• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Китайський новий рік 2017 року за китайським календарем. Дата. початок і кінець

Китайський новий рік 2017 року за китайським календарем. Дата. початок і кінець


Новий рік є найголовнішим святом не лише для жителів нашої країни, але і всього світу, причому в кожному куточку земної кулі по-своєму ставляться до цієї дати. Не став винятком з цього списку і Китай, де традиції і звичаї, складалися і формувалися протягом 2000 років. Варто сказати, що китайський календар трохи відрізняється від звичного для нас європейського календаря, так як має ряд своїх особливостей. Запитаєте чому? Головна відмінність полягає в тому, що обчислення початку нового періоду визначається згідно з положенням такого небесного тіла, як Сонця і супутника Землі-Місяця.


Дата. Початок і кінець.


Китайський новий рік 2017 року за китайським календарем. Дата. початок і кінець


Якщо говорити про точну дату початку нового 2017 року за цим календарем, то вона вже відома і встановлена.

Іншими словами китайський новий рік 2017 рік за китайським календарем настане 28 січня, і триватиме аж до 15 лютого 2018 року.


Як відомо цей 2017 рік пройде під владою такого символу, як Вогненний Півень. Якщо вірити китайським гороскопом, то це везіння в цьому році буде на стороні креативних і творчих людей, які просто не вміють сидіти, склавши руки на одному місці. Варто відзначити, що вогненний півень вважається самою цікавою твариною в Китаї і головним його кольорами є червоний відтінок. Але, не дивлячись на успішні прогнози, рік буде характеризуватися невеликою нервозністю, так як Півень вважається твариною з досить імпульсивним характером і темпераментом. Саме Півень буде сприяти значним і серйозним змінам у соціальних і політичних сферах. Чи Так це насправді, покаже час, а нам залишається лише чекати з великим нетерпінням настання 2017 року.


Звичаї та традиції в Китаї.


Китайці – це народ, який з великим трепетом підходять до святкування цього свята. Адже навіть мудреці і мислителі. Які живуть відлюдниками і далеко від людей занурюються в прості людські радості і чекають настання Нового року. Саме тому тут намагаються дотримувати всі традиції і звичаї які дійшли до нас ще з давніх часів. Які ж з них можна назвати самими цікавими і навіть незвичайними?Ніч напередодні свята прийнято проводити зі своїми рідними і близькими, весело проводячи в колі улюблених людей.

В цю ніч не прийнято лягати спати взагалі. Якщо вірити існуючим повір'ям, біди і нещастя намагаються залишитися в будинку, а неспання господарів допомагає вигнати їх з дому.

Не можна перед святом купувати нове взуття і відвідувати перукаря. Запитаєте чому, і що може трапитися? Все просто, можна просто залучити і принести невдачу в свій будинок.

Китайський новий рік 2017 року за китайським календарем. Дата. початок і кінецьОбов'язкове прибирання. Адже саме чистий і прибраний будинок привертає увагу доброго духа, а житло, що залишився брудним і в пилу є хорошою здобиччю для злих духів. Також вважається, що прибирання будинку здатне нівелювати негативну енергію і звільнити місце для хороших подій.

Старі і непотрібні речі краще всього викинути або віддати тим людям, які їх потребують найбільше. Прийнято вважати, що такі старі, пошарпані і абсолютно непотрібні речі здатні просто віднімати життєві сили і енергію.

На новорічних канікулах потрібно повністю звільняти підвіконня, тим самим відкриваючи шлях сонячного світла, а, отже, позитивної енергетики.

Кожна сім'я просто зобов'язана випустити в повітря кілька гучних і яскравих салютів, причому це не данина моді, а звичай, який своїм корінням сягає у глибоке минуле. Ще в древні часи китайці зустрічали свято шумом і палаючим факелом, тим самим лякаючи і відганяючи злих духів від своїх рідних і близьких людей.

Прикраси обов'язково повинні бути червоного і жовтого кольору. Чому? Відповідь проста, так як злі духи не люблять яскраві і життєрадісні відтінки і кольори, вони викликають у них страх.


Говорити про звичаї і традиції у Китаї можна ще дуже довго, але на новий 2017 рік жителі постараються максимально дотримуватися їх, не випустивши не одну дрібницю і деталь. Китайці вірять, що саме такі обряди врятують будинок і сім'ю від ворогів і недоброзичливців, а, значить, щастя і удача не залишать їх у цьому 2017 році.

Цікаво по темі:
загрузка...
Китайський новий рік 2017 року за китайським календарем. Дата. початок і кінець
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають