• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Слов'янський гороскоп на 2017 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження

В основу слов'янського гороскопу покладені язичницькі вірування. Як і астрологи західних цивілізацій, стародавні слов'яни вважали, що життя людини проходить під впливом небесних світил. Базується цей гороскоп на річному сонячному циклі – Сварожем колі, що складається з 20 тимчасових проміжків. Кожному з них сприяють певні язичницькі божества і природні сили природи. Вони виступають в як провідників між людьми і Всесвіту, наділяють людини, народженої в цей період часу, певними рисами характеру, та визначають її життєвий шлях.


Слов'янський гороскоп на 2017 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження
Давньослов'янські вірування лягли в основу гороскопу, пророкування якого можна довіритися навіть у наступаючому 2017 році

Ярило (21 березня – 20 квітня)


Бог весняного сонця наділяє людей, народжених під його заступництвом, особливо потужною енергетикою і пристрасною натурою. Такі особистості завжди дивляться в обличчя небезпеки, відрізняються рухливістю і новаторським підходом до всіх починань. Вони не люблять сидіти на одному місці, завжди прагнуть до знань і з задоволенням пізнають навколишній світ у всіх його проявах.


У 2017 році ці господарські натури будуть зайняті наполегливою працею. Смуга везіння припиниться – нові досягнення залежать не від фортуни, а тільки від ваших особистих зусиль. Астрологи застерігають від необдуманого ризику і імпульсивних вчинків – ви занадто часто керуєтеся емоціями, забуваючи про необхідність чіткого планування.


Низка проблем в особистому житті поступово зійде нанівець. 2017 рік принесе у ваше життя пристрасні почуття і численні перемоги на любовному фронті. Якщо ж ви давно перебуваєте в парі, остерігайтеся бездумної розтрати відпущеної вам Ярилом сексуальної енергії – перенесіть палкість тільки на одну людину, і він воздасть вам сторицею.


Лада (21 квітня – 21 травня)


Богиня любові і гармонії наділила своїх дітей гарними зовнішніми даними, міцним здоров'ям, благодушним вдачею і домовитостью. У таких людей лад будь-яку справу, недарма серед усіх знаків слов'янського календаря саме цей є самим великим трудівником. Чесність і відкритість людей, народжені під заступництвом Лади, завжди притягує до них оточуючих – в їхньому будинку не перестають звучати жарти, сміх і душевні розмови.


2017 рік принесе в життя цих особистостей багато змін – перспективні знайомства, далекі поїздки і світські заходи не залишать вам жодної вільної хвилини. Однак не захоплюйтеся і все-таки постарайтеся викроїти трохи часу для відпочинку в колі рідних і близьких, адже тільки з ними ви можете компенсувати енергетичні витрати.


Астрологи рекомендують дітям Лади більше займатися улюбленим хобі – є ймовірність, що воно принесе не лише моральне задоволення, але і матеріальне заохочення. Можливо, вам доведеться зробити вибір між сім'єю і кар'єрою – ваша друга половинка всерйоз замислюється про народження дітей . Якщо ви зважитеся на цей крок і підійдете до питань зачаття відповідально, небесні світила гарантують вам здорове і міцне потомство.


Леля або Летніца (22 травня – 2 червня)


Леля – дружина грізного бога-громовержця Перуна. Вона передала своїм дітям інтелект, відмінне почуття гумору, доброту і здатність схоплювати все на льоту, миттєво реагуючи на нові події та обставини. Людей, народжених під заступництвом Лелі, відрізняє цілісність натури і загострене почуття справедливості.


У 2017 році цим непосидючим і непостійним особистостям доведеться виховати в собі здатність працювати в команді. Стримайте тягу до лідерства – індивідуальні досягнення у новому році будуть означати менше, ніж колективний результат. Крім того, не так вже й погано іноді розподіляти обов'язки – колеги звикли підкидати завдання, які не відносяться до числа ваших обов'язків. Внесіть свою лепту – і вашу працю оцінять по достоїнству.


2017 рік сприяє виправданого ризику – сміливо продовжуйте розпочаті раніше проекти, але не поспішайте довіряти всім підряд. Не всяке пропозицію, яка надійде від партнерів, принесе фінансові бонуси. Довіряйте своїй інтуїції – вона вас не підведе. Особисте життя буде характеризуватися певним застоєм. Однак це тільки на краще: настав час переосмислити своє життя і цінності, які її наповнюють.


Кострома (3 червня – 12 червня)


Кострому стародавні слов'яни вважали покровителем «пролетья» – перших літніх днів, від яких залежить річний урожай. Діти Костроми наділені тонкою натурою, красномовством і любов'ю до всього прекрасного. Вони тонко відчувають будь-які зміни в космічних вібраціях і інтуїтивно розуміють навколишній світ. Однак їх зайва тяга до містики може зробити їх надто забобонними і розвинути фаталістичні настрої.


2017 рік стане для вас періодом нових звершень. Перестаньте перекладати відповідальність на рок і визначену долю. Ви можете багато чого змінити, якщо повірите у власні сили. Особливо сприятливий новий період для людей, зайнятих у творчій сфері – нові відкриття, персональні виставки або успішні вистави будуть вам гарантовані. Однак у гонитві за мрією не забувайте про необхідність заробити на хліб насущний.


У новому році астрологи застерігають вас про небезпеки стати жертвою власної легковажності. Не кидайтеся з головою в любовний вир – потрібно трохи почекати, і ви обов'язково зустрінете людину, яку по-справжньому любіть. Якщо ж у вас вже є постійний партнер, приділіть йому якомога більше уваги – душевне тепло і турбота принесуть у ваші відносини ще більше гармонії.


Додола або Частка (13 червня – 21 червня)


Додола – давньослов'янська покровителька молодих людей, яка оберігає їх таємниці та мрії. Дітей Додола відрізняє здатність залишатися наївними і молодими душею протягом усього життя. Такі особистості досить ледачі. Їх відрізняє розмірений і неквапливий підхід до будь-якої справи. Вони не терплять суєти і зайвої активності, воліючи залишатися спокійними спостерігачами, віддаючись на волю життєвих течій.


2017 рік зажадає від людей-Додол змінити звичний життєвий уклад. Вам варто витратити якийсь час і сили для самовдосконалення – нові навички та знання припадуть як не можна до речі. Ваші хороші стосунки з начальством зіграють на руку, а вчасно проявлена ініціатива принесе відчутні матеріальні блага.


Особисте життя людей, яким протегує Додола, в 2017 році переживе новий виток розвитку. Ви зможете розвинути в собі постійність і відповідальне ставлення до почуттів інших людей. Рік сприятливий для тих, хто вирішив змінити свій сімейний стан. Сміливо плануйте весільні урочистості – шлюб, укладений в 2017 році, буде виключно вдалим.


Велес або Коляда (22 червня – 22 липня)


Для давніх слов'ян Велес був одним з найбільш шанованих богів. Саме це божество забезпечувало зміну дня і ночі, приводячи в рух весь світ і визначаючи закони його функціонування. Людей, народжених під заступництвом Велеса, відрізняє схильність до магії і містики. Це споглядальні і філософські натури, які воліють жити у власному світі, подалі від мирської суєти. Діти Велеса надзвичайно прив'язані до своєї сім'ї і дому.


2017 рік буде особливо сприятливий для тих, чия професійна діяльність пов'язана з інтелектуальною працею. Ви зможете завершити розпочаті раніше проекти і серйозно зміцнити матеріальне становище. Виховайте в собі терпимість і спокійніше ставитися до недоліків оточуючих людей – схильність до ідеалізму призведе лише до розчарувань і душевного болю. Особисте життя в 2017 році буде характеризуватися стабільністю і гармонією – ваш улюблений людина як ніколи схильний до компромісів.


Купала (7 липня)


Всього один день в році проходить під заступництвом Купала. Люди, народжені в цей час, відрізняються ніжністю, простотою і багатим внутрішнім світом. Це містичні та філософські особи, які отримали особі заступництво слов'янських божеств. Вони люблять природу і дуже тонко відчувають будь-які зміни в навколишньому світі, інтуїтивно осягаючи приховані таємниці світобудови.


2017 рік розташовує людей-Купав до розміреності і планомірності. Ризик і авантюри варто відкласти до кращих часів. Проводьте якомога більше часу в колі сім'ї і близьких друзів. Реалізацію кар'єрних устремлінь можна відкласти до наступного року – в 2017 ви будете пожинати плоди минулих років і готувати основу на майбутнє.


Рік сприяє зміцненню домашнього вогнища, як в прямому, так і переносному сенсі. Якщо у вас назріла необхідність ремонту, купівлі нових меблів або машини, ви можете виділити на це потрібну суму – всі побутові справи в цей період будуть вдалими. Відпочинок краще провести разом із сім'єю, приділивши увагу своїй другій половинці і дітям.


Дажбог або Вишень (23 липня – 23 серпня)


Дажбог був покровителем рясних врожаїв, весіль та сімейного благополуччя. Діти цього божества в повній мірі наділені гордістю і самодостатністю. Вони виключно розумні й розсудливі, тому завжди займають лідерські позиції. Такі люди не йдуть на поводу у інших і не підкоряються обставинам, воліючи самостійно вершити свою долю.


2017 рік стане для дітей Дажбога часом реалізації особистих амбіцій. Проте їм варто зменшити зайву схильність до тиранії і деспотизму – це відверне від вас колег і може негативно позначитися на результатах роботи. Вам варто виховати в собі толерантність і терпимість – вислуховуйте ідеї інших людей і не тисніть на них дух ініціативи.


Представники цього знака завжди щедрі і відкривають свій будинок для широкого кола друзів і рідних. Однак будьте уважні – деякі особи просто користуються вашої щедрістю і розташуванням. Сімейна сфера не доставить вам особливого клопоту – уникайте конфліктів по дрібницях і менше обмежуйте свободу вашого партнера, щоб провести рік в гармонії.


Майя або Сівби (24 серпня – 8 вересня)


Майя – це божество, що приносить хорошу погоду, тепле сонце, благодатні дощі і стиглі плоди. Люди, народжені в цей період, відзначаються зрілої красою, чистотою помислів і природністю поведінки. Вони напрочуд лагідним і завжди готові відгукнутися на чуже горе, оточивши потребують турботою і увагою. Діти Севи надзвичайно домовиті, люблять майструвати, готувати та вишивати.


2017 рік принесе у життя цих людей довгоочікуваний період спокою – всі конфлікти і розбіжності вщухнуть самі собою. Діти Майї поринуть в мирне життя, перебуваючи у стані внутрішньої гармонії. Скористайтеся цим затишшям, щоб зайнятися самовдосконаленням – підіть на курси водіння, вивчите іноземну мову або запишіться на творчі майстер-класи. Всі навички, отримані в 2017 році, принесуть плоди в майбутньому.


Особисте життя не принесе особливих турбот – яскравих подій можна не чекати, але й негаразди обійдуть стороною. Виняток становлять лише ті представники цього знаку, які до цих пір самотні, вам варто придивитися уважніше до нових знайомих. Цілком можливий перспективний роман. Відпустку краще провести на морі або в горах, подалі від мегаполісів.


Рожаниці (9 вересня – 11 вересня)


Рожаниці панують в нашому світі тільки на три дні. Це особливі божества, які подарували нашим предкам різних тварин, наповнили води рибою, а небо – птахами. Представників цього знака відрізняє сором'язливість і скромність. Вони не дуже люблять працювати, однак якщо робота їм подобається, люди-Рожаниці здатні на виняткова працьовитість.


Представники даного знака в 2017 році повинні вийти із зони комфорту. Ви занадто звикли до того, що працюєте поодинці – вам варто відточити навички комунікабельності і подолати природну сором'язливість. Ваша наполеглива праця давно вимагає винагороди. Не бійтеся проявити ініціативу і заявити про свої досягнення, якщо сподіваєтеся на підвищення.


У 2017 році ваше особисте життя наповниться новими фарбами і бурхливими емоціями. Зазвичай вам не властиво проявляти пристрасність і імпульсивність, тому такий стан речей може вас налякати. З часом ви будете отримувати задоволення від підвищеної уваги до своєї персони і зможете подарувати своїй половинці безліч незабутніх хвилин.


Мокоша (12 вересня – 27 вересня)


Мокоша у давніх слов'ян була єдиним головним божеством жіночого роду. Вона керувала зміною природних процесів і протегувала жіночих ремесел. Діти Мокоші від природи наділені різними талантами і вміннями. Про таких людей зазвичай кажуть – майстер на всі руки! Будь-яку справу, за яку беруться ці особистості, закінчується незмінно чудовим результатом.


У 2017 році представники цього знака будуть наполегливо працювати, адже вони знають, що не можна втрачати ні хвилини, якщо бажаєш досягти матеріального благополуччя. Така тактика зіграє дітям Мокоші на руку – конкуренти залишаться далеко позаду. Особливо успішним буде рік для тих, хто зайнятий у сфері юриспруденції, займається нотаріальною практикою або працює з документами. Ваша скрупульозність дозволить уникнути будь-яких помилок.


Астрологи попереджають вас про необхідність стримати схильність до виховання близьких. Не забувайте, що в гонитві за особистою свободою ваш партнер може піти на рішучі кроки, розірвавши навіть тривалі відносини. Представники знаку Мокоші повинні стати більш гнучкими і проявити готовність до розумного компромісу.


Сварожич (28 вересня – 15 жовтня)


Сварог був для древніх слов'ян уособленням впав із неба вогню. Людей, народжених під заступництвом цього войовничого бога, відрізняє неприборкана енергія. Їх життя наповнена боротьбою, боротьбою і перемогами. Невичерпне тепло притягує до дітей Сварога велика кількість людей, що бажають знайти їх заступництво.


У 2017 році дітей Сварога чекає багатство й пошана – ви недарма так багато зусиль докладали в минулі періоди життя. Ви зможете подолати будь-які складнощі, не втручаючись при цьому в нудьгу і лінощі. Інтелект і природна спостережливість допоможуть уникнути безлічі проблем і втрат. Однак не забувайте про необхідність допомагати іншим людям – колеги, рідні і друзі будуть потребувати ваших радах і рекомендаціях.


Діти Сварога завжди оточені увагою з боку протилежної статі. Це цікаві та артистичні натури, які люблять сяяти і бути в центрі всього, що відбувається. Астрологи рекомендують зменшити егоцентризм – ви можете відштовхнути людини, який здатний зробити вас щасливим. Якщо ви перебуваєте в парі, постарайтеся не затьмарювати партнера. Пишаєтеся своїм обранцем і сміливо демонструйте це оточуючим.


Морана, Морена або Мара (16 жовтня – 1 листопада)


Божество Морена ототожнювалося у стародавніх слов'ян з життєвим в'яненням, безпліддям і смертю. Ця похмура богиня наділила своїх дітей особливою силою, міцним здоров'ям і винятковою витривалістю. Такі особи відрізняються цілеспрямованістю і безкомпромісним підходом, завжди отримуючи бажане.


Представникам даного знаку незнайоме зневіру. Вони не звикли відступати перед обличчям небезпеки і знаходять вихід з самих безвихідних ситуацій. 2017 рік принесе удачу тим, хто зайнятий на керівних постах. Колектив, що знаходиться у вашому підпорядкуванні, продемонструє чудеса працездатності, радуючи вас новими думками і свіжими ідеями.


Не забувайте про необхідність заохочувати особливо відзначилися співробітників і проявіть здатність до розуміння чужих помилок. Також в 2017 році вам варто уникати зайвих проявів ревнощів. Ваш партнер не проміняє вас на когось іншого, якщо ви самі не змусити його піти. Пам'ятайте, що сім'я є тією гаванню, в якій ви завжди знайдете розради і співчуття.


Семаргл (2 листопада – 22 листопада)


Вогняний бог Семаргл був для слов'ян хранителем домашнього вогнища. Він протегував сільському господарству і наділяв сімейні пари дітьми. Народжені під заступництвом цього знаку відрізняються загостреним почуттям справедливості. Це-справжні воїни, які ніколи не залишать без свого захисту знедолених і убогих. Діти Семаргла схильні до яснобачення і інтуїтивно осягають саму суть речей.


У 2017 році представники даного знака повинні повністю відмовитися від ризикованих авантюр і небезпечних заходів, якщо не хочуть розлучитися з особистою свободою. Не піддавайтеся на вмовляння і обіцянки небачених багатств – занадто високий ризик потрапити в руки шахраїв.


Особисте життя пройде у новому році під знаком спокою і благоденства. Рідні та близькі оточать вас турботою і увагою. Однак у відповідь ви повинні проявити не менше теплих почуттів. Якщо ви досі не зустріли свою половинку, то будьте готові – доля вже приготувала вам дивовижне романтичне пригода, здатне перерости в довгі відносини. Сімейні представники цього знаку можуть задуматися про дітей – саме час поправити здоров'я і відкласти потрібну суму грошей.


Скипер-звір (9 листопада – 22 листопада)


У період, коли світом править Семаргл на царство приходить ще один давній слов'янський бог – Скипер-звір. Це божество, згідно з давніми віруваннями, було ватажком плазунів і темних сил. Діти Скипер-звіра відрізняються загостреним почуттям небезпеки і вміють бачити темну сторону особистості кожної людини. Люди, народжені в цей час, шанують прабатьків і дбайливо зберігають традиції.


2017 рік стане для представників цього знаку періодом грандіозних особистих звершень. Ваша природна обережність і недовіра вбережуть від можливих небезпек. Ви будете бачити таємні думки оточуючих людей і завжди зможете підкорити собі обставини. Однак вам варто уникати надмірної гордині і менше розповідати про свої досягнення – в новому році загостриться ризик появи таємних недоброзичливців.


У 2017 році відкрийтесь навколишнього світу. Сміливіше вбирає нові ідеї і постарайтеся радіти змін – велика частина їх буде на благо. Люди Скипер-звіра можуть стати по-справжньому щасливими, якщо приймуть свою другу половинку з усіма її недоліками. Рік зажадає від вас уважного ставлення до організму – візьміть покладений відпустку і насолоджуйтеся незвичним періодом байдикування.


Зима (23 листопада – 30 листопада)


Під час царювання Зими в світ приходять незвичайні особистості. Їх відрізняє високий інтелект і невгамовна жага знань. У цей час народжуються наукові діячі, науковці та дослідники, які можуть відмовитися від будь-яких матеріальних благ заради служіння людству. Діти Зими – це справжні енциклопедисти, які вражають оточуючих своєю обізнаністю в будь-яких питаннях.


Представники цього знаку відрізняються наївністю, що може послужити їм погану службу. 2017 рік принесе немало бід, якщо ви так і будете довіряти кожному зустрічному. Ваше природне благородство і моральність не дозволяє опуститися до підозри у непорядності. Однак ви повинні стати трохи більш підозрілим, щоб уникнути небезпеки бути втягнутим в чужі закулісні ігри, інтриганство і підступні плани.


Особиста сфера не доставить особливих клопотів – в родині запанують мир і гармонія. Сварки залишаться в минулому, домашні нарешті навчаться відгукуватися на ваші прохання і визнають за вами право на усамітнення. Приділіть увагу дітям – в 2017 році їм може знадобитися ваша порада і авторитетну думку. Щоб не отримати проблем зі здоров'ям, утримайтеся від тривалих автомобільних поїздок як за кермом, так і в якості пасажира.


Виргонь (1 грудня – 10 грудня)


У слов'ян Виргонь була божеством, що нагадує давньогрецьку Медузу Горгону. Натури, народжені в цей період, відзначаються незалежністю, різкістю суджень, наполегливість і чуттєвістю. Це творчі особистості з бурхливою уявою. Діти Виргоні часто ліниві – їм неприємний фізична праця. Однак при цьому вони цінують комфортну і безтурботне життя, так що намагаються здобути побільше грошей всіма правдами і неправдами.


У 2017 році вам доведеться зруйнувати усталені звички. Не ризикуйте прихильністю рідних і друзів. Припиніть позичати гроші і навчитеся жити за коштами – тільки так ви зможете налагодити своє життя. Якщо ви зумієте стримати егоїстичність і лінощі, то рік стане чудовим періодом для закладення надійного фундаменту на майбутнє.


Вас чекає безліч захоплюючих поїздок, які призведуть до перспективних знайомств в особистій сфері. Ви будете оточені увагою з боку протилежної статі – користуйтеся ним з розумом і не намагайтеся крутити відразу кілька романів. В цьому випадку є ризик втратити людину, яка цінує і приймає вас з усіма недоліками.


Китоврас або Карачун (11 грудня – 23 грудня)


Бог Китоврас нагадує своїм виглядом давньогрецького кентавра – це напівлюдина-полуконь, який відрізняється мудрістю і силою, але дуже любить міцні напої. Особистостей, народжених під заступництвом цього божества, доля вважає своїми улюбленцями. Перше враження про цих людей часто може бути помилковим – при знайомстві вони можуть здатися досить грубими і похмурими, але на ділі є дотепними і приємними співрозмовниками.


У 2017 році дітям Китовраса варто стримати індивідуалізм – вчіться працювати не тільки для власного блага, але і в ім'я суспільних цілей. Не чекайте винагороди за кожен зроблений крок – все, що ви заслужили, проявиться до кінця року. Не відмовляйте в допомозі колегам — їх розташування в нагоді вам для просування по кар'єрних сходах.


Рік вимагатиме уважного ставлення до здоров'я – ви дуже схильні до депресій і частій зміні настрою. Постарайтеся менше занурюватися в похмурі думки і знайдіть відповідний спосіб розслаблення. Вам варто більше займатися фізичними навантаженнями або медитативними практиками, а не топити горе на дні пляшки. Ваша друга половинка з задоволенням розділить з вами печалі і підкаже вихід з проблемної ситуації.


Перун, Індрік або Єдиноріг (24 грудня – 20 січня)


Перун ставився у древніх слов'ян до категорії найбільш шанованих божеств. Цей величний бог наділив своїх дітей силою і мужністю. Люди Перуна в кращому своєму прояві – це сміливі воїни та захисники. Однак вони можуть впадати і в іншу крайність, стаючи запеклими бешкетниками і скандалістами. Все життя вони повинні прагнути до внутрішньої гармонії, щоб придушити прояв негативних почав.


2017 рік стане для представників цього знаку періодом підкорення нових вершин. Вся життєва енергія і внутрішня сила повинні бути спрямовані на досягнення поставлених цілей. Головне – не розпорошуватися на дрібниці, вибравши гідні орієнтири. Ви можете зайняти хорошу посаду, якщо приділите цієї мети весь вільний час.


Вам потрібно постаратися зменшити природну агресію – надто часто вона призводить до того, що ви незаслужено ображаєте близьких людей. Проявіть толератність до слабкостей вашої другої половинки і приділіть їй більше уваги, щоб уникнути скандалів і непорозумінь.


Стрибог або Кришень (21 січня – 20 лютого)


У стародавніх слов'ян Стрибог ототожнювався з бурхливим вітром. Народжені в період його головування особистості відрізняються гнучким розумом і високорозвиненим інтелектом. Діти Стрибога – це творчі натури, відкриті для нових ідей і починань. Це віддані друзі і надійні партнери, які цінують тепло і затишок рідного дому.


У 2017 році ви повинні приділити час для осягнення таємниць світобудови. Ваша легковажність і поверховість може зіграти злий жарт, звівши нанівець всі результати, досягнуті в минулому. Кар'єрна гонка повинна поступитися місцем розміреного праці. Постарайтеся накопичити сили для важливих ривків, які чекають вас в кінці року. Більше читайте, ходіть на виставки, відвідуйте театри – настав час для духовного розвитку.


Люди Кришня можуть сміливо планувати закордонні поїздки – ви будете вбирати нові враження і наситите свій розум знаннями. Особисте життя не принесе особливих тривог – для вас настане час розміреного і спокійного існування. Рік сприятливий для вступу в шлюб, так що не затягуйте з цим доленосним рішенням.


Рід (21 лютого – 20 березня)


Рід недарма ставиться до пантеону найбільш шанованих богів – це прабатько всього сущого і основа життя. Люди, народжені в період царювання цього божества, гостро відчувають всі природні процеси. Вони надзвичайно толерантні, ніколи не засуджують інших людей і завжди приходять на допомогу.


2017 рік принесе вам матеріальне благополуччя – ви, безсумнівно, заслужили період спокою, наполегливо працюючи в минулі періоди життя. Однак не поспішайте спочивати на лаврах – колеги і друзі будуть потребувати вашої допомоги, підтримки і мудрому керівництві. Саме час віддати їм моральний борг за послуги, які були надані в 2016 році.


Рік несприятливий для фінансових операцій. Не давайте в борг великих сум, особливо якщо мова йде про родичів. Такі угоди спричинять за собою погіршення взаємин. Якщо ж можете безоплатно допомогти невеликою сумою, то не відмовляйте в допомозі. У сімейному житті настане час справжніх шекспірівських пристрастей – ваша схильність до ревнощів може послужити погану службу і зіпсувати відносини з другою половинкою. Приборкаєте ці деструктивні пориви, щоб уникнути конфлікту.

загрузка...
Слов'янський гороскоп на 2017 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають