• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Весняні канікули 2017 навчального року

Кожен рік, не встигає сніг розтанути, учні від молодших класів до старших з нетерпінням чекають початку весняних канікул. Канікули – чудовий період, коли можна ненадовго заховати шкільні книжки подалі і вдосталь насолодитися нехай і не довгою, але свободою від зубріння, писанини і нескінченного повторення матеріалу.
Саме тому, з самого першого дня весни практично кожен школяр мріє скоріше почути від вчителя заповітні слова: «До зустрічі через тиждень». Дана стаття розповість Вам про весняних канікулах 2017 .

Коли будуть весняні канікули у навчальному році 2017


Для того, щоб можна було відповісти на питання «коли будуть весняні канікули у школах» потрібно розібратися в системі формування шкільного календаря.
В навчальних закладах, як відомо, існує дві різні системи навчання:

 • по триместрах;

 • по чвертях.


 • Якщо шкільний навчальний заклад обирає триместровую систему навчання, то школярі вчаться з вересня по травень таким чином: п'ять тижнів навчання і один тиждень канікул. У такому разі весняні канікули розпочнуться 5 квітня, а закінчаться 11 квітня.
  Весняні канікули 2017 навчального року

  При виборі школою графіка навчання по чвертях, то для школярів встановлюється наступний табель канікул:

 • осінні канікули : заключні дні жовтня – перший тиждень листопада;

 • зимові канікули: останні дні грудня – десять днів січня;


 • для першокласників та учнів корекційних класів передбачена додаткова канікулярна тиждень;

 • весняні канікули: тиждень в кінці березня;

 • літні канікули: три місяці з червня по серпень.


 • В такому випадку, шкільні канікули у весняний період розпочнеться 27 березня, а завершаться 3 квітня.
  Варто зазначити, що єдиних законодавчих норм, які б встановлювали дати і терміни проведення канікул , не існує. Адміністрація кожної школи самостійно складає графік відпочинку для школярів. Тому, дати весняного відпочинку в різних школах можуть різнитися.

  Необхідність і важливість весняних канікул  В першу чергу, весняний відпочинок всім школярам треба надавати у вигляді впливу на незміцнілі організми хлопців авітамінозу і нестачу сонячних променів. Також не можна скидати з рахунків і загальний психоемоційний підйом у зв'язку з приходом теплої пори.
  Навесні, коли ласкаве сонце все більше починає пригрівати землю, природа пробуджується від зими, а навчальний рік повільно, але впевнено підходить до кінця, весняні канікули дають школярам можливість трохи перепочити та набратися сил для вирішальних тижнів навчального року з величезною кількістю контрольних робіт і всіляких тестів.

  Що робити на весняних канікулах


  Коли настають весняні канікули, однією з головних проблем мільйонів батьків стає тема – чим зайняти своє чадушко в період його відпочинку від школи. Дорослі намагаються робити все необхідне, щоб їх дитина відволікся від повсякденних проблем, розслабився, отримав нові сили для подальшого навчання.
  Випускники та учні дев'ятих класів можуть використовувати цей час з розумом – не втрачаючи дорогоцінного годин, краще підготуватися до ЗНО і ДПА. Та й інші учні, за цілу весняну тиждень, можуть здорово підтягти «хвости» і засвоїти матеріал, який, з якихось причин, не вийшло зрозуміти.
  Весняні канікули 2017 навчального року
  Звичайно, займатися дитина може лише в тому випадку, якщо відчуває в собі сили вчитися, а не присвятити цей час відпочинку. Правильніше не перенапружуватися і не перевантажувати стомлений розум заняттями, адже весняні канікули для того і дано, щоб учні в повній мірі відпочивали від навчання. Можна кожен день виконувати шкільні завдання, але зовсім потроху.
  Краще не планувати на цей період тривалі поїздки, які передбачають зміну клімату. Набагато корисніше для дитини буде спокійний відпочинок, без зайвих переживань і стресів. Доцільним буде дотримуватися того ж режиму дня, який був у школяра до цього.
  Свіже повітря під час весняних канікул повинен бути з надлишком, а фізичні навантаження – помірними. В залежності від погодних умов, можна кататися на санках і лижах, якщо весна все ще снігова; або ж згадати про простих прогулянках або роликах, якщо весна достатньо тепла і балує школярів погожими днями.
  загрузка...
  Весняні канікули 2017 навчального року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають