• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар 2017 по місяцях

Місячний календар 2017 по місяцях


Місячний календар 2017 року по місяцях – це календар, в якому вказана така інформація, як місцезнаходження Місяця щодо зодіакальних сузір'їв, всі фази Місяця і їх точні дати і час і багато іншої важливої та корисної інформації, яка може дуже допомогти кожному, і стати в нагоді, якщо навчитися правильно і вміло користуватися всіма цими сведеньями. У багатьох відразу виникає цілком логічне і нормальний питання – в чому, і в яких справах можуть стати в нагоді знання про фази Місяця? Тут можна знайти безліч відповідей і застосувань, наприклад, стрижка волосся, дієта, рекомендації для садоводника і городника.


Ще з давніх часів відомо, встановлено і доведено, що саме Місяць, яка є супутником Землі, чинить на неї істотний і серйозний вплив, і часом не найсприятливіший і благополучне. З чим це пов'язано? Відповідь дуже проста і, напевно, добре знайомий кожному ще зі шкільних років, так як людський організм на 70% складається з води, а Місяць, у свою чергу, безпосередньо впливає на припливи і відливи на Землі, а, отже, і на наш організм теж. Варто зазначити, що сьогодні в 2017 році, незважаючи на вік комп'ютеризації, люди на всі 100% вірять і довіряють місячним календарем і з великою упевненістю вважають, що успіх у багатьох справах і починаннях це повністю заслуга цієї інформації.


Опис і характеристики місячного календаря.


Місячний календар 2017 по місяцях


Якщо більш детально вникнути в поняття місячного календаря, то воно являє собою докладний циклічне опис змін чотирьох основних фаз Місяця, кожна з яких має своє значення та вплив. Також в календарі представлена інформація щодо сприятливих і несприятливих днів, а те, коли і які справи краще всього починати або ж, навпаки, варто трохи почекати і почекати. Для тих, хто не знає, то місячний місяць складає і включає в себе 29-30 діб, причому ці добу не завжди рівні і однакові по тривалості, як на Землі. З чим це пов'язано? Вчені пояснюють цей факт тим, що справжній місячний цикл дорівнює 295 сонячних днів, тому ця інформація виявиться дуже корисною і потрібною кожному.


Календар по місяцях.


Як стверджують багато вчених, місячний календар має своє визначене і конкретне вплив на людину, його життя та діяльність, а також на вчинки і поведінку. Для того щоб зрозуміти і правильно визначити, коли сприятливий, а коли і несприятливий день, необхідно правильно обчислити початок місячного року. Але, напевно, кожен розуміє, що назвати точну дату початку місячного 2017 року досить важко і просто неможливо. Чому? Все просто, ця дата випадає і потрапляє на проміжок з 21 січня по 19 лютого.

Як відомо, місячний рік складається з спеціальних циклів і фаз, які в свою чергу починаються в новолуння і закінчуються повним місяцем.


У свою чергу ці цикли можуть бути повними і неповними, і саме неповні цикли трактуються як несприятливі дні.


Якщо говорити про місячному місяці, то він включає в себе місячні дні, тривалість якого може бути абсолютно різна від декількох годин до цілих земних діб. Як встановили і довели астрологи, саме ці проміжки здатні впливати на людину. Як?Сприятливі дні. У місячному календарі 2017 року, це 3,7,12 16,24 і 28 день, так як в цей період часу позитивна енергетика в кілька разів посилюється, а, значить, все задумане обов'язково вийде і здійсниться.

Несприятливі дні. В основному це 4,18 і 26 день. Як правило, в ці дні людина більшою мірою відчуває нездужання, втома, дратівливість до всього, що відбувається і навколишнього.

Місячний календар 2017 по місяцях
Нейтральні дні, які випадають на 8,11,14 19,20 і 25 числа.

Сатанинські дні представлені такими числами в календарі, як 9,15,23 29. Як стверджують астрологи, саме в ці дні відбувається зміна фаз, тому енергетика піде на спад, а нові справи краще не починати, так як нічого з цього не вийде.

Як видно, точне знання місячних особливостей, які відображаються в календарі зрозумілою і простою мовою допоможуть у вирішенні багатьох проблем, додадуть додаткової впевненості та наснаги в нових починаннях, а також стануть добрими порадниками і подсказчиками. Головне, правильно користуватися і трактувати всі відомості.

Цікаво по темі:
загрузка...
Місячний календар 2017 по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають