• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Літні канікули 2017 навчального року

Час повільно, але невблаганно рухається вперед, залишаючи позаду прожиті дні, тижні, місяці. Не встигнуть школярі озирнутися, як вже зовсім скоро продзвенить останній у навчальному році 2016-2017 дзвінок. На шкільному подвір'ї збереться урочиста лінійка, будуть вимовлені зворушливі промови і, нарешті, почнуться літні канікули 2017 .
Канікули чудові тим, що в цей час хлопці можуть присвятити не прикладів, вправ і всіляких завдань, а тому, що їх насправді цікавить.
Хтось, можливо, захоплюється футболом, волейболом, скейтбордингом, катанням на роликових ковзанах та іншими спортивно-розважальними хобі. Що ж, тепер у дітей буде для цього достатньо часу!
Однак далеко не кожен школяр закине в день останнього дзвоника портфель куди подалі і не згадає про навчання до самої осені. Учні дев'ятих класів та випускники одинадцятих не можуть дозволити собі розслабитися ще деякий час, адже в одних попереду ЗНО 2017 інших чекає ДПА 2017 .

Коли почнуться літні канікули в 2017 році


Влітку, втомленим за навчальний рік, дітям покладається величезний відпочинок. Адже, вже з першими сонячними променями, які несуть в собі тепло, радість, навчання учням дається насилу. Що вже говорити про те часу, коли на шкільний двір прийде спекотне літо! Тут уже зовсім не до рівнянь, правил, теорем і іже з ними.
Літні канікули 2017 навчального року
Так склалося, що останній дзвінок практично у всіх школах дзвенить в останню п'ятницю травня місяця. У 2017 році остання травнева неділя припадає на 26 число, значить літні канікули розпочнуться 27 травня, у суботу.
Тривалість літнього відпочинку становить три місяці – червень, липень і серпень. За цей час учні молодших класів і старшокласники набираються сил для нового навчального року, який починається традиційно першого вересня.
У 2017 році День знань настане у п'ятницю. І відразу за цим підуть два вихідних – зайвий ковток свободи, коли можна всмак відіспатися перед напруженими навчальними буднями.

Поради батькам, чиї діти вирушають на літні канікулиПротягом навчального року всі учні з нетерпінням чекають настання літніх канікул, щоб позбутися, нарешті, від школи і домашніх завдань. Шкільні канікули складають досить важливу частину життя учня, нехай і дуже маленьку.
І саме цієї пори року хлопці чекають з величезним бажанням, при цьому школа може набриднути їм настільки, що літній відпочинок представляється нагородою за місяці мук за шкільною партою.
Як зазвичай буває, батьки беруть відпустку в літній час, щоб провести зі своїми дітьми весь вільний час. Вся сім'я живе передчуттям цієї чудової пори. Здається, що саме тоді вони, нарешті, «заживуть»!
Але, насправді, такий підхід до настільки маленької частини сімейного життя, в корені неправильний. Не варто весь навчальний рік думати про те, як саме сім'я буде відпочивати влітку. Психологи впевнені, що внаслідок цього, як діти, так і дорослі, можуть отримати сильний стрес, якщо їх райдужні очікування не виправдають себе.
Літні канікули 2017 навчального року
Частенько трапляється так, що школярі уявляють собі канікули у вигляді маси вільного часу, пори, коли вони будуть надані самі собі і робити все, що захочуть.
Якщо ж замість цього діти отримують путівки в дитячі табори (нехай навіть і на морі), в такому випадку дітвора може навіть в якійсь мірі зненавидіти своїх батьків. Тому перед настанням канікул, краще всього провести бесіду з дітьми і уточнити, чого саме вони хочуть присвятити свій річний дозвілля.
Вкрай важливо навчити дітей радіти сьогоденню, тому, що у них відбувається тут і зараз, а не чекати безхмарного літнього відпочинку.
Безумовно, канікули необхідні, але і протягом навчальних місяців потрібно підтримувати навколо хлопців атмосферу домашнього затишку, тепла і спокою, щоб вони сприймали відпочинок як природне подія, а не як манну небесну.
загрузка...
Літні канікули 2017 навчального року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають