• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Православні церковні свята в жовтні 2017 року

Для кожної релігії важливо шанувати свої обряди і звичаї. Це робить будь-якого прихильника віри чистіше і ближче до Бога. Саме тому важливо знати, які саме православні свята святкуються в жовтні 2017 року, які правила потрібно дотримуватися, і яка легенда зробила той чи інший свято настільки шанованим.

День пам'яті Молченської ікони Божої Матері


Це свято відзначається в перший день місяця жовтня. Знаходиться ця ікона в місті Путивлі, в жіночому монастирі і є головною місцевою святинею. З'явилося зображення Божої Матері чудесним чином на болоті Молчи в день, коли тепер і святкують явище цього благословення. Бортник, знайшов її, почув розкотистий голос, який наказав на цьому місці побудувати храм на честь Богородиці. Коли люди прийшли на це місце лик святий світився божественним світлом.
Ця ікона пережила розграбування монастиря й переїзд в новий храм. Завдяки дбайливим рукам церковних служителів, вона дожила до наших днів і досі дарує людям божественну благодать.

Зачаття славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна


Православні церковні свята в жовтні 2017 року

Це знаменна подія випадає на 6 жовтня . Пророк Малахія передбачив, що перед появою Спасителя з'явиться народу його Предтеча. У підсумку палестинський священик Захарія та його дружина Єлисавета довго молилися про дитину, однак Бог не чув його молитви. Доживши вже досить похилого віку, зайшовши в церкву перед благословенням для народу, йому з'явився лик архангела Гавриїла, який пообіцяв йому дитину. Не повірив ж Захарія він змусив онеметь до народження Предтечі. Така історія виникнення цього свята.

День преподобного Сергія Радонезького


Православні церковні свята в жовтні 2017 року

Дане свято відзначається 8 жовтня . Родоначальник російського Просвітництва і Відродження. Двигун культури другої половини 14 століття, правовірний Християнин – все це опис преподобного Сергія Радонезького. Він був з самого зачаття відзначений Господом, проте у вихованні його не було поблажок. Саме тому він стільки зробив для російського народу і нашої культури в умовах послевластия татарського ярма. Заради його духовного подвигу в ім'я пам'яті про нього на 8 жовтня і призначений свято в ім'я Преподобного Сергія Радонезького.

Кончина (кончина святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова


Дата цього свята – 9 жовтня . Цей день присвячений смерті Іоанна Богослова. Він був улюбленим Апостолом Христа, любив оточуючих і мав особливо жертовний характер. Супроводжуючи всюди Ісуса, в тому числі і в дні його смерті, він був названий їм сином Божої матері. Доглядаючи за останньою до самої її кончини, він турбувався про неї кожну секунду і нікуди не відлучався з Єрусалиму.
Після смерті Богородиці, Іван відправився в малу Азію, проповідуючи християнство. Подолавши безліч смертельних небезпек він зміг написати Книгу одкровень про Апокаліпсис. Він був обранцем Господа і ніс його віру через багато труднощів. Саме тому день його кончини зведений у церковні свята.

Покров Пресвятої Богородиці


Православні церковні свята в жовтні 2017 року

Головний церковний свято осіннього місяця жовтня випадає на 14 число . В цей день, згідно з інформацією у Великих Четьях Минеях Андрія Юродивого, під час нічного чування до присутніх зійшла Велика Богоматір у супроводі Іоанна предтечі та Іоанна Богослова, а так само ще багатьох святих. У цю ніч вона подарувала храму благодать, благословила людей і людство.
У цей день святкується візит Діви Марії на грішну землю. Суть цього бачення полягала в наступному: місто, в якому молилися люди, був обложений, і явище Богоматері змусило нападників відступити. Багато суперечок йде про створення цього свята, також безліч разів це питання піднімалося на церковних і наукових конференціях. Щодо цього існує досить велика кількість версій і розбіжностей, проте всі сходяться в одному – це святий день для кожного православного християнина.

День пам'яті святих отців VII Вселенського Собору


Цей знаменний церковне свято відзначається 24 жовтня . В цей день на Вселенському Соборі вирішувалося, чи варто почитати ікони чи не потрібно підносити їх до рівня святині. Святі отці в цей час вирішили, що намальовані образи святих так само важливі для віри, а значить священні для кожного, хто вірить у Господа. Крім того в цей день було вирішено безліч інших основоположних питань віри, які згодом і регулюють життя православ'я, церковну діяльність і щоденну поведінку всіх під крилом Всевишнього.
Так само в цей день відзначається день пам'яті Собору преподобних Оптинских старців.
Дотримання православних церковних свят не просто архаїчні ритуали. Це можливість виховати дух помолитися Богу, стати добрим християнином. Пам'ятайте про Всевишнього і живіть благочестиво.
загрузка...
Православні церковні свята в жовтні 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають