• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тибетський гороскоп на 2017 рік Півня за датою народження

Тибетське астрологічне вчення — це стародавня наука, яка ввібрала в себе відомості про природні явища, закони часу і простору, кармічних втіленнях і корелляцій наших вчинків з нашим же майбутнім. Це вчення розглядає дванадцять знаків, приналежність до яких визначає рік народження людини. Чільний тотем наділяє людей рисами-домінантами, що проявляються в його характері і діях.


Цей гороскоп включає в себе кілька основних рекомендацій по досягненню гармонії з собою і оточуючими людьми, так як найважливіші тибетські вчення стосуються дружби, здорового суперництва і правильного взаємодії з ворогами, битва з якими руйнує особистість. Вірна трактування викладених рекомендацій дасть можливість поліпшити своє життя в 2017 році, виправити негативні і деструктивні особливості свого характеру і максимально розвинути сильні і позитивні якості.


Тибетський гороскоп на 2017 рік Півня за датою народження
Тибетське астрологічне вчення грунтується на впливі 12 знаків, які відрізняються від звичного нам китайського зодіаку

Яскравий повітряний змій


Роки народження: 194019521964 197619882000 2012


Особи, народжені під тотемом Повітряного Змія, відрізняються мінливістю і непостійністю натури: оптимізм і заразливе веселощі в одну мить може змінитися глибокою меланхолією і зневірою. Представники цього знака не терплять буденності – вони легко ширяють над світом, занурені в фантазії і мрії. Надмірна наївність Зміїв часто призводить до того, що їх обманюють оточуючі. Даний знак характеризується граничною відвертістю для зовнішнього світу і нездатністю переборювати виникаючі труднощі. Це яскраві особистості, яких вибиває з колії будь-яка несправедливість. При цьому вони легкі в спілкуванні і майже завжди налаштовані на позитивні емоції, що притягує до них велику кількість людей.


У 2017 році ваше життя буде нагадувати яскраве свято – вас чекає спілкування з друзями, світські заходи і всілякі розваги Проте астрологи нагадують: важливо пам'ятати про завтрашній день. Частіше згадуйте байку про бабку і мураху, щоб не залишитися біля розбитого корита в кінці року. Ви занадто легко ставтеся до життя і дбаєте лише про свій душевний комфорт, забуваючи про проблеми рідних і близьких. Станьте більш чуйним і уважним, щоб не втратити довіру важливого для вас людини.


Кобра


Роки народження: 194119531965 197719892001 2013


Люди, яким протегує Кобра, є природженими лідерами. Їх відрізняє відточене до абсолюту ораторська майстерність, організаторські здібності і харизма, тому вони можуть і вміють впливати на людей, викликаючи потрібні емоції. Кобр завжди щастить у коханні — вони практично не знають відмов, вміло викликаючи захоплення і обожнювання. Це цілеспрямовані особистості, які вміють змусити інших працювати на досягнення своїх особистих цілей. При цьому Кобри досить безкорисливі – найчастіше влада їм важлива сама по собі, а не як інструмент для особистого збагачення.


У 2017 році астрологи рекомендують Кобр стати розумніше. Природна щедрість приваблює у ваше оточення занадто багато непорядних осіб, безсоромно користуються добротою Кобри. Навчіться відмовляти у проханнях – природний альтруїзм змушує вас повністю віддавати оточуючим накопичену енергію, підриваючи своє здоров'я. Виділіть час для відпочинку, побудьте в тиші, оцініть досягнення і намітьте план для майбутніх звершень – 2017 рік сприятливий для реалізації кар'єрних цілей.


Хранитель вогню


Роки народження: 194219541966 197819902002 2014


У рік правління даного тотема народжуються рвучкі і активні особистості, які гармонійно поєднують в собі юнацький максималізм і мудрість літніх людей. Вогонь недарма вважається символом будинку і сімейного затишку — його охоронці націлені на створення сім'ї . Вони проводять багато часу в колі родичів і черпають життєву енергію з спілкування з друзями. Хранителі Вогню тонко відчувають зміни, що відбуваються в навколишньому світі, і є затятими прихильниками традиційних цінностей і моральних засад. Однак природна впертість і відсутність гнучкості заважає їм досягти внутрішньої гармонії – кінець життя вони часто проводять на самоті.


У 2017 році небесні світила говорять про необхідність стати поступливішими по відношенню до оточуючих. Представники даного тотема відрізняються зайвою догматичністю, що часто призводить до нерозуміння і сварок. Ви занадто багато часу проводите в самоті, вважаючи, що вас просто не здатні зрозуміти і оцінити по достоїнству. Станьте більш довірливим і відкритим, знайомтеся з новими людьми, щоб не пропустити своє щастя.


Джерело чистої води


Роки народження: 194319551967 197919912003 2015


Такі особи характеризуються щирістю, довірливістю і відкритістю навколишнього світу. Вони охоче сходяться з людьми, не люблять таємничості і цінують поняття вірності і честі. Людина-Джерело – один з найбільш щедрих і дбайливих представників цього гороскопа. Такі люди з радістю відкривають двері свого будинку для гостей, вони випромінюють позитивними емоціями і з задоволенням віддають енергію оточуючим. Ця людина просто не здатний нанести образу, він ніколи не зрадить і завжди протягне руку допомоги. Однак це часто призводить до того, що їм банально користуються, залучаючи до інтриги і закулісні ігри.


У 2017 році астрологи радять вам попрацювати над концентрацією і цілеспрямованістю. Розвиток даних якостей допоможе знайти гармонію, навчить відстоювати особисті інтереси і позбавить від непотрібних людей в оточенні. Медитативні практики посилять здатність до світосприйняттям. Вам не варто навчитися аналізувати, критично і мислити прагматично – тільки так ви закінчите новий рік у стані душевного миру і спокою.


Нефритова колона


Роки народження: 194419561968 198019922004 2016


Особистості, які прийшли у світ в період впливу Нефритовою колони, не зазнають великої концентрації людей. Це мислителі, філософи і відлюдники, які більше за все в житті цінують можливість усамітнення і занурення в себе. Представники цього знаку відрізняються холодною відчуженістю і зверхньо дивляться на інших людей – їм незрозумілі побутові турботи, клопоти і тривоги. Це аристократичні особистості, які практично ніколи не опускаються до бурхливого з'ясування відносин і скандалів – вони просто йдуть від конфліктів, не вдаючись до такої поведінки.


У 2017 році астрологи попереджають вас про необхідність враховувати інтереси рідних і друзів. Звичайно, представників даного знаку відрізняє самостійність вчинків і суджень, однак це не означає, що ви завжди і у всьому праві. Ваша глобальна життєва мета полягає в вивченні навколишнього світу і пізнанні його таємниць, проте ви зможете реалізувати її лише за підтримки близьких людей. Розвивайте терпимість до помилок і недоліків інших, щоб не перетворитися в абсолютного егоїста.


Металевий гонг


Роки народження: 194519571969 198119932005 2017


Із цим тотемом стародавні тибетські мудреці ототожнювали поняття лицарства і честі. Люди, народжені в період верховенства Гонгу, відрізняються особливим внутрішнім благородством – це справжні воїни, готові до кінця захищати правду. Люди-Гонги усіма фібрами душі ненавидять зрада, вони щедрі до крайності і завжди забезпечать заступництво скривдженим і ображеним. Під символом Гонгу народжуються справжні фаталісти – вони вірять у рок і відплата, а тому покірно зносять удари долі.


У 2017 році астрологи рекомендують вам частіше дозволяти собі прості людські слабкості. Безумовно, представники даного знака більшу частину часу проводять у самовдосконаленні – їм неприємні їх недоліки. Однак сила волі аніскільки не постраждає, якщо ви трохи стримуєте природний перфекціонізм. Прагнення до недосяжних ідеалів змушує вас часто розчаровуватися в собі і людях. Не прислухаєтеся до цього застереження – пропустіть свій шанс на щастя.


Озерна черепаха


Роки народження: 194619581970 198219942006 2018


Згідно з ученням тибетської астрології, це один з найбільш самодостатніх і цільних знаків. Люди-Черепахи ніколи не віддаються на волю хвиль долі — вони налаштовані на подолання життєвих перешкод. Це мудрі і цілеспрямовані особистості, які вміють використовувати будь наданий шанс, а якщо рок не відрізняється прихильністю, вони самі створюють передумови для досягнення поставлених цілей. При цьому люди, народжені в період верховенства даного тотема, відрізняються відсутністю хитрість і брехливість – вони неискушенны в закулісних інтригах, цураються пліток і підступності.


У 2017 році зірки рекомендують вам наполегливо і планомірно працювати — за всі зусилля Вогненний Півень віддасть сторицею. Однак варто попрацювати над зайвої наївністю. Вірні і добрі Черепахи щиро переконані, що всі навколишні відрізняються такими ж рисами. Це може призвести до залучення Черепах в шахрайські схеми або афери. Зосередьтеся на сім'ї і перевірених друзів, з обережністю знайомтеся з новими людьми – і 2017 рік стане для вас виключно вдалим.


Шкіряний браслет


Роки народження: 194719591971 198319952007 2019


Даний тотем розвиває потяг до містики та загадковості. Люди-Браслети відрізняються мінливим характером: сьогодні вони замкнуті і нетовариські, а завтра фонтанують оптимізмом і заражають оточуючих сміхом і веселощами. При всій самодостатності, представники даного тотема терпіти не можуть самотності – вони лякаються тиші і замкнутого простору, тому завжди знаходяться в пошуку нових друзів і є частими гостями вечірок і світських заходів. Найскладніше Людям-Браслетам вдається налагодити стосунки з протилежною статтю – вони часто невпевнені у своїх силах і воліють радше прийняти труднощі, ніж боротися з ними.


В 2017 році вам треба стати більш дисциплінованими та відповідальними. Ви постійно переключаєтеся з однієї справи на інше, що заважає досягти по-справжньому значущих результатів. Півень не потерпить такого ставлення до роботи і може серйозно покарати. Проявіть працелюбність і старанність, щоб підвищити рівень матеріального добробуту.


Чорний буйвіл


Роки народження: 194819601972 198419962008 2020


Людей, які прийшли у світ під знаком Буйвола, відрізняє небувале впертість і прямолінійність. Це виражені традиціоналісти, які звикли ходити по уторованим доріжках і ніколи не згортати перед виникаючими перешкодами. З точки зору медицини, астрології, цей символ втілює в собі внутрішню силу, невгамовну енергію і стійкість. Навколо цих упевнених і добродушних особистостей збираються люди, які потребують захисту і опіки. Люди-Буйволи трепетно ставляться до сімейних цінностей і завжди готові відстоювати інтереси своїх рідних і друзів.


2017 рік зажадає від вас більшої хитрощі та дипломатичності. Звичайно, ви звикли йти напролом до своєї мети, однак надмірна самовпевненість ще нікого не доводила до добра. Астрологи рекомендують Буйволах бути уважнішими за кермом і уникати непотрібного ризику в заняттях екстремальними видами спорту. Розвивайте внутрішню інтуїцію і ніколи не ігноруйте небезпеки, щоб не отримати проблеми зі здоров'ям.


Новий місяць


Роки народження: 194919611973 198519972009 2021


У роки правління Нового місяця в світ приходять ніжні і трепетні натури, які люблять пізнавати нове і з цікавістю дивитися в майбутнє. Однак при всій заглибленості в мрії і мрії, представники цього знаку відрізняються активністю і пристрасністю натури. Це діяльні особистості, які ніколи не сидять, склавши руки. Найскладнішою сферою для них є особисті відносини. Люди Місяця наділені суперечливістю характеру і мінливістю натури: спочатку вони готові на подвиги заради предмета пристрасті, а потім душать його невиправданої ревнощами. Але як тільки впевненість у партнері стане непохитною, люди-Місяця самі можуть почати змінювати.


У 2017 році астрологи кажуть про необхідність внутрішнього контролю. Ваші нескінченні метання призводять до безглуздих розтрат внутрішньої енергії та руйнують особистість. Варто більше довіряти другій половинці і частіше проводити час вдома – постійні відлучки і посиденьки з друзями негативно позначаються на відносинах і призводять до деструктивних конфліктів.


Спекотне сонце


Роки народження: 1950196219741986 199820102022


Особистості, народжені в ці роки, відрізняються невичерпною життєвою енергією і внутрішньою силою. Як Сонце зігріває наш світ своїми променями, так і вони здатні зігріти всіх, хто потребує підтримки та уваги. Люди-Сонце завжди оптимістично налаштовані, бадьорі і готові до звершень. Однак вони завжди ставлять у главу кута особисту свободу і рідко готові присвятити себе одній людині. В юнацтві такі особи відрізняються ідеалістичними настроями, однак з віком все частіше розчаровуються в оточуючих і стають циніками. Часто це відштовхує навіть близьких друзів.


У 2017 році астрологи радять вам налаштуватися на об'єктивність і тверезий підхід до життя. Відсутність завищених очікувань допоможе зберегти запал протягом багатьох років. Не бійтеся пов'язати своє життя з однією людиною – затишний будинок стане фортецею, за стінами якої ви зможете залишити будь-які біди й прикрощі. Пам'ятайте, що близька людина буде джерелом для поповнення енергії, яку ви так щедро роздаєте оточуючим.


Чернець у супроводі мавпи


Роки народження: 195119631975 198719992011 2023


Особистості, які народжені під заступництвом цього знаку, відрізняються життєрадісністю і легкістю характеру. Це фантазери і мрійники, які люблять веселитися і радіють кожному прожитому дню. Вони цінують друзів і спільне проведення часу, тому їх часто можна побачити на різних заходах. При всій зовнішній легковажності, люди-Ченці відрізняються вірністю, вони щирі у почуттях і не сприймають лицемірства. Ченці ніколи не проміняють міцні відносини на швидкоплинну інтрижку. Проте їх часто можна дорікнути в зайвої запальності – люди-Ченці люблять сперечатися і можуть посваритися в пух і прах за несхожості поглядів.


У 2017 році природна щирість і правдивість приверне до вас симпатію Вогняного Півня . Небесні світила говорять про необхідність скористатися наданими шансами в повній мірі. Не вовлекайтесь в деструктивні дискусії, щоб не зіпсувати стосунки з колегами і керівництвом. Астрологи рекомендують втихомирити властивий вам авантюризм – загострюється ризик серйозних грошових втрат через невиправданого ризику.

загрузка...
Тибетський гороскоп на 2017 рік Півня за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають