• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар зачаття 2017. Сприятливий дні для зачаття у 2017 році.

Місячний календар зачаття 2017. Сприятливий дні для зачаття у 2017 році.


Місячний календар зачаття 2017 має дуже велике минуле, але при цьому він ні крапельки не застарів і стає все більше популярним в сьогоденні. Важко заперечити, так як саме місячним календарем користуються городники та садівники, крім того, сучасні дівчата навіть походи до перукаря погоджують з показаннями місячного календаря. Однак дуже популярним останнім часом вважається використання місячного календаря для того щоб завагітніти. Ні, не дивуйтеся, це не казки. Імен ос допомогою місячного календаря багато жінок планують вагітність. Для тих хто ще не вийшов заміж хороші дати для весілля в 2017 році .


Така популярність використання місячного календаря пов'язана з тим, що людина перебуває під величезним впливом фаз, в яких перебуває місяць.


Так, багато фахівців вважають, що найбільш сприятливими днями для зачаття вважаються дні зростаючої місяця. Проте фахівці попереджають, що варто виключити перший і останній день цього циклу, так як вони наповнені негативними властивостями. Крім того, фахівці говорять про те, що не варто планувати вагітність на дні молодика і повного місяця , так як вони також наповнені негативною енергетикою. Крім того, астрологи попереджають, що самими негативними днями для зачаття вважаються дні місячного або сонячного затемнень, а також два наступних дня після цієї події, так як вони принесуть тільки негативну енергетику.

Місячний календар зачаття 2017. Сприятливий дні для зачаття у 2017 році.


Відзначимо, що всі астрологи вважають сприятливими днями зачаття, так звані плодовиті дні, які настають у момент, коли Місяць при своєму русі знаходиться в таких сузір'ях, як Лев, Телець або Рак. Якщо ви бажаєте завагітніти, то можете сміливо говорити про те, що все вийде, так як зачаття відбудеться, і дитинка народиться здоровим і в строк. Якщо ж ви вирішите зачати дитину тоді, коли Місяць в русі е увійде в сузір'я Скорпіона, то вам варто знати, що дитина має всі шанси народитися слабким і є всі шанси, що з поганою імунною системою або недоношеним. Крім того, діти, зачаті під сузір'ям Скорпіона, дуже часто страждають від проблем із сечостатевою системою в дитинстві, а також він перебуває у групі ризику щодо інфекційних захворювань.


Проте популярність місячного календаря для планування вагітності полягає і в тому, що з його допомогою можна планувати навіть стать майбутнього малюка. Планування статі дитини відбувається за наступним методом. Всі знаки зодіаку року поділяють на «чоловічі» і «жіночі».


«Жіночими» знаками зодіаку вважаються сузір'я Риб, Дів, Скорпіонів, Тельців, Козерогів і Раків, тобто ті знаки, які відносяться до стихії Води і Землі.


До «чоловічим» сузір'ях відносять сузір'я Лева, Овна, Близнюків, Терезів, Водолія і Стрільців.


Тобто, сіли ви хочете хлопчика, то вам необхідно задуматися про зачаття дитини у «чоловічі» знаки Зодіаку. Якщо ж ваша мрія мати дівчинку, то задуматися про зачаття вам необхідно в «жіночі» знаки. Крім того, астрологи відкривають кілька таємниць. Так, вони говорять, що якщо мати на собі прикраси з срібла (а срібло є символом Місяця), то процес зачаття пройде ще більш сприятливо.


Сприятливі дні для зачаття у 2017 році


Місячний календар зачаття 2017. Сприятливий дні для зачаття у 2017 році.


Місячний календар вже повністю написаний для 2017 року, і тому вашій увазі представлено сприятливі дні для зачаття у 2017 році. Отже, 1-й день 2017 року за місячним календарем є сприятливим для зачаття дитини, а 2-й — для зачаття дівчинки. 3-й день не рекомендується використовувати для зачаття дитини, оскільки дитина, яку зачали в цей день, буде надмірно активна і некерована. Астрологи рекомендують в 4і 5 день взагалі відмовитися від сексу. А ось дитина, яку зачнут в 6-й день, проживе дуже довго, а дитина 7-го дня буде схильна до брехливості. Діти, яких зачнут на 10 і 11 дні будуть дуже успішними, а той, кого зачнут на 12-й день, схильний до аскетизму. Діти, яких зачнут в 13 і 14 дні будуть улюбленцями долі, а також дуже щасливими людьми. А ось 15 день астрологи рекомендують не використовувати для зачаття дітей. 16-й день подарує світу простих і спокійних дітей, а ось 17-й день варто присвятити дружині, так як у цей день зірки допоможуть вам подолати труднощі і знайти спільну мову з партнером. У період з 18 по 28 день можна сміливо думати про продовження роду, так як діти цього періоду будуть мати безліч позитивних рис характеру. А ось 29 день краще все-таки минути. Дитина, яку зачнут в 30-й день, буде дуже розважлива.


Крім того, астрологи вважають сприятливими днями зачаття 15-й день після місячних і 3 дні до і 3 дні після цього. Також астрологи говорять і про таку закономірностьі, при якій до уваги береться кількість років жінки. Якщо на момент її зачаття виповнилося парна кількість місяців, то в парні місяці є ймовірність зачати дитину жіночої статі.


Місячний календар зачаття 2017 має дуже великий вплив на жінок, які планують вагітність, так як дозволяє вибрати стать дитини і навіть основні риси характеру, що в наш час дуже важливо.

Цікаво по темі:
загрузка...
Місячний календар зачаття 2017. Сприятливий дні для зачаття у 2017 році.
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають