції загинули десятки тисяч людей, і стільки ж було поранено. Це були вбивства на політичному та релігійному ґрунті, що сталися під час придушення антиурядового повстання і в період єврейських погромів.


2017 - рік вдови чи вдівця: чи правда це і чи можна одружуватися в цей час
Високосний рік часто супроводжувався історично значущими подіями

1917 рік був високосним. В цей час тривала Перша світова війна, в Росії почалася Лютнева революція, а за нею – Жовтнева революція, в ході яких впала велика Російська Імперія. У той рік кількість жертв обчислювалося мільйонами, а вдів та вдівців залишалися десятки тисяч. У 1937 році близько мільйона людей померли в Гулагу. У високосному 1941 року гітлерівська Німеччина напала на СРСР. А вже через 4 роки сталася ядерна бомбардування Хіросіми і Нагасакі.


Високосний 1965 рік поклав початок військової операції у В'єтнамі. В 2004 в Україні відбулася Помаранчева революція. В 2008 році – війна в Південній Осетії, масові заворушення в Греції і розгул піратства в Сомалі. У 2012 році конфлікт у Сирії переріс у громадянську війну. Жертви в ці роки обчислюються мільйонами. Залишаються сиротами діти, а сотні тисяч жінок і чоловіків втрачають близьких і рідних. Ось чому рік, наступний за високосним, був названий «роком вдови», а другий рік після високосного – «роком вдівця».


Прикмети року вдови і року вдівця


Згідно з народними прикметами, людям, що вступили в шлюб в цьому році, судилося овдовіти. Але давайте розберемося, чи так це насправді. Багато пар бояться високосного року, вважаючи його нещасливим. А самі забобонні з них побоюється ще й двох наступних років, боячись втратити подружжя в молодості. Вважається, що одного з подружжя, які вступили в шлюб в перші два роки після високосного (тобто в 2017 і 2018 році), спіткає рання смерть.


2017 - рік вдови чи вдівця: чи правда це і чи можна одружуватися в цей час
Рік вдови пов'язаний з неприємними, але нічим не обґрунтованими забобонами

Однак будь-якої статистики, покликаної підтвердити або спростувати цей факт, на сьогоднішній день не існує. За запевненнями співробітників Рагсу, що бажають вступити в шлюб в рік вдови чи вдівця нітрохи не менше, ніж в інший час, так як молодятами рухає любов, а не забобонні страхи і побоювання. До того ж, як відомо, 2017 буде роком Півня.


Згідно з прикметами, Півень — птиця сувора і вимоглива, так що шлюби, ув'язнені в 2017 році будуть міцними і консервативними. У сім'ях буде панувати порядок і взаємоповага, а до сімейних обов'язків всі члени сім'ї підійдуть з повною відповідальністю. Головне, щоб весілля було проведено з урахуванням всіх традицій — не бійтеся здатися старомодними.


Любові всі віки покірні!


Як бачите, хоча 2017-й і вважають роком вдови, за всіма прикметами цей рік обіцяє міцні шлюби з хорошими сімейними традиціями і цінностями. А вдовою або вдівцем, на жаль, стають в різні роки. Вступаючи в шлюб і створюючи сім'ю, необхідно спиратися насамперед на взаємні почуття любові і довіри, а не керуватися забобонними страхами і прикметами. Якщо вірити всім забобонам, побоюватися високосного року вдови чи вдівця і так далі, можна назавжди залишитися, як мовиться, в дівках.


2017 - рік вдови чи вдівця: чи правда це і чи можна одружуватися в цей час
Дотримуйтесь бажанням свого серця, не зациклюючись на поганих прикмет!

Вважається, що 2017 – рік вдови, 2018 – рік розлучень, 2019 – рік зрад, 2020 – знову високосний рік, потім слідують рік чорної тещі, рік рогоносця, рік вдівця, рік ненародженої дитини, рік безгрошів'я, рік алкоголіка, рік стерви — і так далі до нескінченності. Любіть один одного, створюйте сім'ї і будьте щасливі. А на всі погані весільні прикмети дивіться крізь пальці – їх придумали закоренілі холостяки, щоб в ЗАГС не ходити.

загрузка...
2017 - рік вдови чи вдівця: чи правда це і чи можна одружуватися в цей час?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають